Neděle 7. června 2026, svátek má Iveta, Slavoj
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jiri Hovorka

17. 10. 2009 0:32
navrch huj...

Text pana Zaorálka má tři zásadní vady: Za prvé nám tu o morálce a zákonosti káže zástupce strany, co si z obého hlavu nedělá - to ovšem článek nedegraduje, jen jeho čtení dává ošklivou pachuť.

Za druhé tam zbytečně míchá Topolánka.

A - to nejdůležitější - za třetí: Voda versus víno - pan Zaorálek nám tu káže krásná slova, která by mohl kdokoli podepsat a zároveň jeho strana se chová také podle toho - jenom přesně opačně.

Závěr: pane Zaorálku, myslíte svůj článek vážně? Jestli ano, jestli tomu věříte a nevidíte rozpor s politikou Vaší strany, tak Vás hluboce lituji. Jestli tomu nevěříte a jen tu vypouštíte kouřovou clonu, pohrdám vámi - stejně jako v případě, že to vážně nemyslíte.

Buďte chlap, postavte se rovně a buďte to, co Vaše strana - bez vytáček, přímo - pak vás budu alespoň respektovat.

0 0
možnosti

evoluce

16. 10. 2009 23:40
Autor je místopředseda Sněmovny za ČSSD

Autor je debil!

0 0
možnosti

Jelínková

17. 10. 2009 20:52
Re: Autor je místopředseda Sněmovny za ČSSD

není debil ale darebák Rv

0 0
možnosti

Jan H.

16. 10. 2009 22:40
Normalizacni darebak

Kde bere pan Zaoralek tu drzost kazat o moralce, kdyz sam v dobe nejtuzsi normalizace, kdy nebylo nejemensi pochybnosti o zlocinnosti jak komunisticke mafie, tak jeji marxisticko-lenineke ideolozie, se po propadu na VUT z vlastni vule rozhodnul pro specializovane studium marxismu-leninismu?

.

Jsou mozna v zasade dve vysvetleni: Bud po cistkach v komunisticke mafii usoudil, ze se koryta uvolnila, a kdyz na ne nedosahne vedomostmi, zkusi to s pomoci rude mafie, anebo se spolcil s StB a nechal se nasadit mezi studenty jine skoly, nez te, kterou nezvladnul. Rv Rv Rv

0 0
možnosti

Jerry

17. 10. 2009 0:23
Re: Normalizacni darebak

Výpadek krátkodobé paměti a dlouhodobá zformátována.

0 0
možnosti

projektant

16. 10. 2009 22:12
To je zase úroveň diskuze

Může mi někdo vysvětlit, proč zastánci pravicových názorů mají takové primitivní vyjadřování?

0 0
možnosti

Hol

16. 10. 2009 22:52
Re: To je zase úroveň diskuze

Vas dojem lze vysvetlit napr. omezenou pozorovaci schopnosti, ktera je u jednodussich obdivovatelu levice ostatne typicka... :-D:-D:-D

0 0
možnosti

pepa

16. 10. 2009 21:16
nad takovým

komentářem - chce se mi zvracet

0 0
možnosti

a

16. 10. 2009 21:01
S Jyřím, Drráthem a Lubošem do RáJe solidarity

Váš "koncept svobody" sepsali už Karel s Bedřichem. K dokonalosti ho pak dovedli třeba Stalin, Kim, Mao nebo Pol Pot. Ti tvořili ve svých zemích společnosti práce a solidarity, taky se zaklínali demokracií a komu se to nelíbilo .... Nemám nic proti solidaritě, ta ale neexistuje mezi hladovými žebráky, tam jde jen o boj o přežití. Dosavadní solidární koncepce vesměs končily v kotrmelcích, válkách a hladomorech. I ta dnešní obdivovaná Čína ja založena vykořisťování a armádě. Evropa se s tímtéž hrne do průseru: převálcují ji ti, co si neberou sociální servítky. A socani s bolševiky budou u vašeho stolu tančit na troskách sociálního státu do hořkého konce.

A to nemluvím o tom, že Vy, ale zejména Drráth a Jyří jste teda opravdu tu praví věrozvěsti.

0 0
možnosti

J.G. Pašek

16. 10. 2009 20:41
Zaorálku, ty potřebuješ pár přes hubu jako dolejš . .

!!

0 0
možnosti

Dr.Alojz

16. 10. 2009 20:29
????

To se snad ani do konce přečíst nedá, taková litanie.....(Y)

0 0
možnosti

vlcak

16. 10. 2009 19:29
Cvach

Zase promluvil guru,já myslel,že již  je dávno izolován v psychiatrické léčebně,on je již pomalu horší než to Parop....!

0 0
možnosti

jirka.s.

16. 10. 2009 18:11
" Někteří komunisté se opatrně pouštěli do rozhovoru s dalšími kouty společnosti, dokonce se začalo jednat i o obnově sociální demokracie."...

... píše soudruh zavostálek!!! Pro sosáky vskutku přímo očistné!!!! ;-D ;-D ;-D 

http://www.lidovky.cz/ln-jicinsky-v-roce-1968-radi...

0 0
možnosti

Mistr Jan Hus

16. 10. 2009 22:06
Re: " Někteří komunisté se opatrně pouštěli do rozhovoru s dalšími kouty společnosti, dokonce se začalo jednat i o obnově sociální demokracie."...

Tak jak, modrý hňoupku? ;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz