Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Budeme volit prezidenta

Anketa MF Dnes vynesla na výsluní jistého předsedu cestovních kanceláří jménem Okamura, Japonce po otci, což svědčí o nedostatku etnických předsudků v české veřejnosti a také o čem? O nekonečném smyslu pro recesi? Nevážnosti k prezidentskému úřadu?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JB

J. Boleslav

9. 1. 2012 15:43
Zeman jako kandidát č. 1?

No to snad ne. Ten ovarovitý hulvát, opilec a narcis nejhrubšího kalibru? Máte krátkou paměť, autore. Banky zprivatizovat nedovolili druhé, už menšinové Klausově vládě, právě socani, kteří se už těšili na to, že si při bankovní privatizaci konečně taky přijdou k lizu. Nevím, proč se o tom všeobecně nemluví a tudíž ani neví, ale tak tomu je. Pamatuju si jako dnes, jak upřímný Stáňa coby jejich tehdejší místopředseda v r. 1996 na plnou hubu hlásal z obrazovky, že banky privatizovat ČSSD zatím rozhodně nedovolí.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz