10.8.2022 | Svátek má Vavřinec


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Olin 27.8.2008 0:53

Re: Re: Re: nejen ve Francii:

Nejsi první, kdo mi to říká: prej jsem libovej frajer.

k 26.8.2008 14:11

Re: Re: nejen ve Francii:

Oline ty jseš kus hovězího,ale zadního!

Komik 25.8.2008 23:21

Re: Naopak.

Možná by bylo lepší poučit se z dějin a dělat to jako Svatý Václav - každý rok poslat do Německa 300 volů...

Olin 25.8.2008 23:19

Re: nejen ve Francii:

Ty jsi ten důvod, Mažňáku. Ty a tobě podobní. pro mě je velmi důležité, aby si Vontové mohli tak akorát stěžovat na internetu. Nerad bych se dožil návratu toho ghetta, v němž jsem se narodil.

M. 25.8.2008 21:53

nejen ve Francii:

v Bruselu a Antverpách (Belgie), Rotterdamu a Amsterodamu (Nizozemí), jakož i v Birminghamu a Londýně je nejčastějším "křestním" jménem nově narozených chlapců "Mohammed". Nepokoje podobné těm francouzským zažily Brusel i průmyslová města střední Anglie. V Nizozemí jsox politici a umělci, kteří upozorní na problém, chladnokrevně vražděni;  v Belgii jsou "jen" nuceni žít pod policejní ochranou 24 hodin 7 dní v týdnu, zatímco v Anglii a Francii jim  "jen" muslimáci vyhrožují smrtí, policie jim ochranu odmítá a média je nálepují coby extrémisty. Co se týká sexuálního násilí (jež v drtivé většině  případů páchá "mladík" vůči domorodé, nebo nedostatečně "poslušné" nedomorodé slečně), tam v přepočtu na počet obyvatel vede švédské Malmö - v zemi, jež o něčem takovém po desítky let neslyšela, a zrovna Malmö s třetinou imigrantské a převážně muslimské populace. Není ale divu, když imámové označují nectné kafírky za "nezakryté maso" a kafírkské političky a publicistky, včetně takzvaných feministek (zrádcovských 3.14, dodává homofemoaktivista "M."), se nechávají slyšet, že se švédské a norské ženy mají, stylem života a oblékání, přizpůsobit nastálé situaci.

Nebudu se zde dále rozepisovat o problémech v Itálii, Španělsku, Německu či Rakousku. Kdo má oči k vidění, viz, zpráv je, přes snahu českých médií o cenzuru, všude plno. A pokud to někomu nestačí, nechť si udělá výlet třeba do Paříže (Manchestru, Kodaně, Říma...) a sveze se tam metrem na imigrantská předměstí. A pak ať mi řekne JEDINÝ REÁLNÝ DŮVOD, proč se okamžitě nevyvázat z EU, spolku, který je na nejlepší cestě k hobbesovské válce všech proti všem.

Homolka tobolka 25.8.2008 21:36

ten nesmysl..

..jim snad podstrčila Edelmannová,abychom tu její stranu  tak za osm,deset let s prosíkem zvolili

hans 25.8.2008 21:35

Re: Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

Já bych volil radši ty živnostníky protože ti tu platí daně,utrácí vydělaný peníze,zakládají rodiny.Gigantům vůbec o náš stát nejde.Natáhne sem kdejakou pakáž která nám tu zůstane až  u nás skončí s výrobou.Jděte se podívat v Plzni do Panasoniku a upozorňuji vás že česky se tam skoro nedomluvíte a japonsky jen okrajově.

J.A.N. 25.8.2008 21:34

Re: Volte Národní stranu

Ano tato strana by mohla být alternativou,ale obávám se,že v současné době se na ni nabaluje příliš nacionalistických a primitivních skupin.Nejsem si jist,zda mají v případě volebního úspěchu dost schopných(nemyslím všehoschopných) a odborně fudovaných lidí k převzetí moci a zodpovědnosti.Pokud ale současná vládnoucí garnitura nepochopí,že takto se vládnout nedá tak šance u NS vidím poměrně velké.R^

hans 25.8.2008 21:26

Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

docela by byl zajímavej běh na 800m nebo přes překážky ale zlato by jistě bylo za hod granátem!!!

hans 25.8.2008 21:22

a bude hůř

Třeba ve Francii už přemnožená podřadná pracovní síla vrací vděk tím že jim zapalují auta ,obchody,kradou ,znásilňují,zakládají gangy atd. Za pár let je to i u nás. 

Homolka tobolka 25.8.2008 21:22

Re: autor je ekonomický nedouk

už se těšíš,až od některého Vieta nebo Mongola chytneš ,třeba v tramvaji ,tuberu? A že v jejich domovinách je jí pořád dost. Alespoň se jí doktoři zas naučí léčit,co?

Taky velké plus?

Alfons 25.8.2008 20:43

Re: Re: Modří ptáci nasazují kukačky do vlastních hnízd

Dulci, pro vnoučátko dobrá vyhlídka.;-D

Alfons 25.8.2008 20:41

Re: Proč to vlastně ten náš stát dělá, když výsledek je po všech stranách minus?

Zase promluvil MARX.:-D

M. 25.8.2008 19:35

Re: Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

což je samosebou ohromné a jasně to svědčí o tom, že islám je vlastně mírumílovné tolerantní náboženství, posilující rodinné hodnoty a smysl pro komunitu, nijak neutlačující ženy ani jinověrce a vůbec se perfektně se hodící do moderní a vyspělé a tolerantní multikulturní EU.

Ludva 25.8.2008 19:25

Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

Projděte si zprávy, muslimské atletky  na olympiádě dokonce předvedly aerodynamické šátky.

M. 25.8.2008 17:20

Re: Souhlas

"... - ať vyhraje ten silnější a přizpůsobivější."

A máte děti? Proč si myslíte, že zrovna ony "vyhrají"?

Olin 25.8.2008 16:30

Re: cvičené opice

Ty svý primitivní pudy tady ventilovat můžeš, kyklope.

Já ale znám druhou stranu těch zákonů: když potřebujeme na nějakou práci třeba pana F.F., tak ten požadavek musíme vyvěsit na pracák, protože pan F.F. je bohužel Američan. Je to absurdní, protože žádného hejhulu nepřijmeme jen proto, že je Čech, a ta práce je připravena pro pana F.F. a nikoho jiného.  No ale musíme čekat až ta lhůta projde. V tom nám velmi pomohl vstup do EU, protože cízinci z Evropy už nejsou takoví cízinci.

A tu neuvěřitelnou šikanu, co tady tito lidé musí absovovat, bych nikomu nepřál. Vrcholem nestoudnosti bylo, když jeden čas - už to asi neplatí - náš stát vyhlásil, že každý si příslušné povolení musí vyjednat na českém zastupitelském úřadě - ale jen ve své domovské zemi. Takže australského občana žijícího v Londýně nutili, aby letěl přes celou zeměkouli pro jednoho berana, kterého mu v Londýně nechtěli dát.

Buvol 25.8.2008 16:29

Re: Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

... gymnastku.., plavkyni, atletku atd....  A úkolem doby by mělo být sem ten ksindl nepoustět  !!

Buvol 25.8.2008 16:21

Toto je asi nejlepší resp. nejzajímavější článek na dnešním Psu ....

.. a autor má bohužel pravdu .... Zahraniční dělníci jsem přijdou, přemnoží se a pro našince je všechno v háji! Nejhorší a nejnebezpečnější budou ti s tím šíleným islámským "softwerem" v makovici ..... Jak jsou šílení v těch svých strašidelných hábitech jsem si mimo jiné uvědomil při sledování OH v Pekingu! Dovedete si představit třeba islámskou gymnastiku v těch jejich hadrech ?!

Pytel 25.8.2008 16:19

pro koho plus

Kdyby se autor zeptal Cui bono? tak by by udělal lépe.

Že si páni majitelé firem v těžkém konkurenčním boji potřebují zachovat své zisky na úkor nás všech okolo? Myslím že slovo "podnikat" už u nás neznamená jen "krást", ale i "provádět genocidu vlastního národa".

Ludva 25.8.2008 16:13

Souhlas

Multikultura může fungovat při dostatku. Jakmile začnou potíže, což se stane třeba nedostatkem ropy, dojde k národnostnímu třídění a bojům. Často to tak bylo. Evropa má na to zaděláno. Ale, nakonec - ať vyhraje ten silnější a přizpůsobivější.

Kyklop 25.8.2008 15:50

cvičené opice

Zbývá už jen dodatek k zákonu, že pracovní místo jež nebude obsazeno do 60 dnů ani žadatelem o zelenou kartu, bude poté nabídnuto šimpanzům v Zoo. Na rozdíl od toho mongola takový šimpanz jisté návyky z domácího chovu už má.

rdu 25.8.2008 14:55

Re: Re: proč ten pesimismus?

... a zamykat dveře, jinak utečou.

Queribus 25.8.2008 14:43

Re: Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

Jó, automobilový průmysl... už se blíží jeho krize a s ní zástupy nezaměstnaných čechů. Vsadit na jedno odvětví není dobrá volba. Náznaky této krize již možno spatřit ve snaze výrobců komplikovat prodej ojetin. Potřebují totiž, aby si každý koupil nové auto, třeba za peníze, které ještě nevydělal. Pokud je "nutností" firmy vyrábět každý rok víc než loni, komu pak prodávat, že? Trh totiž není nafukovací!

Queribus 25.8.2008 14:35

Re: proč ten pesimismus?

Jedíně násilím, jinak nepřijedou...

Olin 25.8.2008 14:22

Re: Re: Re: Re: Tento zakon pokladam za sileny

Dobře, já zelené nepočítám, protože společnost, která si dokáže najmout sál pro kongres všeho členstva, není podle mě politickou stranou. Ale to je jen věcí míry. Konzervativní strana tu chybí a chybět bude dál. Celá řada mých přátel jsou neokoni, a tak dobře vím, jak zanedbatelnou minoritu představují. Někteří se to dokonce pokoušeli založit a taky mě do toho zvali, ale musel jsem jim sdělit, že já nejsem konzervativec ani náhodou. No - nechali v tom spoustu peněz a úspěch nulový. Ale v případě, že by se tu vyskytl opravdu moderně myslící a současně charismatický neokon, dovedu odhadnout, že by mohl zaujmout v nejlepším případě asi tolik voličů, jako zelení. Jestlipak se už narodil? Druhá věc by byla, jestli by tu sešlost dokázal udržet pohromadě přes celé volební období. Pokud ano, pak by tu nakonec mohla vzniknout i konzervativní politická strana.

stará páka 25.8.2008 14:04

Re: proč ten pesimismus?

Voni sou hlava pane vachmistr ;-D

ascari 25.8.2008 13:45

proč ten pesimismus?

nemusíme přece vozit Mongoly a Vietnamce.Můžeme dovézt Nory a Švédy.

ok 25.8.2008 13:43

Re: Re: Re: Tento zakon pokladam za sileny

Já jsm napočítal 5 velkých stran - zelené i komunisty do toho počítám. Komunisté mohou oscilovat mezi CSSD a KSCM - a už tu máme funkční soutěž o voliče. Pořád tu chybí konzervativní varianta k postkomunistické ODS se slavjanofilským čestným předsedou - nepřítelem západní Evropy, pravoslavným ministrem dopravy a mnoha pochybnými existencemi na významných postech.

pavel 99 25.8.2008 13:30

Re: Re: Re: A ještě jedno mínus

ta vodka je daněna ještě spotřební daní, takže celková daň je přes 50%.