25.2.2021 | Svátek má Liliana


SPOLEČNOST: Genderové bláboly

24.7.2015

Pokud chceme odstranit ideu fungujících tradic, t.j. že ženská je něco jiného než mužský, musíme jít do důsledků. Např. svatby dvou žen nebo dvou mužů musí být samozřejmou praktikou. Ve sportu už máme fotbalistky, hokejistky, v poslední době i boxující boxerky (jaké jsou předpisy ohledně zásahů do mléčné žlázy?), policistky i důstojnice armády- ono se to časem přece poddá a srovná.

Bude ale zapotřebí vědy a odborníků na fyziologii a anatomii a podle jejich závěrů posuzovat genderové zvláštnosti v civilizačních zařízeních. Proč např.mají jen muži pisoáry? Proč musí žena při konání malé potřeby dřepnout? Je to genderová nespravedlnost. Naopak muž by měl jednou za měsíc podstoupit třídenní cvičení v bolesti s určitou ztrátou krve, aby měl malé cvičení na porod. Protože nepochybně vědci časem dokáží implantovat chlapovi embryo ze zkumavky do prostaty a vhodnými dávkami hormonů zaktivují jeho zakrnělé mléčné žlázy. Možná to ovlivní i kvalitu ´jeho hlasivek, aby mohl na své děťátko něžně broukat jemnými tóny. Toseví, porod bude nějaký čas problematický, ale umělá vagina bude časem hit.Do té doby pouze císařský řez.

Zdá se vám , že píši nesmysly?

Psychiku člověka nemůžete oddělit od jeho tělesného utváření. Prosím, když kráva může táhnout vůz jako bulík nebo volek a samec koljušky nebo mořského koníka převezme péči o potomstvo místo samičky, není to ještě vzor pro ČLOVĚKA. Ten totiž neplodí telata nebo nižší studenokrevné živočichy, nýbrž zase ČLOVĚKA. Člověčí samička, žena , má to nejvýsadnější pověření tvořit nejsennější státní produkt, dítě; budoucího občana. Nesnižujte ji na úroveň muže a nenuťte ji její vzácnou životní úlohu brát jako méněcennější, než je např. výroba samopalu...

Naopak. Odstraňte všechny genderové bláboly o pohlavní rovnosti a přiznejte ženě pozitivní diskriminaci. Honorujte ji příslušným způsobem za ten produkt, který nejen vytváří, ale ještě nějakých dvacet let opracovává, zlepšuje, a pomáhejte jí v tom. Pomozte jí ke vzdělání tak vysokému, na jaké její intelekt stačí; její produkt pak bude kvalitní. Pomozte jí, aby tvorba toho nejvzácnějšího nebyla pro ni životní komplikací a otravou - promítne se to do kvality výrobku. Naučte muže odpovědnosti hodné ČLOVĚKA a učte ho odvrhnout psychiku pouličního voříška, kterému jsou lhostejné jak čubičky, které obskákal, tak štěnata. Dítě lidské není štěně, jeho obživou není obíhání odpadkových nádob.

Postoj k otázce těch genderových názorů je postoj k naší lidské budoucnosti, podle jeho prosazování se ukáže, který názor byl tomu živočišnému druhu Homo Sapiens nejvíc prospěšný.

Ono se to ukáže nejlépe na dětech.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.