Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠKOLSTVÍ: USA a islamizace světa

V červnu t. r. končí grant financovaný americkou ambasádou v Praze (spadající pod Ministerstvo zahraničí USA) na přípravu popularizace islámu v našich školách. Ze zadání grantu vyplývá, že jde o bezprecedentní muslimsko-ideologickou diverzi zaměřenou na mládež jako na jedno z nejcitlivějších míst společnosti, s jasným, zatajeným cílem připravit podmínky pro islamizaci naší země.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
SFR

13. 6. 2014 8:38
Neptejte se.....

....na čí straně stojí USA v "islamizaci světa", na téže straně, co my. Tedy proti ! Zato se ptejte, na čí straně v tomto problemu stojí Barack Hussein Obama a jeho administrativa !

0 0
možnosti
BR

12. 6. 2014 13:31
už v tom začínám mít bordel

za ta léta, co to poslouchám pořád dokola. Kdo je, sakra, ten nepřítel lidstva, kterého je nutno zničit?? Velký USatan? Bolševik? Musulmani? Velký Žid? Oceanie? Eurasie? Lidi s červenou čepičkou a bílým proužkem?

Zabijte je všechny, Bůh, Alláh, Buddha, Višna, Darwin, ... (doplňte si sami) si je pak přeberou!

Velký Bratr s Vámi

P.S. Mě vynechte, já to nebyl!

0 0
možnosti
KJ

K. Jež

11. 6. 2014 21:47
To je tak !

USA nejsou národní stát. Je to národnostní slepenec a staletí jim to tak funguje. Proto jsou nejvyspělejší demokracií na světě. A nějaká národnost, nebo náboženství je nevzrušuje, protože mají ústavu a právní řád platný pro všechny občany a když jim sběrač slepic, nebo železa sebere slepici, nebo železo, tak ho zastřelí, protože ví, že krást se nesmí. My jsme stát založený na národnosti a blbosti a sebedestrukci, stejně tak Evropa je tvořena národními státy. Tyto národy a náboženství a kultury se prostě míchat nechtějí ! Nezabrání tomu žádný grant !!!  Bude li někdo nutit kohokoliv milovat třeba Turky  a Turky milovat Čechy a Čechy milovat kohokoliv a stavět mešity, minarety, kostely, pagody a kde co v jedné řadě, tak budou akorát války. CCCP měl plány na třetí světovou, kdy bojiště by byla střední Evropa. A ono se to jaksi ve světle Ukrajiny, pseudomultikulturalismu, pseudohumanismu pomalu blíží.

0 0
možnosti
JR

11. 6. 2014 17:33
Pan Los je demagog

Trestní oznámení je třeba podat na p. Lose pro rozdmychávání xenofobie a nenávisti .Jeho článek je postaven na zcela lživém výkladu již v prvním odstavci.Americký grant má sloužit ke zlepšení infomovanosti školáků o islámu a ne k propagaci islámu-tedy k tomu po čem sám paradoxně volá ve svém vý    Pročetl jsem pozorně napadané materiály-jsou podloženy našimi předními arabisty a doplněny názory muslimů žijících u nás s kterými můžete nebo nemusíte souhlasit.Ale základem jsou infrmace o islám na vědecké bázi.Když chci o něčem diskutovat tak o tom musím něco nastudovat.

0 0
možnosti
JD

J. Dvořák 188

11. 6. 2014 23:15
Re: Pan Los je demagog

Vaše takzvaná INFRMACE ?Běžte se vyinfrmovat vy trdlo !

0 0
možnosti
IT

11. 6. 2014 17:00
Export demokacie

Barack Ahkbar!

0 0
možnosti
JB

11. 6. 2014 16:42
otazka

Grant je oceněn částkou 3 449,37 $ (= 65 300 Kč

Prosim vas a to je skutecne tak zavratna castka, ze s toho spousta lidi pada uzasem na zadek? Vzdyt staci ric NE, nechte si tu penize a je to vyrizeno, ceske skolstvi tim neprestane existovat. Neni nutne psat nekonecne dlouhy hystericky clanek.

0 0
možnosti
JK

11. 6. 2014 16:30
Souhlas s článkem,

a stejně s Juraxem - "ten zmiňovaný projekt se dá po právu nazvat zprofanovaným názvem ideologická diverze".

Sebevražda naší civilizace není dobrým projektem. Je třeba brzdit aktivity propagátorů Politické Korektnosti. Dřív, než bude pozdě.

0 0
možnosti
VK

11. 6. 2014 15:18
Pravdoláskaři

Jedním z nejnebezpečnějších je Schwarzenberg.Tomu by mešity nevadili.Měla by se zahájit kampaň o skutečném barbarském Islámu,jako je např.uřezávání hlav za živa,ukamenování k smrti (něco otřesného),bičování na veřejnosti,kde takto postižený má rozsekané záda jako sekanou a další vymoženosti.Vždyť ta h.o.v.a.d.a žijí ve středověku.

0 0
možnosti
ES

E. Sevrát

11. 6. 2014 16:09
Re: Pravdoláskaři

Ale,to jste vy židé žili taky, a ortodoxní či ultraortodoxní v něm žijí i dnes. Vše je vývoj a ten nemusí být časově sousledný na celé planetě.Mešity a hlavně i s minarety jsou většinou velmi architektonicky zdařilé stavby.Byl bych rád,kdyby taková stavba v Praze vznikla.Byla by obohacením pražské architektury.Koneckonců nejhezčí synagoga v Praze je v Jeruzalémské ulici.Je to tím, že je v maurském stylu.Jinak to není žádná sláva,většina synagog vypadá v Praze jako stodoly.Je opravdu škoda,že opravdu architektonicky velice podařená a velká synagoga v ul.Jana Masaryka padla vniveč při náletu spojeneckých vojsk.Mohla být perlou Prahy.

0 0
možnosti
PP

11. 6. 2014 14:56
Ten magor los napsal (Všechno je jinak")

Hudba zakázána, povolen je pouze poslech recitací Koránu.

Zajímavé, já slyšel hudbu všude, sluhátka mají v uších jako naši mladí a že se jim líbí jiné hudba? Japonci také poslouchají jinou hudbu a nestřílíme je. Ten Los je lhář a fanatik jako oholené palice v černých košilích.

0 0
možnosti
PP

11. 6. 2014 15:43
Re: Ten magor los napsal (Všechno je jinak")

Zajímalo by mne, kde magor los (používám jeho oslovení) byl, viděl lidi se slu/c/hátky na uších. Některé islámské státy, především které žijí z turistického ruchu, navenek a vůči turistům jsou tolerantní. Ovšem, kam se turista nedostane, je těžký islám, který autor popisuje. Jestli se magor los flákal jen po plážích, pak se jeho omezenému pohledu nedivím.

0 0
možnosti
JD

J. Dvořák 188

11. 6. 2014 12:41
Čert aby vzal toho kafra v bílém domě !

Zatracený muslimáci jsou na pochodu !Banda vlků hodně krvelačných v rouše beránčím !

0 0
možnosti
PP

11. 6. 2014 14:50
Re: Čert aby vzal toho kafra v bílém domě !

Zatím vidím na pochodu Američany, co rozbíjejí celý svět. A část zfanatizovaných hlupců to stále nevidí. Komu ubližovali lidé z Iráku? Pak tam vlétl Bush, pozabíkel statisíce civilistů a dnes se jdou pozůstalí mstít. Jo to špatně?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz