20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Trunecek 10.8.2010 22:05

Pravicové "rudé vidění"

Je zajímavé, že nejvíc rudo před očima mají zastánci pravicových názorů, když se objeví někdo s jiným názorem. V takovém případě ztrácí většina z nich elementární zásady slušného vyjadřování a není schopna normálně argumentovat. Protože ty argumenty existují, je to jen o lidech, kteří je nejsou schopni použít a místo toho ze sebe začnou sypat vulgarizmy.

Mimochodem "... jako víše jmenovaní..." je hrubka.

J. Štrobl 10.8.2010 21:48

Milý pane Olšere

Proč jste tady musel nakdákat tolik nesmyslů abyste nakonec řekl, že Mašínové byli vrazi. Tož jste to mohl vy pomatenče říci jednou větou.

J. Peřina 10.8.2010 12:53

Re: A co vraždění Lidových milic?

Máte pravdu pane Přitasil.

Včera jsem psal obhajobu na pana Paumera a bři Mašíny,a představte si,že většina mně odsoudila jako stejného padoucha jako víše jmenovaní.Jsem tím docela potěšen,i když jsem v životě nikoho nezabíl,ale nikdy neříkej nikdy.

R. John 10.8.2010 12:39

Zase jen plkáte z příručky agitátora č. 3

V. Novák 10.8.2010 12:09

Od holokaustu je zbytečné trestat

jakékoli vrahy. Mám vašemu výroku rozumět takto?

V. Novák 10.8.2010 12:07

Dvojí metr uplatňujete vy.

Loupežný vrah, který loupil a vraždil v socialismu s odůvodněním, že naloupené potřeboval k útěku, je dle vás hrdina. Podle lidí nevybavených Tím Jediným Správným Ideologickým Metrem to byl loupežný vrah. V případě podříznutého strážmistra navíc bestiální.

P. Kolář 10.8.2010 11:38

Re: Souhlasím

Každý, koho komančové odsoudili, byl jejich nepřítel (ne naopak).

O. Kadlec 10.8.2010 11:30

Re: A co vraždění Lidových milic?

Člověče - jak můžete srovnávat vraždy spáchané osobně s celou armádou? Když už tedy chcete porovnávat.

Zadruhé - proč porovnávat? Už jste viděl vraha, který byl ospravedlněn tím, že někdo jiný zabil lidí víc?

O. Kadlec 10.8.2010 11:27

Re: To jsou ale nesmysly

Tak to bude nejlepší, pane Kurz!

Udělejme z toho otázku víry: kdo chce, ať si věří v Kajínkovu nevinu a v Mašínů hrdinství. Jako v Sílu rytířů jedi. A protože je to věc víry - v demokratické zemi k tomu nesmí vláda ani jiné státní instituce zaujímat stanoviska. Jen politici jako jednotlivci. To mi úplně stačí. Ostatně mám z těchto diskusí dojem, že k tomu není daleko.

L. Přitasil 10.8.2010 11:11

Re: A co vraždění Lidových milic?

Další deformace na pokračování.

L. Přitasil 10.8.2010 11:08

Re: A co vraždění Lidových milic?

Nevím, jak se to mohlo stát, ale můj původní diskusní příspěvek byl zde hrubě zdeformován nějakým podivným způsobem a tak se z něj stal jenom  zmatený blábol. Vysvětlení nám možná poskytna administrátor této diskuse pan J.Wagner.

O. Kurz 10.8.2010 9:19

To jsou ale nesmysly

Srovnáváte nesrovnatelné. Kájínek tvrdí, že zločiny nespáchal a Mašínové tvrdí, že to co spáchali, nebyl zločin. Kájínek si, podle většiny, zaslouží nový proces a Mašínové budou už navždy, pro někoho vrahy a pro jiné, hrdiny.  Vy, si můžete věřit co chcete a nechte ostatní, aby si také věřili  co chtějí. Žádné nové argumenty jste nepřednesl ani v jednom případě, pouze plácáte.

L. Přitasil 10.8.2010 9:07

A co vraždění Lidových milic?

Pane Olšére, píšete, že skupina bratrů Mašínů prokazatelně zabila sedm našich občanů. A já se ptám, kolik našich občanů zabila ozbrojená armáda KSČ, zvaná LIdové milice? Vždyť to byla ozbrojená pěst našich komunistů, která vznikla v našem státě zcela ilegálně a bez právního podkladu. Každé jejich zabití bylo tedy vraždou. Tak porovnávejte.

R. John 10.8.2010 8:55

Re: Olšééér, budíčééék.

Překrucujete sice hezky, ale v zásadě blbě .

V. Pavel 10.8.2010 8:37

Pokleslý článek

Autor působí, že trpí pocitem zneuznání a zášti vůči Kájínkovi, některým spoluobčanům a bratrům Mašínům a jejich zesnulému kamarádovi Palmerovi. Chtěl jsem původně dokončit tím, že věřím, že snad se najde někdo, komu se pokleslý článek bude líbit. Již zde jeden takový je! Nebudu jmenovat. Stačí si prohlédnout příspěvky.

J. Petrovický 10.8.2010 8:23

Re: Olšééér, budíčééék.

Nevím jak by na poslední  vaší otázku odpověděl pan Olšer, ale já si myslím, že Mašínové  nejsou jen vrazi, oni jsou loupežní vrazi. Jsem rád, že i vy jste zapochyboval.

R. John 10.8.2010 7:36

Olšééér, budíčééék.

Je dvacet let po revoluci, již nemusíte psát jako v "Rudém kahanu", či jak se ten bolševický plátek jmenoval. A co pošpinění  politického vězně a exulanta Mila Komínka, vzpomínáte na svoji nechutnou úlohu ?  Jak za Vás musel ten Váš ubohý plátek platit 150 000 Kč, jako odškodné? Nepletete se nějak často? A co ti kluci v kaftanech, jak jezdí po světě a tu někoho podříznou, vyhodí do vzduchu, teď naposledy udusí polštářem, to Vám nevadí ? To nejsou vrazi ?  Nemáte ještě z dob Vašeho působení v bolševickém pseudotisku "Rudý chachar" ten zvláštní metr, který měří pokaždé jinak ? Tak jak je to , slovutný mistře pera a úderníku na čelbě? Ještě si myslíte že Mašíni jsou  jen vrazi ?