5.7.2022 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Homolka tobolka 25.8.2008 21:36

ten nesmysl..

..jim snad podstrčila Edelmannová,abychom tu její stranu  tak za osm,deset let s prosíkem zvolili

hans 25.8.2008 21:22

a bude hůř

Třeba ve Francii už přemnožená podřadná pracovní síla vrací vděk tím že jim zapalují auta ,obchody,kradou ,znásilňují,zakládají gangy atd. Za pár let je to i u nás. 

M. 25.8.2008 21:53

nejen ve Francii:

v Bruselu a Antverpách (Belgie), Rotterdamu a Amsterodamu (Nizozemí), jakož i v Birminghamu a Londýně je nejčastějším "křestním" jménem nově narozených chlapců "Mohammed". Nepokoje podobné těm francouzským zažily Brusel i průmyslová města střední Anglie. V Nizozemí jsox politici a umělci, kteří upozorní na problém, chladnokrevně vražděni;  v Belgii jsou "jen" nuceni žít pod policejní ochranou 24 hodin 7 dní v týdnu, zatímco v Anglii a Francii jim  "jen" muslimáci vyhrožují smrtí, policie jim ochranu odmítá a média je nálepují coby extrémisty. Co se týká sexuálního násilí (jež v drtivé většině  případů páchá "mladík" vůči domorodé, nebo nedostatečně "poslušné" nedomorodé slečně), tam v přepočtu na počet obyvatel vede švédské Malmö - v zemi, jež o něčem takovém po desítky let neslyšela, a zrovna Malmö s třetinou imigrantské a převážně muslimské populace. Není ale divu, když imámové označují nectné kafírky za "nezakryté maso" a kafírkské političky a publicistky, včetně takzvaných feministek (zrádcovských 3.14, dodává homofemoaktivista "M."), se nechávají slyšet, že se švédské a norské ženy mají, stylem života a oblékání, přizpůsobit nastálé situaci.

Nebudu se zde dále rozepisovat o problémech v Itálii, Španělsku, Německu či Rakousku. Kdo má oči k vidění, viz, zpráv je, přes snahu českých médií o cenzuru, všude plno. A pokud to někomu nestačí, nechť si udělá výlet třeba do Paříže (Manchestru, Kodaně, Říma...) a sveze se tam metrem na imigrantská předměstí. A pak ať mi řekne JEDINÝ REÁLNÝ DŮVOD, proč se okamžitě nevyvázat z EU, spolku, který je na nejlepší cestě k hobbesovské válce všech proti všem.

Olin 25.8.2008 23:19

Re: nejen ve Francii:

Ty jsi ten důvod, Mažňáku. Ty a tobě podobní. pro mě je velmi důležité, aby si Vontové mohli tak akorát stěžovat na internetu. Nerad bych se dožil návratu toho ghetta, v němž jsem se narodil.

k 26.8.2008 14:11

Re: Re: nejen ve Francii:

Oline ty jseš kus hovězího,ale zadního!

Olin 27.8.2008 0:53

Re: Re: Re: nejen ve Francii:

Nejsi první, kdo mi to říká: prej jsem libovej frajer.

Buvol 25.8.2008 16:21

Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

.. a autor má bohužel pravdu .... Zahraniční dělníci jsem přijdou, přemnoží se a pro našince je všechno v háji! Nejhorší a nejnebezpečnější budou ti s tím šíleným islámským "softwerem" v makovici ..... Jak jsou šílení v těch svých strašidelných hábitech jsem si mimo jiné uvědomil při sledování OH v Pekingu! Dovedete si představit třeba islámskou gymnastiku v těch jejich hadrech ?!

Buvol 25.8.2008 16:29

Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

... gymnastku.., plavkyni, atletku atd....  A úkolem doby by mělo být sem ten ksindl nepoustět  !!

Ludva 25.8.2008 19:25

Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

Projděte si zprávy, muslimské atletky  na olympiádě dokonce předvedly aerodynamické šátky.

M. 25.8.2008 19:35

Re: Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

což je samosebou ohromné a jasně to svědčí o tom, že islám je vlastně mírumílovné tolerantní náboženství, posilující rodinné hodnoty a smysl pro komunitu, nijak neutlačující ženy ani jinověrce a vůbec se perfektně se hodící do moderní a vyspělé a tolerantní multikulturní EU.

hans 25.8.2008 21:26

Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

docela by byl zajímavej běh na 800m nebo přes překážky ale zlato by jistě bylo za hod granátem!!!

Pytel 25.8.2008 16:19

pro koho plus

Kdyby se autor zeptal Cui bono? tak by by udělal lépe.

Že si páni majitelé firem v těžkém konkurenčním boji potřebují zachovat své zisky na úkor nás všech okolo? Myslím že slovo "podnikat" už u nás neznamená jen "krást", ale i "provádět genocidu vlastního národa".

Ludva 25.8.2008 16:13

Souhlas

Multikultura může fungovat při dostatku. Jakmile začnou potíže, což se stane třeba nedostatkem ropy, dojde k národnostnímu třídění a bojům. Často to tak bylo. Evropa má na to zaděláno. Ale, nakonec - ať vyhraje ten silnější a přizpůsobivější.

M. 25.8.2008 17:20

Re: Souhlas

"... - ať vyhraje ten silnější a přizpůsobivější."

A máte děti? Proč si myslíte, že zrovna ony "vyhrají"?

Kyklop 25.8.2008 15:50

cvičené opice

Zbývá už jen dodatek k zákonu, že pracovní místo jež nebude obsazeno do 60 dnů ani žadatelem o zelenou kartu, bude poté nabídnuto šimpanzům v Zoo. Na rozdíl od toho mongola takový šimpanz jisté návyky z domácího chovu už má.

Olin 25.8.2008 16:30

Re: cvičené opice

Ty svý primitivní pudy tady ventilovat můžeš, kyklope.

Já ale znám druhou stranu těch zákonů: když potřebujeme na nějakou práci třeba pana F.F., tak ten požadavek musíme vyvěsit na pracák, protože pan F.F. je bohužel Američan. Je to absurdní, protože žádného hejhulu nepřijmeme jen proto, že je Čech, a ta práce je připravena pro pana F.F. a nikoho jiného.  No ale musíme čekat až ta lhůta projde. V tom nám velmi pomohl vstup do EU, protože cízinci z Evropy už nejsou takoví cízinci.

A tu neuvěřitelnou šikanu, co tady tito lidé musí absovovat, bych nikomu nepřál. Vrcholem nestoudnosti bylo, když jeden čas - už to asi neplatí - náš stát vyhlásil, že každý si příslušné povolení musí vyjednat na českém zastupitelském úřadě - ale jen ve své domovské zemi. Takže australského občana žijícího v Londýně nutili, aby letěl přes celou zeměkouli pro jednoho berana, kterého mu v Londýně nechtěli dát.

ascari 25.8.2008 13:45

proč ten pesimismus?

nemusíme přece vozit Mongoly a Vietnamce.Můžeme dovézt Nory a Švédy.

stará páka 25.8.2008 14:04

Re: proč ten pesimismus?

Voni sou hlava pane vachmistr ;-D

Queribus 25.8.2008 14:35

Re: proč ten pesimismus?

Jedíně násilím, jinak nepřijedou...

rdu 25.8.2008 14:55

Re: Re: proč ten pesimismus?

... a zamykat dveře, jinak utečou.

chytrý horák 25.8.2008 12:05

A ještě jedno mínus

zahraniční firmy zaměstnají Mongoly za babku, ale manažerská místa zaplatí slušně, takže přetahují schopné lidi z malých a středních českých podniků. Díky pozemkům za 1 Kč, daňovým prázdninám a dotacím na vytvořená pracovní místa si to mohou dovolit. Na trhu práce tak konkurují českým firmám za státní peníze. Některé podniky to i položí a cizí firma sbalí kufry hned, jak prázdniny skončí. Výsledkem je konec pracovních příležitostí u tuzemské i zahraniční firmy.

Jiho 25.8.2008 12:09

Re: A ještě jedno mínus

Přesně tak, je vidět, že se v ekonomice vyznáte. Jakmile VW užila, že Škodovku dostala prakticky zadarmo (pozemky i fabriku) a doběhly daňové prázdniny (před cca 10 lety), sbalil VW kufry a utlumuje výrobu, dneska už se v MB dělá pár aut měsíčně. Celé mladoboleslavsko je chudé, spálená země, jen pár mongolských dělníků v chýších ;-D;-D;-D

chytrý horák 25.8.2008 12:13

Re: Re: A ještě jedno mínus

Jestli chcete mé tvrzení vyvrátit jedním příkladem, kdy to neplatí, tak se Vám to asi nepovede. Nepsal, jsem, že to platí bez výjimky.

Jiho 25.8.2008 12:32

Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

Tak kolik procent velkých investorů řekněme v automobilovém a dodavatelském průmyslu takto odešlo? Co já vím pár "super hi tech" fabrik na PC a IT (babky co montovaly dráty, žádná škoda) a zkrachovala jedna fabrika co si nevšimla, že letí placaté "obrazovky" a né akvária. To ale není plánovaný odchod. Povídejte, kolik procent? A kdo jiný bude v prosperující průmyslové malé zemi zaměřené na export vyrábět než pobočky nadnárodních gigantů co obstály v globalizaci? Nebo byste raději drobné živnostníky: penzión, kovář, herna, zastavárna, noční bazar, hospoda, bar, genetický inženýr, zastavárna, švec, sedlák s 2 prasátkama, herna?  ;-D

zk 25.8.2008 13:04

Re: Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

ČR za chvíli už nebude žádnou průmyslovou zemí, ale pouze montovnou, která nebude potřebovat žádné vzdělané lidi, ale pouze nekvalifikované Mongoly, Vietnamce, UK atd. A živnostník není jen švec nebo sedlák, jak "vtipně" píšete, je to třeba také zedník, instalatér, elektrikář, pokrývač, čalouník, truhlář atd. Ale to vy jistě nepotřebujete, vy si vyrobíte sám nebo koupíte v super nebo hypermarketu, že? Nebo si dáte vyrobit něco do bytu  od Mongola. Třeba vám postaví krásnou jurtu místo rodinného domu, vy chytrolíne8-o;-€Rv

Queribus 25.8.2008 14:43

Re: Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

Jó, automobilový průmysl... už se blíží jeho krize a s ní zástupy nezaměstnaných čechů. Vsadit na jedno odvětví není dobrá volba. Náznaky této krize již možno spatřit ve snaze výrobců komplikovat prodej ojetin. Potřebují totiž, aby si každý koupil nové auto, třeba za peníze, které ještě nevydělal. Pokud je "nutností" firmy vyrábět každý rok víc než loni, komu pak prodávat, že? Trh totiž není nafukovací!

hans 25.8.2008 21:35

Re: Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

Já bych volil radši ty živnostníky protože ti tu platí daně,utrácí vydělaný peníze,zakládají rodiny.Gigantům vůbec o náš stát nejde.Natáhne sem kdejakou pakáž která nám tu zůstane až  u nás skončí s výrobou.Jděte se podívat v Plzni do Panasoniku a upozorňuji vás že česky se tam skoro nedomluvíte a japonsky jen okrajově.

Jack 25.8.2008 12:24

Re: Re: A ještě jedno mínus

Byls teď někdy v Boleslavi, ty hlavo? Místní česká menšina pomalu ustupuje Polákům, Slovákům, UKčkám a jinému přistěhovaleckého póvlu, který (jak tu napsala jiná hlava) odvádí ohromné DPH svými nákupy (typické složení nákupního koše je pecen chleba, lahev vodky).

pavel 99 25.8.2008 13:30

Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

ta vodka je daněna ještě spotřební daní, takže celková daň je přes 50%.

zk 25.8.2008 12:56

Re: Re: A ještě jedno mínus

Za to vy se "vyznáte". Není jen Škodovka a platí to, co napsal autor. Jakmile se zahraničním investorům začnou zvyšovat náklady, honem spěchají dál na východ. Scénář je úplně stejný, když se ty firmy stěhovaly za výhodnějšími podmínkami k nám. Nízké mzdy, vysoké výnosy - fajn, náklady se zvyšují - honem pryč.RvRv