29.2.2020 | Svátek má Horymír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 57, poslední: 17.2. 2006 16:28, přehled diskusí

15.2.2006 18:03

Re: A my se chceme pohnout z místa?

Kocoure, snad prvne s Vami souhlasim. Strucne a k veci ...
15.2.2006 9:29

Ten kripl si nedá pokoj! Dzp.

15.2.2006 10:56

Re: Ten kripl si nedá pokoj! Dzp.

Máte na mysli toho kripla v sobě?Dzprd.
15.2.2006 13:29

Re: Re: Ten kripl si nedá pokoj! Dzp.

Voni mu tam u nich ukážou kripla, až rozvěsíme ty jeho cancy (odbory=zloč. org) u volebních místností.
15.2.2006 9:00

mám se smát, nebo být nasejřenej ???

"Naléhavě se klade otázka: Co nás vlastně v Evropské unii spojuje? Co je to, co máme společné? Teď bychom to potřebovali vědět."
Tak tohle se dozvídám já, daňový poplatník: Dejte nám peníze....hodně peněz....eště víc....a pár let.....hodně let....eště víc (do penze daleko)......a my vám povíme, co jsme se dohodli, proč ževá jste nám je dali.....a v mezičase budeme normovat banány a fšude zasírat větrnejma elektrárnama.....a vciťovat se kamkoliv, hlavně do pr........
Jo, běžte tam - hned, pokud možno včera !!!!!!
15.2.2006 8:47

Nemám v úmyslu

komentovat názory pana Zaorálka, ty za to nestojí. Nicméně bych se rád vyjádřil k podstatě problému. Evropa si svojí nešťastnou imigrační politikou zadělala na velký problém. Původní snaha o získání levné pracovní síly vyústila do dnešní podoby ghet, plných frustrovaných přistěhovalců, jejichž ekonomický přínos pro společnost má výrazně zápornou hodnotu. Vlády těchto zemí dlouhou dobu dělaly, že se nic neděje a doufaly, že se problém nějak vyřeší sám. Jenže po 11.září se tyto masy začaly velmi rychle radikalizovat a v současnosti je situace taková, že začíná bezprostředně ohrožovat euro-atlantickou civilizaci. Je nejvyšší čas vytáhnout hlavy z písku a razantně se postavit na obranu naších hodnot, přitvrdit podmínky pro nové imigranty, stanovit přísnější pravidla pro ty již usazené a jejich porušení nekompromisně trestat vyhoštěním. Musí si prostě zvyknout na to, že si nemohou dovolit vystupovat a jednat proti zájmům země, která jim nabídla existenční podmínky, na jaké by své původní vlasti většinou sotva dosáhli a že se evropské vlády nebudou rozpakovat je tam vrátit.
15.2.2006 10:19

Re: Nemám v úmyslu

Presne! Pozitivni diskriminace nikam nevede. Ber nebo nech byt. Nedokazu si predstavit, ze bych se jako Evropan bouril na blizkem vychode. Treba proti paleni vlajky nebo rabovani ambasady. Asi by me to "vysvetlili" hned na miste. Navzdycky. Jako vzdy jde ale v prvni rade o prachy, resp. o ropu.
15.2.2006 11:39

Re: Re: Nemám v úmyslu

Ono jde hlavně o trhy. Kdo myslíte, že dal Iráku atomový program? Francie. Kdo mu vystavěl chemický průmysl včetně bojových plynů - Německo. Kdo se snažil odradit američany od války v zálicu a kdo od vpádu do Iráku a sesazení Saddáma? Kdo se nyní snaží nejvíce o dobré vztahy s Íránem a je ho presidentem - teroristou?? Odpovědi na tyto otázky jsou odpověďmi i na problém přistěhovalectví v evropských zemích a na důvody neochoty postupovat proti těm, kdo pohrdli nabídkou na slušný život a zaměnili ji za právo prosazovat a vnucovat svoji kulturu ostatním evropanům.  
15.2.2006 8:46

Kdo je Evropan ?

Dnes nám dělají problémy Ne-evropani, geneticky a kultůrně cizí, nezvaní a nechtění vetřelci ! Na celé věci nic nemění fakt, že někteří z nich se již v Evropě narodili a mají evropské papíry. To z nich však Evropany ještě nedělá ! To že se tu někteří muslimové narodili, to vůbec nic neznamená. Být Evropan znamená mnohem víc než místo narození. Když se tu omylem narodí lovec lebek a rodiče ho vychovají v duchu předků, tak mu taky nebudeme tolerovat kanibalismus, tak ho taky nebudeme považovat za Evropana. Cizinec se stane Evropanem, až my Evropani ho uznáme za dostatečně dobrého, za dostatečně assimilovaného. Dřív ne, i kdyby se tu tisíckrát narodil !
15.2.2006 8:42

Celoevropské referendum

Pouze Evropani sami v celoevropském referendu mohou rozhodnout kdo se k nám smí do Evropy přistěhovat a kdo ne. Politikové toto právo nemají !
Když islám v podobě tureckých vojsk obléhal Vídeň, pak by každého, kdo by se pokusil otevřít turkům brány města, narazili na kůl. Žádám trest smrti pro politiky, kteří otevřeli brány Evropy islámu! Islám se pokouší dobýt Evropu od roku 711 kdy se poprvé vylodil na území Evropy. Od té doby vede s námi nepřetržitou válku.
Pro "neználky", kdy bylo osvobozeno Bulharsko od turecké nadvlády ? Kdy bylo osvobozeno Řecko od turecké nadvlády ? Kdo dnes okupuje půlku Kypru ?
15.2.2006 7:52

Já se nepotřebuji učit

jak žít s " těmi, kteří jsou jiní"!!! Já jsem k nim nepřišel na návštěvu. Zaorálku, jsi vedle jak ta jedle. Oni se musí naučit žít s námi, nebo jít do p.r.d.e.l.e.!
Nabízím malý test - přistěhuji se k Zaorálkovým a oni se budou učit se mnou žít. Jsem docela kulturní slovan, nicméně mám svoje špecifiká". Přivezu si 3 velocipedy a budu požadovat jejich uložení na suchém a čistém místě. Také 3 páry lyží, které si uložím tak, jak to vyhovuje těm lyžím. Celou Zaorálkovic rodinu budu nutit, aby jezdila v zimě a potmě na kole, pila pivo Klášter 11 a nebudu se pravidelně přezouvat.  Spocené hadry po sportování hodím na topení a druhý den se do nich obléknu. Co tomu bude říkat paní Zaorálková??? Naučí se se mnou žít???
Laskavým čtenářkám sděluji, že nejsem takový despota a čuně, nicméně jsem eskaloval obecně známé špatné pánské vlastnosti a konkretizoval je do tuhé reality.
Laskavým čtenářům pak sděluji, že si nemyslím o muslimech, že jsou čuňata a bordeláři. Jen se v jiných oblastech, na které jsme citliví podobným způsobem chovají, zhusta ještě za naše peníze.
15.2.2006 8:32

Re: Já se nepotřebuji učit

Honzáku, skvělý.
Už jen ta první věta dělá všechny diskuze přebytečné. Jak to, že tohle nejsou politici schopní pochopit ?
Jsou opravdu TAK pitomí ? Pane Zaorálku, opravdu nejste schopen pochopit tak jednoduchý fakt ?
15.2.2006 11:34

Re: Re: Já se nepotřebuji učit

Bojím se, že to tak jednoduché není. Stát není byt, který můžeme před návštěvou zamknout. Na této planetě se stále volněji pohybují peníze i lidé. Srovnání s domácností proto kulhá. Tady se přece může cítit DOMA křesťan i muslim. Nebo ne? Pochopil jsem snad špatně vývoj od osvícenství přes liberalismus po globalizaci? 
15.2.2006 11:47

Re: Re: Re: Já se nepotřebuji učit

Stát je tu od toho, aby ochránil alespoň základní míru svobody pro své občany, i když země není byt. Příměr ale sedí. Nelze nereagovat na projevy, které ohrožují svobodu původního občanstva a kultury. Oprvdu stát může (!) dát těmto lidem vybrat: buď přijmeš naše pohostinství a nebudeš požadovat maximální přizpůsobení od nás, aniž by ses přizpůsobil ty, pak tě necháme žít v pokoji. V opačném případě jdi zpět tam, kde jsi se vším všudy doma. Vždy je holt něco za něco. Nemůžeš chtít lepší ekonomickou situaci a svobodu aniž bys taky něco neobětoval. 
15.2.2006 14:48

Re: Re: Re: Já se nepotřebuji učit

Ostraváku,nepamatuješ?ještě před 15ti lety to tady bylo sedsakramensky dobře zarýglonaný.Ale tady se může opravdu cítit dobře křesťan i muslim,ale MUSÍ zachovávat základní pravidla slušného chování  obviklé v dané lokalitě.A já jenom zírám když český muslim tvrdí že zavést právo šáríja u nás není tak špatný nápad.
17.2.2006 16:28

Re: Re: Re: Re: Já se nepotřebuji učit

On ten muslim má na mysli české zlodějíčky, za každou čorku jeden prstíček, hned bychom věděli, s kým máme tu čest.... Ten muslim si musí zvyknout na požírače vepřového, pokud mu to vadí, musí šetřit na zpáteční jízdenku!
15.2.2006 11:45

Re: Re: Já se nepotřebuji učit

politici to možná chápou, ale nic neřeší, a řešit ani nebudou ...chtějí přežít volební období pokud možno v klídku, a co nejvíc si nahrabat, potom problémy předat dál, jdou cestou nejmenšího odporu - události vedoucí ke 2 světové válce budiž toho příkladem ...o Zaorálkovi ani nemluvě
15.2.2006 5:45

Vzeny pane Zaoralku,

jen tezko se Vm, pri vsi ucte!, podri "definovat evropske obcnstvi,"
kdyz jen z pouhe definice "CESKE OBCNSTVI" je i samotny minsitr vnitra uplne jelen...
Prosime Vas, mohl byste nekde vysvetlit, KDO dne s m pravo drzet ceske obcanstvi, a kdo nikoli?
A dale: proc ti Cesi v zahranici, kteri se budou moci
stastnou nahodou takzvnych voleb do parlamentu v CR zucastnit,
jsou nuceni vybirat si kandidaty "Jihoceskeho krje":
a ne kandidaty ve svych domovskych obcich???
Za nejake vysvetleni, kdekoli, vrely dik!
15. cerv15 unora 2006
15.2.2006 9:36

Re: Vzeny pane Zaoralku,

Zřejmě proto, že ve svých domovských obcích nemají trvalý pobyt.
15.2.2006 9:52

Ano, ano.

Já si zcela jistě nepřeji, aby každý, kdo kdy v minulosti žil v Plzni a narodil se v ní (narodili se v ní téměř všichni občané obcí okresu Plzeň-sever a většina občanů obcí okresu Plzeň-jih), měl v Plzni volební právo. Ani Jiřina Fuchsová. Nepřeji si, aby Jiřina Fuchsová v listopadu t.r. spolurozhodovala o tom, kdo bude třeba starostou/starostkou městského obvodu, v němž bydlím.
 
15.2.2006 1:45

Psáno 13. 2.

To asi není nejšťastnější den pro slohové cvičení!
15.2.2006 1:32

P.T.p.Zaorálku,doporučuji projít si politickou ekonomii a zeměpis

Blízkého a Středního Východu (jak říkáme dnes). Také  by neškodilo ,kdybyste zašel na pivo s některými emigranty z těchto oblastí.Pak byste asi takové zkreslené názory nepresentoval.Nebo Vás za to někdo platí a mlžíte úmyslně ?
15.2.2006 9:59

Re: P.T.p.Zaorálku,doporučuji projít si politickou ekonomii a zeměpis

My si ho platíme! Je to předseda PSP. Měl by nám aspoň ty peníze vrátit.
15.2.2006 1:29

Stačil by český.

Ono by stačilo kdyby byl víc vidět český patriotismus. Lásku k Bruselu si ... , bez té se opravdu obejdeme. A zkuste příležitostně zapracovat na tom aby Evropa byla opravdu společným trhem zboží, služeb a pracovních sil - bylo by fajn kdyby nejdřív fungovalo tohle.
15.2.2006 0:58

To je zajímavá zpráva,

Předseda sněmovny přešel do opozice proti zahraniční politice vlastní vlády. A učil se u Francouzů ve třicátých letech. A je to sakra dobrý žák.
15.2.2006 7:10

Re: To je zajímavá zpráva,

Presne tak.Byt 30. leta lize zadek Chamberlinovi.....
Zda se Svoboda zustane osamocen.A ja si uz myslel ze se jednou nesvezeme na Evropske vlne predposranosti...
15.2.2006 0:54

Podle pana Zaorálka rozum velí

pro každý případ se poohlédnout v Tescu, jestli tam ještě mají ty slevněné modlící koberečky, co?