21.10.2020 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Češi jsou Romové Evropy

Předeslat musím, že titulek odkazuje nikoliv k Romům skutečným putujícím kdysi ze země do země, ale k Romům v očích jisté části české společnosti: darmošlapové a darmožrouti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 16.9.2017 11:26

Re: Ti,

Ano, ocitovala jste mě dobře a to co jsem tehdy a teď napsala, na tom si trvám. Autor skutečně jen uráží Čechy, trpí komplexem méněcennosti, když nenávist k sobě samu přenáší na celý svůj národ. No neomarxista.

P. Sulc 17.9.2017 22:01

Re: Ti,

Ja mam za to ,ze narodni povaha existuje, je dana vychovou rodici, prostredim, narodni kulturou, [cely svet nas obdivuje a Havla zavidi]. Co bude treba s kluka, ktery od malicka slysi ''kdo nekrade, okrada rodinu''. Jinak Slovane, alespon ti zapadni a Grmani jsou za cely stredovek tak promychani, ze u nich nejake, geneticke rozdili nejsou. ''Cech'' narozeny a vychovany v Risi bude Nemec jako poleno, stejne jako spousta snesnich Cechu ma nemecke predky Jenze rozbor narodni povahy, jeji vyvoj je vec pro sociology ci sociopsychology, nadavani tech ''dobrych ceskych vlastencu'' panu Paynovy bez argumentu, to je proste cechackovstina

J. Strakoš 16.9.2017 6:16

Tolik polopravd najednou

Tolik polopravd pospojovaných v jednom článku, až si myslím, že to autor nemyslel vážně.

Takže pokud jsme dostali dotace, máme být pouze spokojeni a proti EU nemáme remcat, protože je to neslušné. Takže držet hubu a krok?

Česko je montovna, ale je podporována dobrými lidmi ze Západu. Nicméně ti tady montovny zřizují a těží z jejich existence.

Produktivita práce je dána, ve většině případů, právě tím, že se pracuje v česku, nikoliv tím, jak usilovně lidé pracují. Doby, kdy lse lidé chodili do práce vyspat jsou už pryč. Ale díky ceně práce není "ekonomická" produktivita tak vysoká jako v případě Německa.

V. Kotas 16.9.2017 6:51

Re: Tolik polopravd najednou

Jo, stovky miliard blahosklonně nám dávané, jsme si dávno zaplatili tisícemi miliard odešlých ve formě dividend, do původních zemí EU. Makáme jak šrouby ( dříve se říkalo barevní ), ve své zemi/kolonii EU. 27let pryč a Švýcarsko ( slibované do 5let ) v nedohlednu.

V. Kotas 16.9.2017 6:53

Re: Tolik polopravd najednou

Kdyby zdejší romové makali jako Češi, tak jsme tomu Švýcarsku o hodně blíže.

K. Křivan 16.9.2017 11:16

Re: Tolik polopravd najednou

Cikán a pracovat ? To by nesměl dostávat dávky, přídavky, atd...

Ani korunu cikánům, kterou si nevydělají prací !

V. Kotas 16.9.2017 12:12

Re: Tolik polopravd najednou

A všem kteří " bojují " za jejich ( i svoje ) blaho.

R. Chodovsky 16.9.2017 6:04

?

Přečetl jsem to několikrát. A ani s tím vysvětlujícím úvodem to nedává logický smysl.

P. Sulc 16.9.2017 3:09

Pane Payne, je to dosti smutne,

ale mate pravdu, je to tsk. Ale co muzete cekst od lidi, kteri se chlubi heslem"kdo nekrade, okrada rodini", kteri jsou nesnasenlivi, zavistivi, hulvatsti a presto se maji za narod, kteremu se kazdu musi obdivovat. Ale asi nejen Cesi, ale i Slovane celkove znacne pokulhavajiza ostatnimy narody Evropy, al nejen ted, ale uz pred valkou. Zrejme az na Slovany, kteri byli asimilovani buc v Nemecku ci Rakousku nebo Francii.

R. Chodovsky 16.9.2017 5:27

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Máte pravdu pane Sulci. My Sulcové jsme prostě tací. My Sulcové jsme hulváti, ničeho si nevážíme a jsme nesnášenliví. Tedy až na Sulce, kteří byli asimilováni EU.

V. Hájková 16.9.2017 7:35

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Vidíte, jak se mýlíte - že je p. ŠULC - asimilován EU! Tento člověk už žije desítky let ve Spojených státech!

R. Chodovsky 16.9.2017 7:44

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Ale já přece nehovořím o skvělém panu Šulcovi z Ameriky. Mluvím o těch líných, hloupých, nesnášenlivých Sulcích. To dá přeci rozum.

V. Student 16.9.2017 8:00

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

No, když to pomáhá rozvrtávat tam, proč by to přes Psa nezkoušel i tady!

P. Sulc 17.9.2017 2:14

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Do Vidne 11 cerven 67, do NY 11 zari 68. ZVe Vidni pracoval ve Wiener Molkerei, nevalel se v lagru, ani nezil na podpore.V USA se zivil elektronikou a az do pense v 71 letech jen jeden tyden na nezamestanecke podpore.

H. Lukešová 16.9.2017 11:41

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Tak, tak, germánské státy mají takovou úroveň, že si natahali do svých zemí miliony muslimů, kteří skvěle obohacují země, vraždí nemuslimy, znásilňují ženy a děti, přinášejí tropické nemoci do Evropy, páchají teroristické útoky, kdepak hloupí primitivní Slované, ti takové pokrokové činy nepáchají, hnusáci. A já takové hloupé heslo "kdo nekrade, okrádá svou rodinu" neznám, toto heslo znáte možná vy. Ale víte co, já jsem hrdá na to, že zatím ve slovanských státech nemáme masové množství muslimů. Slované takto země neobohacují, podlidé jedni.

H. Lukešová 16.9.2017 16:31

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

......Němci si natahali.......

P. Sulc 16.9.2017 21:38

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Jste zrejme dosti hloupa, to neni vysledek puvodu, to je vysledek politicke korektnosti, ruznych

''lidskych prav'', ktere se siri nasi zapadni kulturou uz par desetileti. A nebude to prvni kultura, ktera bude znicena barbary. Vyspela kultura dosahne proste takoveho blahobytu, ze se uz , pro vlastni pohodli, odmita branit, a tak padne. Rim,476, Byzanc 1453. Jinak ale, muzete rici, ktery slovansky narod dosahl urovne rekneme Holandska,, Norska po valce i Finska ci Francie? Nemluve o Nemecku a Rakousku.Jestli ne, tak radeji mlcte. A jeste neco: par milionu zidu ma spoustu vedeckych Nobelovych cen. Kolik jich ma pres 200 milionu Slovanu? Z Cechu jen jeden, za vedu.

J. Obdržálek 16.9.2017 23:05

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Pane Sulci, Češi vyznamenaní Nobelovou cenou byli 2...to jen na okraj.

Není ale ostudné být označován jako póvl proto, že nechceme držet pusu a krok a poslušně se mlčky nechceme nechat nahradit barbary jako v oněch vámi jmenovaných případech?

Díky Bohu za každou snahu neprodat vlastní pud sebezáchovy za ty skvělé eurodotace...

Není snad rozumné zamknout si večer dveře na dva západy a zavřít okna, když vím, že se venku kromě normálních lidí vyskytují i opilci, zloději a vrazi? Já osobně to tedy budu dělat pořád i kdybych byl nařčen z xenofobie vůči všem ostatním slušným spoluobčanům. (Howgh)

P. Sulc 16.9.2017 23:30

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Souhlasim samozrejme s vami, az na tu Nobelovku. Za vedu byla jen jedna , Heyrovsky. Ale chlubnych clanku ze Cesi vynalezli, Cesi objevili, Cesi vyzkoumali, Cesi zdokonalili, je dost a dost. Jinak ovsem v USA je to spise ze ''vedci z university. vedci z laboratore, lekari z institutu, atd atd. Nikdy jsem necetl, ze Americane vynalezli, objevili atd.

H. Lukešová 17.9.2017 0:09

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Pane Sulci, o Židech nepochybuji, Židé jsou pracovití, inteligentní, cílevědomí, zejména ti v Izraeli, každý, kdo mě zná, ví, jak moc podporuji Židy a Izrael, ale zeptám se jinak, proč multikulti a politická korektnost kvete v západní Evropě v Německu, Francii, zemích Beneluxu, Španělsku? Proč se zahnízdila právě tam, proč západní politici natahali muslimy do svých zemí? A ještě jedna perlička, proč muslimové v západní Evropě páchají tak masově pogromy?

Stačí se podívat např. do Francie. Původci většiny konkrétních antisemitských útoků ve Francii jsou dnes tlupy ale mladých muslimských imigrantů. V roce 2001 v době druhé palestinské intifády vzplály ve Francii bouře protižidovských útoků páchaných mladými muslimy. Toto násilí doutná a vždy, když dochází ke konfliktu na Blízkém východě, se znovu rozněcuje. Roku 2006, když probíhal libanosko-izraelský konflikt byl francouzský Žid Ilan Halimi unesen, mučen a brutálně zavražděn skupinou mladých mohamedánů. Synagogy byly pleněny i během dvou konfliktů v Gaze (2008-2009, 2012), obzvláště brutální čin se odehrál roku 2012, kdy muslimský terorista zastřelil před budovou židovské školy v Toulouse učitele a tři děti. V květnu 2014 postřílel francouzský muslim před budovou židovského muzea čtyři osoby- pachatel se vrátil z bojů v Sýrii.

Dramatické útoky v Paříži počátkem roku 2015- útoky na redakci časopisu Charlie Hebdo a židovský obchod Hyper Cacher, při nichž bylo zavražděno 17 lidí, bylo možno při návštěvě židovských obcí v různých evropských zemí cítit atmosféru strachu a obležení. Synagogy, židovská muzea a komunitní centra jsou vesměs vybavena rámy a detektory kovů a vchody hlídají ozbrojené stráže. Židovské školy a školky jsou obrněné jako pevnosti. Útoky v Paříži jen dále posílily obavy Židů o svou bezpečnost. Naděje, že je vlády budou chránit, pomalu mizí. A v neposlední řadě se udála (respektive spáchal malajsijský muslim) brutální antisemitská vražda Sáry Chalimiové. To jen na okraj ve vyspělé muslimské západní

H. Lukešová 17.9.2017 0:12

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Evropě. Doufám, že v primitivních slovanských zaostalých státech nebudeme mít vyspělé, pokrokové a vědecké muslimy. Neobdivuji slovanství jako takové, ale abych nenáviděla svůj původ, svou rasu, své tradice a svou kulturu? Pane Sulci, krev není voda, i vy máte český původ a ten nesmyjete.

P. Sulc 17.9.2017 2:09

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Ani Israel se nevyhnul multi kulty, slecno Lukesova. Blbci jdou vsude, nase geneticka vybava je temer stejna. Vsak si natahali z Habese statisice pseudo-zidu, cernych jako bota, a ted toho lituji, jenze ne moc nahlas, oni preci nejsou ''rasiste'' [to Sulc ovsem je, prave po padesatiletych zkusenoztech z cernochy]. A Evropa si je natahala nikoliv z vule narodu, ale z vule mizernych zkorumpovanych politiku. Ale vsimnete si, ze se ta pakaz nehrne do slovanskych zemi, jen do tech vyspelejsich, bohatych, germanskych a romanskych. Pokud vim, Cesi si te zouzele take par privezli, ale jsou pryc, bud utekli do lepsiho, do Nemecka, ci se radeji vratili. Slovane je zrejme dosti odpuzuji. Neplati to ale o Vietnemcich, ti maji svou vice ci mene oddelenou komunitu, se Slovany se stykaji jen kdyz musi a svuj zivot si zaridi po svem

Nicmene , argumentujete mi zde tim, jak, kde koho zabil, co znicil atd. Ale o tom jsem prece na zacatku nepsal. Psal jsem v podstate, ze Slovane se nevyrovnaji germandkym narodum, nejen Nemcum, ale ani dalsim ne, Francouzum, Finum. A tady vam najednou zmizely vsechny argumenty a nahradila jse si je muslimy. Matwe k tomu co rici? Asi ne, prostwe nechcete priznat menecennost Slovanu. A ta neni v genech, ty jsou u Evropany prohazene a vice mene stejne. Je to ve vychove rodici, je to vlivem prostredi, tradicemi.. Z Cechu v Nemecku budou v dalsi generaci Nemci jako polena. Doma by z nich byli hadavi, hulvatsti zavistivci.

H. Lukešová 17.9.2017 9:31

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Ano, mám k tomu co říci, vemme si případ Vámi zmíněného Německa. To úžasné Německo nám dalo také Hitlera a nacisty, kteří vyvraždili 2/3 evropských Židů, zeptat se takového Menachena Begina, či u nás např. Arnošta Lustiga, co si myslí o Němcích a bylo by to zajímavé. A podle britského historika Paula Johnsona byl zločin holocaust (šoa) zločinem do jisté míry celoněmeckým. Přes 1 milion Němců sloužilo u SS, další tisíce u GESTAPA,další z nich byli vyhlazovací úředníci na železnicích a jinde, mnoho Němců mělo prebendy ze zabavených věcí od Židů, které jim byly zabaveny před tím, než je nahnali do plynových komor. To prosím cituji Brita Paula Johnsona.

A nyní ti úžasní Němci slepě následují Merkelovou,dobrovolně si ji zvolili, Merkelová vládne z vůle Němců, tato osoba pozvala muslimy do Evropy, přes milion jich vzala a prohlásila, že vezme každého migranta, který přijde. Posléze nám troufale nařizuje, že musíme migranty přijmout také. A další naciSchulz nám vyhrožuje, že proti nám chystá další postihy. A ti úžasní Němci Merkelovou obdivují.

A současná vyspělost Německa je také dána bohatou americkou pomocí po druhé světové válce, bez ní by Němcům obnova země trvala déle mnohem mnohem déle, Marchalův plán se týkal celé západní Evropy. Ano, my jsme měli u moci zločinné komunisty, kteří Marchalův plán odmítli. Po první a druhé světové válce bylo Německo také zaostalé. Já bych s tím obdivem Němců byla opatrná.

H. Lukešová 17.9.2017 10:11

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Pozn. Merkelová údajně CDU, Schulz-německý socan (SPD)...A Němci tyto vítačské, multikulti promuslimské strany volí, byl návrh, že Německo přiijme strop 200,000 migrantů ročně, Merkelová však prohlásila, že žádný strop nebude, že ten, kdo bude chtít, může přijít a bude přijat. To nesvědčí o inteligenci Němců.

H. Lukešová 17.9.2017 10:19

Re: Pane Payne, je to dosti smutne,

Pozn. Merkeloová, údajně z "křesťanské" CDU, Schulz-socan z SPD. Byl návrh, že by Německo přijalo strop 200,000 migrantů ročně, ale ouha, ona prohlásila, že žádný strop nebude, že každý migrant, který bude chtít přijít do Německa bude přijat a Schulz říká to samé. A Němci tyto strany volí, dobrovolně je volí, nadšeně je následují, v mainstreamových zprávách ukázali nadšené Němce, co říkali, že Merkelovou budou volit. To nesvědčí o velké inteligenci Němců. Naštěstí velká část z nás, primitivních, hloupých a zaostalých Čechů muslimské migranty nechceme, nechceme žádné kvóty na migranty. Ano, zatím nemáme tak vyspělou ekonomiku jako kdysi západní země, než je pohltí islám, ale doufám, že v naši zemi nebudeme mít mnoho muslimů, raději být primitivní, hloupý a zaostalý Slovan, než žít na islamizovaném Západě.

M. Jandáková 16.9.2017 2:34

Soudě dle mykání, textem je pokání.

J. Brunner 16.9.2017 1:29

Nejsem pomstychtivý

ale doufám, že Vám ty intelektuálské povídačky někdo spočítá.

M. Prokop 16.9.2017 0:43

Kéž by bylo zrušeno EUnijní přerozdělování

a nějaké ty dávky.

Pak by měl pan Payne i EU a my po starostech. Nefunguje to, nikdy a nikde. Jen to podporuje korupci.

S. Netzer 16.9.2017 6:51

Re: Kéž by bylo zrušeno EUnijní přerozdělování

Opusťte EU, a budete mít po starostech.

P. Kremla 16.9.2017 7:01

Už aby to bylo.