23.9.2021 | Svátek má Berta


Diskuse k článku

ŠKOLSTVÍ: Muslimská rakovina zasahuje i Česko

To, že se Barrack Hussejn Obama čas od času otevřeně hlásí k muslimské víře, není nic nového. To, že do své kanceláře v Bílém domě ve Washingtonu natahal řadu muslimů, také není nic nového. Včetně toho, že jde osoby známé těsným napojením na muslimské teroristické organizace. Ty organizace, které stojí podle amerických vládních nařízení mimo zákon, neboť jsou zapsány v seznamu teroristických organizací.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 21.5.2014 4:08

Což o to.....

....každý soudný a vidící občan ví, že tak, jako byl ve 20. století světovým nebezpečím komunismus (a stále zůstává), tak ve století 21. je to Islam a muslimové, snažící se vnutit všem hloupým a vstřícným zemím své zákony - Sharia ! Muslimům se nedivím, věří, že je to jejich povinností daná Allahem a tím starým pedofilem Mohamedem, ale co je horší, že v zemích, kdysi křestanských, nyní vlivem čtyřiceti let komunistického vymývání mozků a propagandy, zavládl atheismus,

tedy úrodná půda pro pátou kolonu Islamu. Nejsmutnější na věci je, že se nacházejí i občané Č.R., kteří jim v tom zlu, financovaném Saudskou Arábií - pomáhají ! No a to U.S.vyslanectví, je jen odrazem toho neAmeričana v Bílém Domě ! Však dočasu !

F. Matousek 20.5.2014 7:33

tancící báby

myslím, ze ten kdo videl po náletu na NY dvojcata, radostí tancící arabské báby, ten uz má o islámu a muslimech vseobecne jasno.

Z. Baldova 20.5.2014 6:01

Mirumilovny Islam

Podle výkladu islámu je v Íránu od revolučního roku 1979

zakázán fyzický kontakt ženy s mužem, který není příbuzný. Duchovní

vůdce ajatolláh Alí Chameneí však na své internetové stránce povoluje,

aby muž cizí ženě podal ruku, ovšem jenom tehdy, má-li rukavici a

nebude-li dlaň tisknout.Zdroj: http://relax.lidovky.cz/zena-ma-byt-symbol-cudnosti-kritizuje-iran-herecku-za-polibek-v-cannes-1zi-/zajimavosti.aspx?c=A140519_113229_ln-zajimavosti_ele

J. Kraus 19.5.2014 23:54

Příhoda stará asi deset let.

Sedím v poloprázdné hale banky v centru Prahy a čekám, až se na displeji objeví moje číslo. Asi dva metry ode mne sedí dvě mladé ženy a tiše se baví. Vyzařuje z nich vnitřní klid, jejich zvnitřnění prostupuje pomalu celou halu. Jehovistky, buddhistky, jogínky, řádové sestry? Najednou se ozve tichý a ostrý mužský hlas ze sedadla vedle jejich. Arab, bezpochyby, a pěkně hnusný. Ženy vyskočí a s přirozenou úctou mu chvilku naslouchají a klaní se, pak se jim dostane pokynu, že si mohou opět sednout. Za chvilku naskakuje jejich číslo, ženy jdou k přepážce, Arab sedí, ženy se k němu vracejí a společně odcházejí, Arab tři kroky před nimi. Už se nesnažím být nenápadný, dívám se jim přímo do tváří. Vyrovnanost, pokora a jakýsi vnitřní jas. Nemohu si pomoci, kdybych měl zachránit před nějakým nebezpečím některou, kterou jsem ten den viděl, byly by to tyhle dvě.

Střípek do mosaiky pro toho, kdo se dívá kolem sebe. Vytrhávat věty z koránu mohou školometi, lidé zlomyslní nebo ti, kteří mají strach. Vychází ze Starého zákona a pro obě knihy, a nejen pro tyto, platí, že člověk souzní s tím, co je v něm samém. A nepřichází na svět jako nepopsaný list. Ano, i islám měl a má velké mystiky a pohled na jeho duchovní napovídá, že k transcendentnu mají blíž než ti křesťanští v našich kostelích. Impuls Kristův ale dal Zemi novou, vyšší kvalitu a není možné ho potlačit. Dokonce ani oficiálním křesťanským církvím se to nedaří. Pohled na ohavnost spuštění západního světa zřejmě vyvolá reakci ze strany muslimů – ono už se na to opravdu nedá dívat, na ten kult zrůdnosti, méněcennosti a zla. V současné době je ale třeba, aby situace dozrála. Současný západ nemá právo k nějakému mravnímu odporu, islám je duchovně nad ním a bylo by to prodloužení agonie. Západ musí k boji dozrát, tedy ti, s kterými je počítáno pro budoucnost. Nepřivolávejme ji popisem detailů, ale nepochybujme, že ti, kteří budou vedeni duchem Nového zákona a tím, který ho do něj vdechl, povedou Zemi dál.

J. Vintr 20.5.2014 0:57

Re: Příhoda stará asi deset let.

Islám nemá duchovně nad ničím, na Islámu není ani zbla duchovního. Jsou to jen zákazy a příkazy, které jsou drilem pro výchovu vojáků pro "svatou válku", vojáků, kteří se na nic neptají a těší až po mučednické smrti pro Islám uvidí slibované panny v ráji. Posledních pár století tohle trochu spalo, ale znovu se to probouzí a jde z toho strach.

R. Langer 20.5.2014 19:42

Re: Příhoda stará asi deset let.

Cože?

Š. Hašek 19.5.2014 23:10

Snad není pozdě.

Během dvaceti třiceti let budou muslimové měnit zákony některých států EU (v té době již náš parlament bude k ničemu, armáda nikde) a možná mnozí katolíci - (Halík) budou považovat občanský princip republiky za překonanou blbost, neb bližší jim budou "bratři ve víře". Viz Británie.

Ostatně i Špidlík jasně a nebojácně řekl do novin: "než budete zatracovat muslimy, tak si uvědomte, kdo stavěl plynové komory". Samozřejmě fakt, ale bylo jasné, že "nebeská obecná práva kamenovačů" jsou mu nade vše, neb je to rovnostářský komunista.

D. Šimáček 31.5.2014 17:54

Re: Snad není pozdě.

Hitler byl muftím poctěn titulem „čestný muslim“ a muftího obdařil titulem „čestný Árijec“.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Am%C3%ADn_al-Husajn%C3%AD

nebojte se jestli vyhraji tak je znovu zavedou

P. Brodský 19.5.2014 22:18

Ateističtí, feminističtí, čeští pseudokřesťané, nezoufejte.

Autor má samozřejmě pravdu, stejně jako paní Kanioková.Cílem amerických a eurounijních multikulturalistů, v jejicž čele stojí černý satan Obama je (ve spojení s germánskými Sudeťáky a kosmopolitně- sionistickým Bilderbergem) zorganizování muslimského přistěhovalectví do České republiky. Dělají to proto, že chtějí zničit civilisovaný národ bílých Čechů.

Nicméně tento zločinný záměr již nemá naději na úspěch.Národ bílých Čechů již má svého ochránce. V minulých letech vyšel z Blaníku mocný a hrdinný rytíř Adam B. Bartoš, který letos v únoru založil v naší vlasti konzervativní stranu, jejíž význam každým dnem roste. Tato strana již dnes představuje nepřekonatelnou hradbu, která nás chrání před masovou invazí nejen muslimů, ale i neméně nebezpečných pravdoláskařů, kosmopolitů, sionistů, zednářů, skautů a jiných dědičných nepřátel našeho národa.Kdo miluje naší vlast volí Adama B. Bartoše.

M. Pivoda 19.5.2014 20:46

Horší než v Česku to pro mne s Araby určitě nebude

Na vědomí: Česká komunistická rakovina na vysokých školách ekonomického směru mi nedovolí učit české studenty. Proto jsem (souhrou okolností právě dnes) zahájil výuku přes internet pro studenty z arabských zemí (ač na americké univerzitě). Předpokládám, že o Islámu se svými studenty vůbec bavit nebudu. Teprve alew po nějakém čase budu schopen vám sdělit své hlubší poznatky.

Do té doby musím dát Čechům na vědomí, že například dnešní poslankyně TOP09, doc. Putnová (tehdy ve funkci děkanky Podnikatelské fakulty VUT Brno), mne v roce 2008 odmítla vůbec přijmout k jakémukoliv rozhovoru. Proč asi? Asi proto, že rektorem VUT Brno byl v té době vědomý člen zločinecké organizace (zákon 198/1993 Sb.).

Vyznáte se potom v české realitě? Hrozba "islámskou rakovinou" je pro mne velmi zábavným čtením.

J. Vintr 19.5.2014 21:42

Re: Horší než v Česku to pro mne s Araby určitě nebude

Přirovnávat bolševickou ideologii k Islámu je dost nepřesné. Je sice pravda, že ta první má v minulém století asi víc mrtvých než Islám za celou dobu své existence, ale vzhledem k Islámské rakovině šlo jen o chorobu, která vypukne a pak odezní, protože nezasahuje podstatu lidské psychiky. Bolševické ideologii v podstatě stejně skoro nikdo nevěřil a není ani nijak zvlášť propracovaná. Od Islámu se liší mimo jiné tím, že slibovala nebe na zemi, takže ji sám život usvědčil z vylhanosti. To se Islámu stát nemůže, protože slibuje nebe až po smrti. To že je Islám mnohem nebezpečnější dokazuje už to, kolik století víceméně bez jakéhokoliv vývoje funguje a jak velkou část lidstva už zachvátil. Nedejte se zmást tím, že jednotliví muslimové můžou být sami o sobe docela normální lidé. Důležité je, jak se chovají když jsou ve větších skupinách a tady už z nich jde jednoznacně strach. Oni se nikdy neprizpůsobí našemu světu a tudíž se rýsuje jediná alternativa, že se budeme muset přizpůsobit my jim - pokud dopustíme, aby vytvořili podstatnou část evropské populace. A po pravdě řečeno asi tomu už nejde zabránit.

P. Vaňura 19.5.2014 21:55

Všechno jde, když se CHCE. Nebo to přinejmenším

platí ve většině případů.

M. Pivoda 20.5.2014 10:51

České vyhlídky do budoucnosti

No ano. Máte pravdu v tom, že všechno jde. Čeští vyčuraní Pepíci, kteří kdysi slavnostně přísahali věrnost komunismu, a pak rychle přešli na český mafiánský kapitalismus, určitě velmi snadno přijmou i Islám, pokud se na ně správně zatlačí. A právě takoví bezcharakterní jedinci ovládají většinu českých organizací. Českou budoucnost si tedy lze snadno spočítat - pokud by došlo k tomu obávanému scénáři.

F. Matousek 19.5.2014 20:14

jsem pro osvetu ve skolách

jsem totiz presvedcen, ze pokud slecne Anezce krom zahalování obliceje a zákazu veprového masa také reknou o vrazdách ze " cti ", kamreování cizoloznic,  ze bude jako zena podradnou bytostí, které bude zakázáno i rídit automobil, a jiné jeste zajímavejsí skutecnosti, ze slecna Anezka, problematiku muslimu i správne pochopí a prstane je obdivovat.

Takze jsem pro rádnou osvetu. Ale ne pro oblbování naivních detí !

P. Vaňura 19.5.2014 21:33

Už dnes jí nějaká multi kulti kráva vysvětlí, že za případné

znásilnění muslimem si může SAMA. Protože, když ten chudáček, zvyklý na ženy v burce vidí normální holku, ještě k tomu bez šátku na hlavně a minisukni, nemůže se prostě ovládnout...

P. Adler 19.5.2014 19:34

odpoved pani hajkove

obvinila jste me ze lzi ... snad kdybyste se mrkla na stranky, ktere jsem zminil a zjistila si, ze americke velvyslanectvi je uvedeno mezi sponsory ... pokud jde o presidenta obamu, snad abyste zacala hledat jinde nez na wikipedii ... on totiz rekl, ze je muslim tolikrat, ze to prestava byt pekny

j. Regner 19.5.2014 17:46

Proč se bojíte informací o islámu

Většina zde diskutujících reaguje zcela nesmyslně na snahu poskytnout školním dětem objektivní informace o islámu -bez osočování a předsudků.Nejde o žádnou indoktrinaci,ale prostou výuku-tak jako například o náboženstvích starého Řecka a Říma.Chybí zde i výuka o budhidsmu a hinduismu a dalších světových náboženstvích,která mají miliony vyznavačů.Pro jejich věřící mohou být šokující něktefré zásady křesťanství,ale je třeba si uvědomit,že náboženských názorů je ve světě obrovské množství.

M. Prokop 19.5.2014 18:29

Re: Proč se bojíte informací o islámu

Jste-li si jist, že jde o poskytování objektivních informací, pak zajisté ano.

Ovšem objektivitou si zde nejsem jist takřka nikde.

No a ta výchova zase až tak moc nechybí. Patří to do všeobecné kultury, to ano, ale jsou i důležitější vědění.

F. Matousek 19.5.2014 20:02

Re: Proč se bojíte informací o islámu

informací o islámu se nebojím. Bojím se lidí jako vy, kterí tyto informace prekrucují a ríkají jenom polovinu pravdy, prikráslují, zatajují.

Ostatne i o fasismu, nebo  komunismu se také dá napsat mnoho "positivních" polopravd, které by slecnu Anezku i Vás nejspíse nadchly.

P. Vaňura 19.5.2014 21:35

Některá náboženství uznávají rituální kanibalismus

a multi kulti idioti jsou schopni tvrdit, že jsou rovnocenná křesťanství!!!!

J. Sova 19.5.2014 21:45

Re: Některá náboženství uznávají rituální kanibalismus

Myslíte toto?:

http://henrymakow.com/2014/04/Catastrophic-Canonization-of-a-Judas-Pope.html

J. Kulheim 19.5.2014 15:29

Austrálie říká NE – podruhé paní Gillardová - koluje na netu

Ona to udělala znovu. Nezřekla se svého stanoviska tvrdé linie a člověk musí ocenit její víru a práva jejích krajanů. Jakoby člověk ucítil závan čerstvého vzduchu. Přeji si, aby takovíto vůdcové nastoupili i v Evropě, Kanadě a v USA. Jako předsedkyně australského kabinetu to opakovala po svém předchůdci v úřadě. Pravdivější slova, která řekla ona, nebyly žádným významným člověkem ještě vyslovené. Vyžádalo si to od ní velkou odvahu – říct to, co řekla – říct to, aby to uslyšel svět.

Celý svět by potřeboval takových vůdců! Když se vláda zaměřila na radikály v úsilí, aby odvrátila potenciální teroristické útoky, tak jim bylo řečeno, aby odešli z Austrálie. Paní Gillardová zvlášť rozhněvala některé australské muslimy, když řekla, že podporovala špionážní agentury monitorující australské mešity.

Citáty z jejího prohlášení: „Přistěhovalci, a ne Australané se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom ponesete důsledky. Jsem již unavená z obav našich lidí, jestli urážíme některé jednotlivce, nebo jejich kulturu. Od teroristických útoků na Bali zažíváme vzplanutí vlastenectví většiny Australanů.„Naše kultura se vyvíjela po dobu dvou staletí bojů, zkoušek a vítězství milionů mužů a žen, kteří hledali svobodu.“ „Mluvíme převážně ANGLICKY“, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakýmkoliv jiným jazykem. Proto, jestli se chcete stát součástí našeho společenství, naučte se tento jazyk!“

„Většina Australanů věří v Boha. To není křesťanské pravicové křídlo, politický tlak, ale fakt, protože křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských zásadách a je to jasně zdokumentované. A není to potřebné vystavovat na stěnách našich škol. Jestli vás uráží Bůh, potom vám navrhuji zvážit jiný kout světa jako svůj nový domov, protože Bůh je součástí naší kultury.“ „My budeme akceptovat vaši víru a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme od vás, je, abyste akceptovali naši víru a žili s námi v souladu s mírovým spolužitím.

M. Prokop 19.5.2014 16:48

Re: Austrálie říká NE – podruhé paní Gillardová - koluje na netu

Škoda, že kromě toho napáchala dost socanských a zelených blbostí.

J. Babička 19.5.2014 18:37

Re: Austrálie říká NE – podruhé paní Gillardová - koluje na netu

Jen bych chtel poznamenat, ze prohlaseni jsou zajimava a pronaseji je ruzni lide, kteri rikaji co masy chteji slyset. Jenze bohuzel, kdyz se podivame, jak to uplatnuji v praxi, tak je to horsi

M. Stuchlik 19.5.2014 23:29

Re: Austrálie říká NE – podruhé paní Gillardová - koluje na netu

To, co je přičítáno soudružce Gillardové řekl už její předchůdce.

S. Rehulka 21.5.2014 4:25

Re: Austrálie říká NE – podruhé paní Gillardová - koluje na netu

Ježíšmarjá, pane Kulheime, je to krásný proslov, ale není to pravda ! Něco takového ex-PM Gillard NIKDY neřekla ! Naopak, se svojí socanskou Labor stranou, napomohla zašpinění Austrálie tisíci illegálních muslimů, nemluvě o šíleném zadlužení země. Proto prohráli Labor (Gillard a Rudd) federální volby a ted v Austrálii musili vypsat nový, tvrdý Budget (státní rozpočet) který všechny bolí, ale je nutný ! Teprve současná vláda zastavila illegální lodi přivážející z Indonezie muslimy ze Středního Východu a Asie a také zarazila jejich finanční rozmazlování. Nedejte na podobná prohlášení, která kolují na Internetu, je to hoax ! To, že muslimové v Austrálii jsou drzí, vyžadují "úctu" (nevím za co !),specielní privilegia, ačkoliv jsou zátěží naší sociální sítě. Stovky mladých muslimů, s australským passportem jezdí do míst válečných konfliktů ve světě (Afghanistan,Syrie,Libye) a vraždí tam jako "jihadisté" !

J. Kyselková 19.5.2014 15:11

Na rozdíl

od studentky Anežky, která by si možná burku dala - jsem zcela vyděšená  zhlédla módní přehlídku ve Francii, kde se burka předváděla v lichotivém bílém a barevném provedení nikoli ve zlověstné černé, kryjící ozbrojeného teroristu.

Při skartaci Reflexu jsem prohlížela fotky pana Šibíka zobrazující praxi práva šaria trestající např. ženu (matku), zneužitou sousedem pohřbívanou zaživa.

Muslimové se množí a nebezpečně rozlézají jako mor. EU je strašný dobroser.

V. Novak 19.5.2014 16:20

Re: Na rozdíl

Burka nebývá černá, ale šedomodrá.

Jestli si to nepletete s něčím jiným...

P. Dvořák 19.5.2014 16:31

Re: Burka nebývá černá, ale šedomodrá.

To nám fakt ohromně pomůže proti té muslimské rakovině, když chytrolíni budou řešit barvu a odstín burky.

H. Lukešová 19.5.2014 16:46

Re: Burka nebývá černá, ale šedomodrá.

Burka je šedomodrá, zakrývá celou postavu, u očí má jen mřížku, nikáb je černý a přikrývá celé tělo vyjma očí, čádor je černý a překrývá celé tělo mimo tváře a hydžáb je šátek a má různé barvy. Snad islám v Evropě nezvítězí...