28.5.2022 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Džihád lidských práv

Muslimové však kupodivu chápou džihád jakožto bohumilou metodu obrany a šíření víry a v tomto postupu je džihád velmi blízký, ba téměř totožný jak s metodami křesťanskými, tak s šířením moderního západního sekulárního politického náboženství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kulheim 17.11.2016 12:51

Podle této víry lidé Západu věří,

naši civilizaci univerzálně po celém světě, obrátit všechny na naši víru a všem vnutit přesvědčení, že naše společenské uspořádání je jedinou legitimní formou."

Západní civilizace není na takových základech postavena. To někteří pomatenci, kteří si myslí, že jejich posláním je konat dobro. Mají snahu to svoje dobro vnucovat lidem, kteří žijí podle jiných zásad a mají jiné pořadí lidských hodnot. Jsou to lidé, kteří svoje hodnoty považují za universálně platné. Skrývají svoje zájmy za zájmy veřejnosti , postupně omezují svobodu jednotlivce. To je zejména socialistické vidění světa. Socialisté, ať už nacionální nebo internacionální, jsou jsou ochotni k šíření této fantasmagorie použít jakýchkoliv prostředků. Ukazuje to socialismus Hitlerovský, Stalinovský, Maoistický, Polpotovský, atd. V současnosti socialisté používají sofistikovanější metody. Jejich agresivita vůči jinak smýšlejícím lidem je stejná. Vidíme kolem sebe stále. Na tom není naše civilizace postavena. Jsou to jenom slepé uličky z kterých se musíme dostat ven. Islám se šířil mečem. Za 100 let od vzniku byl ve v Evropě. Je založený na násilí.

„..příliv uprchlíků z této oblasti se nezastaví, dokud Západ vojensky neodejde ..“

Souhlasím, západ se nemá pokoušet problémy, které mají v těchto státech. Nech si svoje problémy vyřeší sami. Kdo vyhraje bude vládnout. Vyřeší se tím i populační problémy.

To všechno nemá s Evropskou civilizací nic společného.

J. Kanioková 17.11.2016 16:23

:)))))))))))

P. Vaňura 17.11.2016 18:03

Přiliv uprchlíků se nezastaví, dokud jejich plavidla nebudou

rozstřílena dříve, než se přiblíží k evropským břehům. Natož aby je sluníčkářské zrůdy vozily až od lybijských výsostných vod.

P. Vaňura 17.11.2016 18:25

Pozor, i domácí problémy lze řešit vnější agresí, dokonce

je toto řešení jedním z nejčastějších! Takže pozor na to, nezasahování může být chybou!