Neděle 14. června 2026, svátek má Roland
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

kacir

17. 7. 2007 21:29
Miloši si dobrý novinář ale

nestačím se divit, cože to píšeš: "Hodnoťme, co udělala, a ne, co je slyšet na nějaké tajně pořízené ...nahrávce." , takže to, že se někdo přizná k rasismu (nebo třeba k vraždě) není hodno našeho zájmu ? .... dále:"hlavní problém je v okolnostech, za jakých ke zveřejnění dotyčných výroků došlo.".....  já myslím, že hlavní problém je, že to vůbec senátorka řekla a nechápu logiku, když se věc nezveřejnila hnedka , tak tedka už ji nechceme slyšet.  "Ale pak je tu ten zmíněný kontext, ...." jaký kontext??? , tomhle souhlasím s Honzou Krausem, že takové věty žádný kontext nemají a nepotřebují , mluví samy za sebe

...nejde tady přece o Cikány, ale o pohled na svět... 

0 0
možnosti

Jiho

17. 7. 2007 22:02
Re: Miloši si dobrý novinář ale

Je mi hloupé se téhle krasavice ynteligentní zastávat, ale kontext je důležitý. Asi každého když nahraje skrytý mikrofon jak v hospodě po 10. pivu vede řeči o národnostních menšinách, ženách, kolegyních apod., tak by některé výrazy a věty zněly hloupě, v televizi. Za určité situace může člověk mluvit vulgárně a plácat blbosti. Jen by se pak měl zastydět a říct "sorry", když se to dostane na veřejnost nebo vám ta kolegyně stála za zády :-D Bohužel paní senátorka i s chladnou hlavou potvrdila stejné názory a to už je skutečně zlé... 

0 0
možnosti

kacir

17. 7. 2007 22:12
Re: Re: Miloši si dobrý novinář ale

janackova snad 10 piv nemela , ale zaver je jasny:

Kdo chce bejt v CR dnes popularni a dostat se ke korytkum mel by umet kritizovat Cikany (janackova, Cunek)

0 0
možnosti

Jiho

17. 7. 2007 22:41
Re: Re: Re: Miloši si dobrý novinář ale

Ženský v ráži emocí, to je jako chlap po pivech. Ale z toho vzrůstajícího populismu-rasismu jde trochu strach. To bylo slávy, když jsme se zbavili Sládka. Ono je fakt snadné udělal kariéru na vlně českého rasismu-anticiganismu. Jenže je to jako droga, příjemný snadný začátek, ale ty konce :-/

0 0
možnosti

berta

19. 7. 2007 13:29
Re: Miloši si dobrý novinář ale

jeď do Chánova a pohleď na svět!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz