Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

PS

Přesně.. na WC patří tenhle pamflet pana rentiera...abychom si měli kam chodit ulevovat...

Foto

Poslyšte, já fakt nemůžu za to, že Vám nepřiklepli invalidní důchod (vzhledem k projevům odhaduji diagnosu). Zkuste, pane Sykoro, třeba krmit holuby. Bude to užitečnější, než tyhle stupidný výlevy.

J10a22n 60Č63e55r44n41ý

7. 7. 2024 17:33

Proč u nás hospodaření České televize nesmí kontrolovat NKÚ ? Čeho se Pravda a láska boji ?

Foto

Klobouk dolů brát pana Vodvářku vážně. Nechť tohle rozebírá kdosi objektivní a věrohodný, skutečný žurnalista. Ne lékař, co si v ješitnosti, když nic nevyhraje, urgentně na idnesu vymění své foto za fotku s íčkem, jako že ho někdy vyhrál:))) a co se tu především především!v přímém přenosu pět let coby lékař Veřejně prezentuje tím, že kohokoli v závanu oponentury ku svým názorům bez pardonu posílá na psychiatrické vyšetření...to aby nám dnes omračoval čtenáře tím, že si "dovolí Andrej Babiš k redaktorce to, že ji Dokonce Veřejně posílá k psychiatrickému vyšetření...."! ;-D Nábèh na vidle na jedničku. V článku o strelbě na fakultě je v diskuzní části ukázka, jak to vypadá, když pan autor bytostný demokrat dostává zpětnou vazbu v otázkách, kdy čtenáři pochybují. Rázem jsou to ti jednodušší, co nezvládají chápat delší text, urážky pana doktora jen to hvízdne...a opravdu to na lásku bytostného demokrata k pravdě velmi přesně ukazuje. Zkrátka máme jistotu, jak hezky na tom u těch Lepších jsme, i když nejsou Ficové a Babišové ani Zemanové atd. Jak to opozice zvládá...Smutnější obraz přechytralych jakodemokratú typu pan Vodvářka snad nejde vymalovat, což bere všem opravdovějším, co to tu mají rádi...jakékoli nadějné vyhlídky. Důvěra v autory, co by tak rádi ovlivňovali nàzory a média...vskutku silná, jen se coby autor nechovat podobně jako smutní hrdinové svých textú, že?;)))

Foto

Těší mne, paní učitelko, že jste konečně našla ten správný prostor mezi těmi, kteří místo na WC si chodí ulevit do zdejšího diskusního prostoru. Doporučuji poslední knihu Marka Váchy, který píše, že pobyt v toxickém prostředí negativismu vzbudí i v pozitivních lidech negaci. Zdá se, že tento mystik současné doby má pravdu.

Přeji Vám, paní učitelko, hodně klidu o prázdninách a odpočinek od všeho, co Vás irituje. Pěkný večer.

HR

Tak jen k tomu komentáři kohosi, že německá televize nezve AfD do diskuzí: dnes v pravidelném nedělním ZDF pořadu "Berlin direkt" (rozhovory s politiky) interview s předsedkyní AfD Alice Weidel.

J27a91n 84Č45e20r13n37ý

7. 7. 2024 11:53

Vodvářka je opravdu kus. On asi nevidí každou neděli na tzv. veřejnoprávní televizi pořád OVM a " vyvážený" výběr diskutujících . Vždy je poměr Moravec se dvěma přáteli na jednoho hosta a korunu tomu nasadila poslední debata před Evropskými volbami, kdy záhadnou kličkou se tam objevili představitelné dvou pidistren TOP09 a KDU -ČSL.

A takové dobytkářské manipulace máme platit ?

RL

To je zase pěkný bolševický pamflet, soudruhu Vodvářko. :-P

IP

I77g43o80r 56P26á62v73e40k

7. 7. 2024 5:24

Už dávno jsem názoru, že pro duševní pohodu je nezbytné vodvářkoviny překročit jako to ono pod papírem. Je to takové dvojče zdejšího sembera nebo boraka, v pojetí zahradníka plevel, křoví na zahradě.

Foto

Vzestup nacizmu šel ruku v ruce se zmáknutím propagandy. A tu popsal Hitler dokonale: Mein Kampf, str. 130: Každá propaganda musí být lidová a její duchovní úroveň se musí přizpůsobit úrovni chápání těch nejomezenějších mezi těmi, na něž obrací. Její čistě duchovní úroveň musí být tím nižší, čím početnější je masa lidí , jímž je určena. Jedná se však o to, aby do okruhu její působnosti byl vtažen celý národ.......Čím skromnější je její vědecky balast a čím více se orientuje na cítění masy, tím výraznější je její úspěch...

Poznáváte náš meinstream?

JJ

J26u64r68a 93J57u52r56a63x

6. 7. 2024 19:17

Jedním z klíčových momentů bylo postupné omezování až úplný zákaz opozičního tisku a veřejných projevů, pravíte o vzestupu nacismu.

Nemusíte chodit tak daleko. My to tu měli po vítězství pracujícího lidu dýl - celých 41 let; a pracovalo se na tom už od Košického vládního programu.

J95a77n 24Č17e57r59n16ý

7. 7. 2024 12:00

Dnes je nějaký opicni tisk? Není. Vládne dokonalá jednota presstitutu

HR

Minulý týden informovaly veřejnoprávní media SRN celý víkend o celostátním sjezdu AfD v Essenu.(. M.J proti sjezdu protestovalo na 100.000 německých občanů ) Celé se neobešlo bez jednotlivých srážek demonstrantů s AfD delegáty. Při jednom takovém střetu upadl jeden z AfD delegátů společně s demonstrantem, při pádu na zem kousl delegát demonstranta do nohy ! Stejný delegát o něco později poplival dvě demonstrující ženy. Později se zjistilo, že onen delegát je velkým sběratelem zbraní. .. Sám vlastnil 197 střelných zbraní a dalších 27 vlastnila i jeho manželka. Celý arzenál měl materiální hodnotu 80 000 eur.

Foto

No myslím si, že pokud má pan delegát platný zbrojní průkaz a ty zbraně neukradl, ale koupil legálně v obchodě, tak zajisté neporušil platné zákony. Jinak by policie konala a pana delegáta zajisté zatkla.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz