25.1.2022 | Svátek má Miloš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Kadlec 10.12.2010 1:01

hulvát...

pan Haas pochopitelně, ne pan Dienstbier.

Jestli tento pán žil celá ta léta v pohodlíčku v Kanadě, kde nic nehrozilo, to se mu to antikomunističtí! Tomu, co jsme tady dělali my, kteří jsme nesli "tíhu dne", neví nic. Mohl by vědět, kdyby chtěl, protože k vědění nepotřebujete prožít. Ale neví.

Pan Dienstbier má pravdu. Ten zákon je uhozenej, a je to jen pokračování úporné české varianty národního obrození, která se projevuje nestálou snahou opravovat oficiální historii. Jeden čas tuto ostudnou štafetu převzali komunisti, takže to mylně považujeme někdy za projev toho hnusnýho režimu, ale i dnes, jak vidíte, se v ODS najde dost lidí, kteří by nám chtěli uzákonit podvržené dějiny.

V. Skalová 10.12.2010 13:56

Re: hulvát... je Kadlec

Jestli si myslíte, že odjet do emigrace a prosadit se tam bylo "pohodlíčko", tak jste ještě více alternativně inteligentní, než jsme si mysleli.

A stydět by se měli ti dva bývalí komunističtí prominenti z 50. let - Dienstbier a Pithart. Souhlas, pane Haasi, je to ostuda současného oranžovo-rudého senátu, a s ostudným bývalým milicionářem Štěchem v čele!!

O. Kadlec 10.12.2010 14:44

Re: hulvát... je Kadlec

Odjet do emigrace není pohodlíčko ani dnes, natož tenkrát!

Ale na druhou stranu kdo si žije v bezpečí neměl by napadat ty, kdo žijí v nebezpečí, notabene i za něj! Je to opravdu hnusný.

Ve druhém odstavci z vás mluví obyčejná pravičácká frustrace a tomu se nedivím. Jen zůstaňte frustrovaná, bude v naší zemi líp, než kdybyste byla spokojená.

V. Skalová 10.12.2010 15:32

Re: hulvát... je Kadlec

Ano, mluví z vás přímo třídní nenávist. A bude líp jen pro levičácké aparátčíky, hlupákům sklapne, ale pozdě!

O. Kadlec 10.12.2010 15:44

Re: hulvát... je Kadlec

:-)))

Docela by mne zajímalo vědět, do které "třídy" jste mne pasovala a kterou mám nenávidět. Ten marxismus se z vašich hlav a terminologie asi do smrti nedostane.

V. Skalová 10.12.2010 16:35

Re: hulvát... je Kadlec

Tak tedˇ nevím, jsem podle vás frustrovaný pravičák nebo marxista??? Ta logika, ta logika, že...

O. Kadlec 10.12.2010 17:07

Re: hulvát... je Kadlec

Vyjadřujete se marxistickými termíny. Přečtěte si to po sobě. Komunistická frazeologie je u antikomunistů častá. Máte s nimi víc společného než si sama myslíte. Mimo jiné i tu "nenávist".

V. Skalová 10.12.2010 20:00

Re: hulvát... je Kadlec

Obávám se, že už nevíte, co píšete, a odporujete sám svým předchozím vstupům. S nenávistí jste tu začal vy, když jste mě napadl označením za "frustrovaného pravičáka" a vyhrožováním, jak se mi dále povede.

O. Kadlec 10.12.2010 20:10

Re: hulvát... je Kadlec

Když napíšu že jste frustrovaný pravičák, tak to neznamená, že vás nenávidím, ale znamená to, že vás mám za pravicového extrémistu, který je frustrován, protože společnost nejde tou cestou co byste si podle své ideologie přáli.

A napsal jsem ne jak se povede vám, ale jak se povede národu, když důvody vaší frustrace nepřestanou. Hůř by se vedlo mnohým lidem, kdybyste se někdy k moci dostali.

Anebo se pletu a nejste pravičák? Možná jsem špatně porozuměl tomu co sem vytrvale píšete anebo jsem si spletl příspěvky.

Přál bych si abyste zůstali tím čím jste: výstředním společenstvím na internetu bez politické síly. Tím vám snad nic neupírám, ne?

P. Janoušek 10.12.2010 20:43

Re: hulvát... je Kadlec

Dneska se vám nějak nedaří, pane Kadleci.

L. Kubeš 10.12.2010 16:21

Re: hulvát... je Kadlec

Souhlasím s vámi paní Skálová, jak Dientsbier tak Pithart, dříve komunisté, pak chartisté a nyní majitelé senátní trafiky, jsou netolik nedůvěryhodné osoby, že od nich se dá očekávat úplně všechno. A logicky nemohou připustit existenci něčeho jako byl antikomunistický odboj, když byli sami v té době pravověrnými komouši.

V. Michl 10.12.2010 0:10

To je krásný

a navíc pravdivý článek. Všechny ty nemalé sbírky prohýřilo pár vybraných, ale na ty opravdu utlačované nezbylo nic!!!!

O. Strýček 10.12.2010 8:16

Re: To je krásný

Jsou dva druhy lidí:první vysoké kvality,jimž však osud přidělil místo vzadu;druzí,jež by měli být poslední,ale osud je postavil do čela(žid.moudrosti)........ Pochvalme se vzájemně!