6.12.2019 | Svátek má Mikuláš


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 14.11.2019 22:03

Demonstrovat proti vládě v průběhu volebního období - to je normální součást svobodné demokracie... Spolky jsou v pohodě, je to normální součást přediva společnosti...

Blbý ale je, že ti MiChvilPRDi se snaží naroubovat své protesty na 17. listopad - a to je svátek, který by měl patřit VŠEM - včelařům i chvilkařům!

Ještě blbjejší ale je, že se ta aktivita nezdá být spontánní - ale spíše to vypadá jako jakýsi zvnějšku společnosti pečlivě zorganizovaný proces, který se jen dostal do slepé uličky, protože lid vyrval že základů babylónské věže MiChvilPRDů úhelný kámen - nezvolil si na Hrad profesora - suchoprda!

S ním by to se to zadání nejspíše podařilo splnit...

Nenecháme si vzít těmi chvilkaři ani náš společný svátek, ani naši demokracii, ani naši svobodu, a ani naši víru. Je nám dobrá dost!

D. Mach 14.11.2019 20:33

Jedno staré heslo by se dalo aktualizovat : Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten píše blog. Pan Šindelář obsáhle popisuje něco, co lze napsat do dvou vět. Milion chvilek pro demokracii chce, aby Miloš Zeman, hulvát a ožrala české politiky, rezignoval a vypsala se nová volba prezidenta. No a za druhé Milion chvilek pro demokracii chce, aby odstoupil Andrej Babiš, estébák a zloděj, a aby Áno navrhlo jiného premiéra, který za sebou nepotáhne tolik podezření ze zlodějiny. Vláda zůstane nadále neschopná, ale aspoň nám nebude dělat ostudu její premiér. Ostatně jak to bylo na Slovensku s Ficem? Byly tam snad nějaké nové volby? A to šlo o propojení s vrahy! Takže lépe nevytvářet obraz nepřítele a zkusit trochu konstruktivní diskusi.

P. Han 14.11.2019 20:47

Proč těch vašich milion chvilek netransponujete do milionu voličů?

D. Mach 14.11.2019 21:01

Pracujeme na tom. Už jsme asi na třetině vámi pořadovaného počtu.

P. Han 14.11.2019 21:56

Já nic nepožaduju. Ani nepořaduju. Jen jsem se ptal. Ale nevím, proč si myslíte, že to jsou voliči. To se totiž pozná až u voleb. Takže napřed si musíte počkat na ty volby, a u nich vědět, koho budete volit. Vědět, koho nevolit, umí každý trouba. Ale koho volit, a aby se na tom shodla většina... no, demokracie není prdel, soudruhu.

V. Pavelka 14.11.2019 20:14

Liberální Fronta,X Kartouz,L,Hána ,J Šlerka,J,Lukačevič,H,Simková,K,Kovář,P,Ludvig.

V. Braun 14.11.2019 14:24

Tak v roce 1939 se dle autora nerespektoval národní státy. No do určité míry má pravdu, ovšem nedodal, že to bylo proto, že jiný národní stát si z pozice síly uzurpoval takové právo. Dnes naštěstí taková situace není.

V. Petr 14.11.2019 14:27

Ono je jedno, pod jakým praporem určitý stát vede válku, zpravidla jde tak jako tak o moc a peníze!

J. Hajský 14.11.2019 14:07

Pan Valenta níže v diskusi napsal: "Jistěže hlavní jsou volby, ovšem snahy o korekci vládního počínání během volebního období jsou podle mne zcela legitimní."

Co se ale těmi snahami o korekci vládního počínání dokáže, jsou-li tyto snahy jen manifestovány vykřikováním "Babiš ven" čtvrt milionu lidí na Letné? Notabene lidí, kteří stejně ne nejsou jednotni v programu co po Babišovi. Nic. Babiš a vláda povládne dál až do voleb.

Jedna možnost, jak to změnit je, že manifestující z Letné seběhnou dolů, vyvlečou Babiše a ty,co by ho případně bránili ze Strakovky a zatočí s ním jako bolševici s carskou rodinou. Uznáte, že by to nebylo příliš demokratické.

Chvilkové manifestace se na Letné konají každého půl roku. Jsou-li dle pana Valenty hlavní volby - a já s ním naprosto souhlasím - pořádejme je místo manifestací na Letné každého půl roku. Udělala-li by vláda za toho půl roku něco špatně, nebo by se lidu premiér znelíbil, za půl roku by měla vláda utrum. Co na tom, že lidi budou otráveni, budou chodit k volbám stále v menším množství, ale to by v tom byl čert, aby se pan Minář po čase alespoň na půl roku nestal premierem.;-D

M. Krátký 14.11.2019 14:04

a vraťme se na období po 89tém roce - likvidace našeho mimořádně důležitíého a úspěšného odvětví průmyslu - zbrojní výrobu - jak kdysi zpívala Pavlína Filipovská : snad v roce 66tém, až všude bude vládnout mír atd blekotání ( Pavlíno promiň ) tak jsme naivně naletěli Václavovi Havlovi ( Václave promiň ) na jeho hum/soc plky a výsledek ??? Horko-těžko to teď doháníme - hezký den R^R^R^ Snad se zmátoříme z toho průseju ???

M. Prokop 14.11.2019 14:27

Holt se ten náš šrot blbě prodával, i před plyšákem šlo hodně produktů "spřáteleným" na věčnou oplátku.

V. Čermák 14.11.2019 19:12

Inu, něco jsme tratili, ale 300 miliard/rok + ušlý zisk z levného nákupu našich "spřátelených" zde a drahého prodeje jinde, to jistě Nebylo...

J. Schwarz 14.11.2019 13:42

Přesně tak - většina lidí si dobře uvědomuje, že politikům jde především o dotace a o to, aby udělali dobrý dojem na současnou západní vrchnost. Protože když neudělají, budou je prodejní novináři napadat a pomlouvat v médiích, všichni uvidí že jsou "v nemilosti" a odtáhnou se od nich. podobně to bylo s Čunkem když vystěhoval vsetínský "dům hrůzy"...

R. Meisner 14.11.2019 12:56

co chcete--vždyť milion chvilek útočí pouze na prvotní signální soustavu,, nic jiného......jaký by proboha mohli mít smysluplný program?

V. Pavelka 14.11.2019 19:26

To je združení lidí, kteří jen nenávidí Babiše , to je celé !

V. Podracký 14.11.2019 12:53

Myslím, že článek je dobrý postřeh.

D. Stirsky 14.11.2019 12:30

Čapí hnízdo zástupný problém není, on to je skutečný problém, který by měl vadit zvláště těm, co při slovu dotace dostávají osypky. Ale je pravdou, že MCHV neumí nic jiného než štvát proti Babišovi a to opravdu žádný program není. Jak píše autor: při dalších volbách ANO z 99 % bude opět první. T.j. mnohým lidem resp. mnohým voličům je Hnízdo a celý AGROFERT jedno.

R. Langer 14.11.2019 12:36

Kdyby opoziční strany věnovali voličům tolik času a pozornosti jako Babišovi a Zemanovi, tak by velmi pravděpodobně nemuseli věnovat tolik času a pozornosti Babišovi a Zemanovi. Ale někomu to holt nevysvětlíte. ;-)

V. Čermák 14.11.2019 19:20

Pane Štýrský, minulých 30 let nás obyčejné lidi Politické strany přesvědčovali, abychom Nekriminalizovali Podnikatele podnikající v mezích zákona. No a my to tedy Neděláme. A jestli máte nějakou pochybnost o porušování zákona u Agrofertu, či jinde, urychleně to oznamte PČR. A jestli né, tak nás nenavádějte ke Kriminalizování Podnikatelů.Rv Toš tak...

J. Novak 14.11.2019 12:25

Omyl, pokud by se "sluníčkám" povedlo náhodou změnit výsledky voleb, tak by jakoukoliv opoziční demonstraci zlikvidovali jako žluté vesty ve Francii.

J. Ježek 14.11.2019 12:05

Hezky se odkopal Kocáb. Je prý třeba na Letné demonstrovat za zrušení V4. Asi proto, že blok 4 zemí je schopen vzdorovat leckteré bruselské šílenosti (viz přerozdělování nelegálně do Evropy vniknuvších džihádistů), ale každý stát samostatně je de facto hov... v písku bez vlivu a šance dosáhnout cokoli.

Přeloženo do češtiny: po vynoření z moskevského pozadí před 30 lety se máme trvale zanořit do bruselského pozadí, držet hubu a krok, kývat a tleskat. Úžasné. Sluníčkářská představa o demokracii odhalená na dřeň...

M. Krátký 14.11.2019 13:55

pana Michaela Kocába si vážím jako velmi dobrého muzikanta - ale s tou likvidací V4 to celé pohnojil - asi mu jebe v hlavě - v koulích asi už moc ne, přeci jen je to už starší kůň a na na pořádnej sex už sílu nemá - tak blbne se svými nápady politickými - škoda ho !!!

V. Pavelka 14.11.2019 19:12

Zírám na Kocába a spol. nemůžu uvěřit jak může někdo tak pubertálně zastydnout , v té praze by potřebovali" rozsadit, uplně rozsadit " ! 8-o

J. Kanioková 14.11.2019 19:43

Kristovanoho, ten Kocáb se fakt zbláznil..

M. Krčmář 14.11.2019 11:53

Ano,čapí hnízdo je zástupný problém,ale v dnešní době,kdy je velká část státu(soudy-Benešová,krajské úřady-Jermanová) pod přímým tlakem dua Babiš-Zeman,nám nezbývá než za tu naši svobodu opět bojovat,ať už s chvilkařema nebo bez. Nacisti i komunisti byli též demokraticky zvoleni,ale až apatie vlastního obyvatelstva jim umožnila zesílit až na hranici,ze které nebylo cesty zpět. PS:přeji mnoho úspěchů studentům UK v jejich boji proti uhlí, respektive proti přístupu našich úřadů při udělování vyjímek ohledně emisních povolenek (takto nás konečné uživatele stojí mnoho peněz aniž mají vliv na životní prostředí),ať jim ani přesto není Zima.

J. Schwarz 14.11.2019 13:51

Podle vás nejspíš soudy pracují skvěle, stejně tak i státní zastupitelství, že. Vás ještě nikdo účelově neobvinil a soudce neodsoudil aby měl věc z krku, takže je všechno v pořádku a žádného "tlaku na justici" netřeba. Cítil jste tlak na justici i za ministra Pelikána? Jaképak peníze nás stojí udělování výjimek z emisních povolenek? To nám přece peníze šetří! Nejvíc bychom ušetřili kdybychom se mohli na energetickou a environmentální politiku EU vykašlat docela.

M. Krčmář 14.11.2019 14:20

Že by soudy a zastupitelství fungovaly skvěle si vážně nemyslím, stejně tak se mi nelíbí fungování molochu EU v této i v mnoha jiných věcech,ale bránit se těmto tendencím duem B-Z je nesmysl,oni nebrání moje či vaše zájmy, nýbrž pouze své, Babiš hnán svými osobními i ekonomickými zájmy,Zeman snad čistě z pomstychtivosti. Hezký den.

V. Petr 14.11.2019 14:33

JENŽE, ať už Zeman a Babiš jednají z jakýchkoliv pohnutek, jednají v bytostném zájmu občanů České republiky, zatímco EU se projevila jako náš ÚHLAVNÍ NEPŘÍTEL, usilující o genocidu českého naroda ve jménu černochů ze subsaharské Afriky, kteří mají doma místa dost!

J. Schwarz 14.11.2019 14:41

Vaším zájmem je boj proti uhlí? Jste snad ze Severních Čech a mají vám zbourat barák?

M. Krčmář 14.11.2019 16:18

To naštěstí nejsem,i když vlastně jsem,neboť žiji v Krkonoších a vážně nevím co je se severněji. Vadí mi, když se nepoužijí nejlepší dostupné technologie, je-li to možné, což by třeba v Počeradech nejspíš šlo,tak v tom jsem s nimi zajedno. Velkolepě dotovat "solární barony" mi taky nedělá dobře,jsem pro "jádro".