Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
kacir
Miloši si dobrý novinář ale
nestačím se divit, cože to píšeš: "Hodnoťme, co udělala, a ne, co je slyšet na nějaké tajně pořízené ...nahrávce." , takže to, že se někdo přizná k rasismu (nebo třeba k vraždě) není hodno našeho zájmu ? .... dále:"hlavní problém je v okolnostech, za jakých ke zveřejnění dotyčných výroků došlo."..... já myslím, že hlavní problém je, že to vůbec senátorka řekla a nechápu logiku, když se věc nezveřejnila hnedka , tak tedka už ji nechceme slyšet. "Ale pak je tu ten zmíněný kontext, ...." jaký kontext??? , tomhle souhlasím s Honzou Krausem, že takové věty žádný kontext nemají a nepotřebují , mluví samy za sebe
...nejde tady přece o Cikány, ale o pohled na svět...
Jiho
Re: Miloši si dobrý novinář ale
Je mi hloupé se téhle krasavice ynteligentní zastávat, ale kontext je důležitý. Asi každého když nahraje skrytý mikrofon jak v hospodě po 10. pivu vede řeči o národnostních menšinách, ženách, kolegyních apod., tak by některé výrazy a věty zněly hloupě, v televizi. Za určité situace může člověk mluvit vulgárně a plácat blbosti. Jen by se pak měl zastydět a říct "sorry", když se to dostane na veřejnost nebo vám ta kolegyně stála za zády
Bohužel paní senátorka i s chladnou hlavou potvrdila stejné názory a to už je skutečně zlé...
kacir
Re: Re: Miloši si dobrý novinář ale
janackova snad 10 piv nemela , ale zaver je jasny:
Kdo chce bejt v CR dnes popularni a dostat se ke korytkum mel by umet kritizovat Cikany (janackova, Cunek)
Jiho
Re: Re: Re: Miloši si dobrý novinář ale
Ženský v ráži emocí, to je jako chlap po pivech. Ale z toho vzrůstajícího populismu-rasismu jde trochu strach. To bylo slávy, když jsme se zbavili Sládka. Ono je fakt snadné udělal kariéru na vlně českého rasismu-anticiganismu. Jenže je to jako droga, příjemný snadný začátek, ale ty konce 
berta
Re: Miloši si dobrý novinář ale
jeď do Chánova a pohleď na svět!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz