4.12.2020 | Svátek má Barbora


SPOLEČNOST: Angela Merkelová a naši Cikáni

19.10.2010

"Na počátku bylo Slovo." (Jan 1-1) Tak to stojí v Bibli. Na počátku mnoha nejen Božích, ale i lidských věcí stojí Slovo. V tomto dnešním případě slovo, tedy slova kancléřky Německa: "Snahy vytvořit multikulturní společnost selhaly."

To jsou slova svým významem revoluční a odvážná. Pravda je někdy revoluční. Asi tak jako když onen nevinný chlapeček v pohádce o císařových nových šatech pravil: „Císař je nahý.“ Zvláště když ji neřekne nevinné (tedy konsekvencí neznalé dítě), ale hlava největšího a nesilnějšího demokratického státu Unie. Tedy osoba plně si vědomá následků svého prohlášení.

Od této chvíle můžeme považovat jednu z hlavních manter levičácké ideologie - multikulturalismus – prakticky za mrtvou. Řekne-li to žena, která vede Německo mimořádně citlivé na rasismus pro svou děsivou nacistickou minulost a které je dnes jedním z pilířů demokracie v Evropě, znamená to, že nastal konec. Konec blábolení o automatickém mírovém a nezkaleném „andělském soužití“ různých ras a náboženství na jednom místě. Její prohlášení, že se musí místní muslimové naučit německy a chovat se podle pravidel většinové společnosti – tedy německé a obecně evropské -, musela znít v uších všech těch multikulti vyznavačů, z nichž si většina z tohoto náboženství udělala kšeft, jako siréna hlásící náraz Titaniku na ledovec.

Lze však očekávat, že bude, až si protřou tihle „věřící“ a pijavice uši, obrovský řev. Dokonce by mohli donutit Angelu k nějakým těm slovním parádám a vývrtkám. Jakou mají sílu. Ovšem v politice se stalo to, co známe z dob Rakouska za Josefa II. Přišla nutná změna a tu už nikdo nezastaví. A pokud ji někdo i dočasně zastaví, jako třeba Maďaři reformu školství, budou za to platit staletí. Maďaři za to, že včas nevzdělali celý národ včetně pasáčků vepřů, platí dodnes.

A proč to zajímá zrovna nás? My tady Turky nemáme! A těch pár muslimů snad zvládneme. No, to jistě. Tedy možná. Ale máme tady jinou tikající bombu. A tou jsou Cikáni. Schválně píšu Cikáni. Býti jejich rodu a odněkud z východní Evropy, zakáži si, aby mne kdokoliv oslovoval Rom. Toto uměle vytvořené oslovení dnes naše české a slovenské Cikány doslova dehonestuje. Původně to možná byl lidumilný nápad. Aby se Cikánům nenadávalo do Cikánů. Jenže se otevřela Evropa a Cikáni, věrni svým tradicím, se vydali na cesty. I do míst, kde měli svých Cikánů dost. Ale říkají jim Cikáni a ne Romové. Ve Francii „Tsiganes“, v Německu „Zigeuner“, v Itálii „Zingari“, ve Španělsku „Gitanos“. Tak ale říkají svým Cikánům! (Kašlete na politicky korektní slovíčka v tisku.) Tedy těm, s kterými umí oni žít a Cikáni umí žít s nimi. A dokud byly prachy, šlo to celkem dobře, že?!

Ale těm, co přijdou z východní Evropy (my jsme po ně také východní Evropa), říkají „Romové“. A označení Rom dnes na Západě znamená představu osob neznajících a nedodržujících západní civilizované způsoby soužití. Osob štítících se práce, nedbajících na základní návyky dnešní hygieny. Nevzdělaní a negramotní. S hromadou žebrajících dětí kolem sebe, páchající nepřetržitě drobnou kriminalitu a žijící ve slumech podobných těm v Bombaji. A požadujících po všech a hlavně po státu peníze. Z kapes místních poplatníků. Být český Cikán, budu se ze všech sil bránit, aby mne někdo nazýval Romem!

Podívejme se domů. Dokážeme-li strhnout neviditelnou plachtu politické korektnosti a multi-kulti ideologie, uvidíme, že za dvacet let zbohatla skoro celá Česká republika - až na jednu výjimku. A tou jsou Cikáni.

Cikáni, jako etnická a sociální skupina, se za dvacet let stali doslova párii této společnosti. Žijí v ghettech, většina nepracuje. Vydělávají si většinou „výrobou dětí“ a nelegálními aktivitami. Jejich sociální statut je na dně. Východisko z bludného kruhu nevzdělanosti, nemožnosti najít práci a odírání a vydírání rychle se objevivšími skupinami cikánských i gadžovských gangsterů a lichvářů (mezi ně počítám i firmy propagující „výhodné půjčky“) za nezájmu policie (ta pochopitelně dělá to, co po ní vrchnost požaduje), pro většinu z nich není na obzoru žádné východisko. Tohle bahno je pak přikryté hesly a idiotskými řečmi pod prapory multikulturalismu, kterým nikdo nevěří - ani Cikáni, ani zdejší většina.

Na Cikánech parazitují nejen jejich vlastní i „bílí“ zločinci a skupina profesionálních Cikánů, ale hlavně multikulti aktivisti. Musí to být úžasný job, když se jej tak všichni drží - od Petra Uhla přes všechny ty poradce, aktivisty, neziskovky, až po muže, který se zesměšnil: Kocába.

Našimi muslimy jsou Cikáni. Můžeme tvrdit, že si za to mohou sami. Částečně ano, ale to není omluva pro to, abychom to kryli.

Není také pravda, že se Cikáni neumí o sebe sami postarat. Že se o ně musí starat „bílý“ idealista vyznávající náboženství multi-kulti. Pracoval jsem si nimi přes dvacet let, takže si dovolím je trochu znát. Cikáni sice vyznávají jiné společenské hodnoty a používají jiné taktiky k přežití skupiny, ale postarat se o sebe vždy velice dobře uměli. Staletí kočovali s vozíky a koníky krajinou. Kdo se někdy staral o koně, ví, jak je to těžké a složité. Dokázali to. Bez stájí. Také jejich kolesky potřebovaly údržbu. Cikáni byli vždy výteční kováři a vůbec uměli pracovat s kovy. Vždy se ubránili často nepřátelské společnosti postavené na jiných ideových a sociálních základech. Takže proč by se neuměli ubránit dnes? Když je podpoříme. Ale ne uplácením. To vede jen k větší závislosti. Ostatně jejich taktika, jak šikovně získat od státu co nejvíce peněz co nejlehčím způsobem, ukazuje, že rozhodně nejsou bezradné méněcenné osoby. .

Nová vláda je prý vládou reforem. Chce-li najít nějakou reformu, kde může počítat s podporou většiny obyvatel, je to právě reforma našeho přístupu k Cikánům. Který z politiků bude mít dost odvahy jako Merklová a řekne: „Naše dosavadní způsoby začlenění Cikánů do společnosti naprosto selhaly!“

Pak může nejprve veřejně sdělit, že multikulti po česku ve vztahu k Cikánům stálo miliardy a nahnalo většinu Cikánů do bídy. Ti schopnější pak utekli do zahraničí. K naší škodě. To je pěkná vizitka dosavadního postupu, co?! První, co musíme udělat, je přestat lhát sami sobě a také Cikánům.

Peníze na vyhazování nejsou a dlouho nebudou. Nejen u nás, ale v celé Evropě. Takže život na dávkách a drobné krádeže už nezajistí Cikánům momentálně převažující způsob života. Musí se jim to říct rovnou veřejně. A všem. I necikánům.

A aby to začalo fungovat, musí začít platit zákony pro všechny stejně. To není žádný rasismus, jak ječeli někteří - tedy hlavně některé - komentátoři v novinách a TV.

1. Civilizovaná společnost je založena na rovném přímém a všeobecném právu.
2. Všichni mají stejná práva a povinnosti.
3. Pomáhá se tomu, kdo to potřebuje. A nikoli tomu, kdo si sám pomoci nechce.
4. Nikdo nemá právo vytvářet kasty „nedotknutelných“ - vyvržených, a přitom uplácených.

Slova Angely Merkelové jsou skutečně historická a po nich jistě přijdou i činy. Éra levicového šílenství západních osmašedesátníků ovládajících po třicet let Evropskou unii pod tlakem reality a ekonomiky končí.

Musíme tato skutečně převratná slova vzít za svá. Jako jsme vzali za své nutné reformy Josefa II. a bez ohledu na do té doby platící ideologii bigotního katolicismu jsme učinili nevídané a „hříšné„ věci. Založili jsme obecné školy „i pro plebs“, zavedli gymnasia, dali se do budování průmyslu a krajiny a, po pravdě řečeno, žijeme z mnohého z toho dodnes.

Dneska čelíme rozpadu cikánské části naší vlastní společnosti. Tak jako většina Evropy. Nejsme v tom sami a nebude to lehké, „problémy“ s Cikány se nesnažili už řešit naši předkové viz Patent Karla VI. dne 22. ledna 1726 za tímto účelem ve Vídni vydaný. Násilím po Habsbursku to nejde, uplácením po bolševicku také ne. Tak co tedy? To je otázka pro skutečné antropology, vzdělané (nikoli rychlokvašené a jakoby) sociology, pro lidi z praxe. Když se to povede a budou vidět výsledky, i tisk přestane pořádat hony na Čunka a Řápkovou. Jen hlavně vyžeňte všechny ty vyžírky, co dvacet let z Cikánů sají peníze a zahřívají svá polstrovaná křesla! Jinak se nehneme.

Dávný básník kdysi napsal:

„Jen dál! Čas nový nové chce mít činy,
den nový vzešel k nové práci nám ….

………kdo chvíli stál již stojí opodál…. “

Já si myslím, že pokud s tím sami něco neuděláme, a likvidace ideových model typu „multi-kulti“ je jednou z nejpotřebnějších, nebudeme stát „opodál“. Ale budeme úplně v p….

No však víte kde. A naši Cikáni tam budou s náma.

.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.