29.11.2021 | Svátek má Zina


SPOLEČNOST: Gorilí mravy politiků

23.11.2006

Zabíjení mláďat samci nově vládnoucích koalicí je jednou z hlavních příčin značné mortality mláďat . Například gorilí pánové prý si tak zajišťují příjemné sexuální zážitky a bezděčně (snad) i geneticky shodné potomky. Matky, kterým nově instalovaní dominantní samci zabili syny jsou dříve povolnější.

Prý to tak dělají i lvi. A abych snad neznevážil symbol pravlasti Čechů, zdůrazňuji, že pouze ti jednoocasí. Po změně vládnoucí koalice prý se však rodí podezřele málo lvíčat.

A jak je to mezi politiky?

Ničením díla, které vytvořili jejich předchůdci si zajišťují příjemné zážitky dominantních "osobností" a bezděčně asi i příjemné pocity známé vandalům všeho druhu. A nepochybně si zajišťují následníky. Kdo by odolal - vždyť bořit je snazší než stavět.

Jak málo jsme odlišní od zvířátek, to mi před několika dny připomenul jeden z ministrů dočasné české vlády, když naznačoval osud českokrumlovského divadla s otáčivým hledištěm. Ministr Dostál ho poslal do šrotu, jeho následník Jandák do života, další ministr do šrotu...

A ono si stojí a stojí. Jen možná (doufám) stále pečlivě sčítá, kolik nás všechny už tyhle "sexuální" hrátky stály peněz a nervů a znamená si - ke komu poslat exekutora a pro koho policii.

Použitá literatura:
www.rozhlas.cz/odhaleni/gorily/_zprava/200822
www.vesmir.cz/clanek.php3?CID=3831
www.pozitivni-noviny.cz/667.html

13.11.2006

Arnošt Bednář


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.