23.9.2020 | Svátek má Berta


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Mertl 14.9.2020 20:18

Paní Varadinková má ráda všechno po ruce, kdo ne. Ale není žádná minimalistka. Jistě, paráda, kdyby hygienická služba zpracovávala data po těch 6723 obcích, nebo ještě lépe po ulicích! Dozvědět se, kolik právě nemocných a mrtvých je v naší ulici. Nebo ještě líp, že se blíži koronou nakažený listonoš! Ale co když má ulice jeden rodinný dům, co na to ochrana osobních dat! A co ti nešťastní pražáci, co jich bydlí v obci přes milión. Jo, jejich chyba, nás ve Slušovicích je něco přes dva tisíce, to se mi líbí. Naneštěstí hygiena stěží zvládá těch 80 okresů. Navíc, k čemu jsou přesná, cílená data, když je nemohu racionálně použít - a jsme zpět u té ulice, listonoše. Jen by si ty babky z té hrůzy vzaly špagát a šly do stodoly. Takže, paní Varadinková, příště. Zatím vycházejte jen nezbytně a s rouškou.

M. Varadinková 15.9.2020 0:25

Chápu, že sečtení několika údajů (tolika, kolik obcí má ten který region), které hygiena tak jako tak zjištěny má, by pro osobu s Vaším IQ mohl být nepřekonatelný problém, nicméně sčítal by to počítač. Je to otázka softwaru , ne každodenní práce navíc. S ochranou osobních údajů to nemá společného nic, podsouváte mi své vlastní nápady, jen abyste mohl za ně posměšně kritizovat mne.

P. Hlobil 15.9.2020 6:55

hygiena ta data ma, kazdy pozitivni ma nejake bydliste, nebyl by problem ta data zverejnovat... pan nad Vami ze sebe dela hlupaka.. dala by se treba zverejnovat data za volebni okrsek...