Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Jiri Hovorka
navrch huj...
Text pana Zaorálka má tři zásadní vady: Za prvé nám tu o morálce a zákonosti káže zástupce strany, co si z obého hlavu nedělá - to ovšem článek nedegraduje, jen jeho čtení dává ošklivou pachuť.
Za druhé tam zbytečně míchá Topolánka.
A - to nejdůležitější - za třetí: Voda versus víno - pan Zaorálek nám tu káže krásná slova, která by mohl kdokoli podepsat a zároveň jeho strana se chová také podle toho - jenom přesně opačně.
Závěr: pane Zaorálku, myslíte svůj článek vážně? Jestli ano, jestli tomu věříte a nevidíte rozpor s politikou Vaší strany, tak Vás hluboce lituji. Jestli tomu nevěříte a jen tu vypouštíte kouřovou clonu, pohrdám vámi - stejně jako v případě, že to vážně nemyslíte.
Buďte chlap, postavte se rovně a buďte to, co Vaše strana - bez vytáček, přímo - pak vás budu alespoň respektovat.
Jelínková
Re: Autor je místopředseda Sněmovny za ČSSD
není debil ale darebák 
Jan H.
Normalizacni darebak
Kde bere pan Zaoralek tu drzost kazat o moralce, kdyz sam v dobe nejtuzsi normalizace, kdy nebylo nejemensi pochybnosti o zlocinnosti jak komunisticke mafie, tak jeji marxisticko-lenineke ideolozie, se po propadu na VUT z vlastni vule rozhodnul pro specializovane studium marxismu-leninismu?
.
Jsou mozna v zasade dve vysvetleni: Bud po cistkach v komunisticke mafii usoudil, ze se koryta uvolnila, a kdyz na ne nedosahne vedomostmi, zkusi to s pomoci rude mafie, anebo se spolcil s StB a nechal se nasadit mezi studenty jine skoly, nez te, kterou nezvladnul.
Jerry
Re: Normalizacni darebak
Výpadek krátkodobé paměti a dlouhodobá zformátována.
projektant
To je zase úroveň diskuze
Může mi někdo vysvětlit, proč zastánci pravicových názorů mají takové primitivní vyjadřování?
Hol
Re: To je zase úroveň diskuze
Vas dojem lze vysvetlit napr. omezenou pozorovaci schopnosti, ktera je u jednodussich obdivovatelu levice ostatne typicka... 


a
S Jyřím, Drráthem a Lubošem do RáJe solidarity
Váš "koncept svobody" sepsali už Karel s Bedřichem. K dokonalosti ho pak dovedli třeba Stalin, Kim, Mao nebo Pol Pot. Ti tvořili ve svých zemích společnosti práce a solidarity, taky se zaklínali demokracií a komu se to nelíbilo .... Nemám nic proti solidaritě, ta ale neexistuje mezi hladovými žebráky, tam jde jen o boj o přežití. Dosavadní solidární koncepce vesměs končily v kotrmelcích, válkách a hladomorech. I ta dnešní obdivovaná Čína ja založena vykořisťování a armádě. Evropa se s tímtéž hrne do průseru: převálcují ji ti, co si neberou sociální servítky. A socani s bolševiky budou u vašeho stolu tančit na troskách sociálního státu do hořkého konce.
A to nemluvím o tom, že Vy, ale zejména Drráth a Jyří jste teda opravdu tu praví věrozvěsti.
Dr.Alojz
????
To se snad ani do konce přečíst nedá, taková litanie.....
vlcak
Cvach
Zase promluvil guru,já myslel,že již je dávno izolován v psychiatrické léčebně,on je již pomalu horší než to Parop....!
jirka.s.
" Někteří komunisté se opatrně pouštěli do rozhovoru s dalšími kouty společnosti, dokonce se začalo jednat i o obnově sociální demokracie."...
... píše soudruh zavostálek!!! Pro sosáky vskutku přímo očistné!!!!
Mistr Jan Hus
Re: " Někteří komunisté se opatrně pouštěli do rozhovoru s dalšími kouty společnosti, dokonce se začalo jednat i o obnově sociální demokracie."...
Tak jak, modrý hňoupku? 
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
