Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Blbí voliči levice

Jak dobře víme, voličům povětšinou nestály za námahu. A ti, co přišli, ukázali nedůvěryhodné skrumáži napravo řiť (nabízí se dodat, že holou – to když budeme uvažovat dlouhodobě nepříznivou finanční situaci mnoha z nich).
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TP

t. peterka

30. 10. 2012 8:11
ano, levicoví volič je blbej..

..a sobec. Za tři pětky (lékaři) prodal by i duši. Ovšem jaký je ten "pravicový" ? Pokud nedošel k volbám, tak nezodpovědný a to je velmi jemná charakteristika. Ovšem zastal bych se vlády v tom smyslu, že pokud bojuje (úspěšně) proti korupci (zlodějna je myslím lepší výraz) pak tato se musí objevit a pojmenovat, a dostat po šetření policií před soud - což se děje..mýlím se ??

0 0
možnosti
PP

P. Pavlovský

30. 10. 2012 8:38
Re: ano, levicoví volič je blbej..

Sorry, trochu se i mýlíte Rath měl pravdu, když říkal, že on je jenom malá ryba. I kdyby měl 10 krabic od vína plných prachů, Dalíka nepřetrumfne.

V darebáctví nepřetrumfne ani Janouška s přejetou Vietnamkou, i kdyby byl faktický ne bigamista, ale polygamista. Tím spíš, sedí-li Rath v teplákách, zatímco darebáci z ODS běhají beztrestně po svobodě a užívají si nakradených miliard, které mká Dalík navíc už ulité v cizině.

Být členem jejich rodiny, to musí být Havaj! Samé prachy a ještě nimbus počestných spoluobčanů!

0 0
možnosti
FE

F. Eliáš

30. 10. 2012 8:06
Voliči levice nejsou blbí

Jsou většinou méně vzdělaní, trošku pomaleji chápající a mimořádně důvěřiví vůči slibům. Proto se chovají tak, jak se chovají. Jakákoli pravicová vláda má za úkol denodenně vysvětlovat, proč musí dělat to, co dělá. Tato vláda tak nečiní a navíc miluje korupčníky. Prot by naše pravicové strany měly být nahrazeny stranami, které neberou přeběhlíky a které se vyhýbají korupci a které dokáží natvrdlejším z nás vysvětlit nutnost nelíbivých opatření.

0 0
možnosti
DP

D. Polanský

30. 10. 2012 8:17
Re: Voliči levice nejsou blbí

matinko skákavá, to jste mě popsal nádherně. Mám dvě technické vysoké, z informatiky jsem publikoval řadu článků, a vůbec, když chcete, přečtěte si něco z mých www stranek: dusanpolansky.cz.  Hezký pravicový den plný vysvětlování lumpáren levici.

0 0
možnosti
ŠŠ

Š. Šafránek

30. 10. 2012 7:59
Ano.

Ano, tak to je. Byla jen otázka času, kdy k tomu dojde a komunisté, jak víme, si počkat umějí. Nemusejí se už v Moskvě učit, jak ostatní stranám zakroutit krkem, ony to zvádlnou samy.

0 0
možnosti
DP

D. Polanský

30. 10. 2012 8:07
Re: Ano.

Nikomu není potřeba zakroutit krkem, dotyční si jej vykroutili již sami. Kradou, lžou, korumpují, nemakají.

0 0
možnosti

M. Šejna

30. 10. 2012 7:59
problém vidím jinde

V roce 2006 přesvědčovaly pravicové strany voliče, že sníží daně, že do 6 let dospějí k vyrovnanému rozpočtu a že zdvojnásobí růst HDP. Místo toho šla ekonomika do recese  a zadlužování se zrychlilo. V roce 2010 přesvědčovaly pravicové strany voliče, že už konečně začnou ty daně snižovat opravdu a varovali před levicí šaškárnou zvanou "Nečasova síťovka". Nečasova síťovka se nakonec dostavila i přesto, že vládne pravice. Daně furt rostou a státní dluh roste ještě rychleji. Ekonomika je v recesi stále.

Lidi toho už prostě mají plné zuby. Dvakrát volili ve sněmovních volbách proti levicové politice, ale zvolili pravici, která vládne levicověji, než levicoví socani.

Když vidím výsledky "pravicové" politiky naší "pravice", vždy si vzpomenu na proslulou Lafferovu křivku, kterou nás pravicoví ideologové oblbovali v dobách vlády ČSSD. Dnes je Lafferova křivka zapomenuta, pokud není pravicovými ideology rovnou zakázána.

0 0
možnosti
FE

F. Eliáš

30. 10. 2012 8:10
Re: problém vidím jinde

To je jasné, ale vláda za recesi nemůže. Levice by se musela chovat naprosto stejně a navíc intenzivněji by zvyšovala daně. Vždyť jakákoli levice působí na ekonomiku negativně. Vezměte naši ekonomickou zaostalost když u nás vládli komunisté.

0 0
možnosti
PJ

P. Jansky

30. 10. 2012 7:56
mila zastydla pani

lide nevolili mezi svetlou budoucnosti a 50. lety.. volili levici proto ze pravice zmizela.. at si komunisti zkusi vladnout.. jedine tak lidi zjisti ze to neumi.. ze to jsou stejni a jeste vetsi blbci nez kalouskove drabkove hegerove a spol

0 0
možnosti
PP

P. Pruner

30. 10. 2012 7:24
pěkný výstižný příspěvek

0 0
možnosti
EH

E. Heusinger

30. 10. 2012 7:16
Paní autorka

popisuje proč volby tak dopadly, a že je hloupé nad výsledky fňukat.

Ale v diskuzi se zase fňuká a fňuká.

0 0
možnosti

L. Šarina

30. 10. 2012 7:00
Pánové a dámy,

za 30 kč je u nás volič schopný zvolit kohokoliv.No jme trošku lepší Ukrajina a nevím co hledáme v EU . Čo s takým ludstvom,který oslavuje volajakýho Žišku, ktory robil v Europe huncustvo ,okrádal katolikou a mešťanou,dokaličil japtišky,raboval kostoly a cintoríny eště mu za hento postavja volajaký pametník ! Boha jeho co čehůn to zloděj. I takový názor jsem slyšel.

0 0
možnosti
PP

P. Pruner

30. 10. 2012 7:25
Re: Pánové a dámy,

Pane Šarino, nesouhlasím ani s jedinou Vaší větou, protože mi nepřipadají pravdivé.

0 0
možnosti
PB

P. Boublíková

30. 10. 2012 5:52
Kdyby skandály nelezly na povrch

zůstaly by pod povrchem.

Mně teda není vůbec jasné - přeje si volič řešit korupci nebo ne? Vyšetřování korupčních případů pochopitelně není nic na pohled hezkého.

Podle toho, co píše autorka, by asi bylo lépe, kdyby vše zůstávalo dál pěkně pod pokličkou. No, někdy si to myslím taky.

0 0
možnosti
PP

P. Pruner

30. 10. 2012 7:24
Re: Kdyby skandály nelezly na povrch

Dobré ráno. Myslím, že nejde o pokličku, ale o to skandály nevytvářet. Například boj proti vydání paní Parkanové, odvolání ředitele Liche z DP, zacházení s panem Lessym jako kdyby byl nějaký lump, který vůbec nesmí sloužit u policie atd. Vládní strany se přeci často chovají zcela arogantně, lidé nejsou hloupí. Znám dost lidí, kteří se na volby vykašlali.

0 0
možnosti
JJ

J. Jurax

30. 10. 2012 1:45
Koloběh

ale proto, že si pravice vlastní dlouholetou pílí vyrobila image lhářů, podvodníků a odkláněčů a zničila s neobyčejnou zarputilostí poslední zbytky své důvěryhodnosti, proto voliči jednoduše současnou pravici volit nechtějí. 

Tak to má autorka recht. Voliči volí levici, která si sice též vlastní dlouholetou pílí vyrobila image lhářů, podvodníků a odkláněčů a zničila s neobyčejnou zarputilostí poslední zbytky své důvěryhodnosti, leč to voliči již zapomněli. Stejně jak na to za jedno dvě volební období zapomenou u pravice, až si pěkně vychutnají důsledky levicové vlády.

Tohle jest totiž podstata, ba přímo tresť pravé demokracie.

0 0
možnosti
PP

P. Pavlovský

30. 10. 2012 4:54
Re: Koloběh

K zapomenutí na kauzu ČSSD -  Rath stačil  voličům ve středních Čechách pouhý měsíc!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz