22.10.2020 | Svátek má Sabina


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Petr 16.9.2020 11:50

Naprosto šílené lži o "neexistenci" židovských států na území dnešního Izraele překonávají dnes ještě fantastičtější bláboly o významu černochů pro evropskou civilizaci. Nebo je to možná fifty-fifty...

M. Krátký 16.9.2020 9:23

3x R^R^R^ a děkuji

M. Krátký 16.9.2020 9:22

naprostý souhlas - R^R^R^ - už se koukám jen na Prostřeno - ostatní ignoruji !!!!!!

J. Ganaur 16.9.2020 9:02

Prima CNN.Odtamtud fičí.

M. Krátký 16.9.2020 8:38

naštěstí na wikipedii je celá velká řada dokumentů o tomto vývoji před, během i později od vzniku státu Izrael a naší československé zásluze dodávek zbraní i hlavně letadel těsně před vyhlášením nezávislosti - zrovna včera jsem si nejméně dvě hodiny pročítal znovu pozorně všechny menší ale velmi zásadní a velmi významné bitvy s arabskými vojsky před a po vyhlášení nezávislosti v roce 1948 a naprostý šok když invazní okolní arabské státy zjistily, že Izrael má vlastní letectvo ( vyškolené v ČSR ) atd - hezký den R^R^R^

J. Jelínek 16.9.2020 8:20

Ten "dokument" jsem viděl. To bylo tedy něco! Jak můžou , aniž by se jen trochu zastyděli, vzdělaní lidé takhle lhát a žvanit takové nesmysly? Jak vidět , můžou a dělají to.

P. Milan 16.9.2020 8:20

S francouzskými "dokumenty" mám jen ty nejhorší zkušenosti.

J. Dvořák 16.9.2020 7:57

Francie je komplotem západní dekadence a islámské invaze. Francouzští neomarxisté jsou na to jistě hrdí.

H. Lukešová 16.9.2020 6:13

Jedná se o typický projekt rušení vlastní kultury. Bylo jasné, že když oběťmi tohoto sebezničujícího hnutí jsou Churchill, Lincoln, Dickens, Bach, zkrátka vše naše, na čem nám záleží a co nade vše milujeme, že se oběti tohoto běsnění stane i Stát Izrael. Typický neomarxismus.

Neomarxisté zapomínají, či vědomě přehlížejí, že více než polovina židovské populace Izraele jsou Safardé a Orientální Židé (Mizrachi) - Židé vyhnaní z arabských zemí a Íránu, další skupinu tvoří Menaše (indičtí Židé) a také Falaši (etiopští Židé), těch typicky bílých aškenázských Židů je o něco méně než 50%. Mluvit o Izraeli jen jako o "bílém státě" je holý nesmyl, spíše vědomá lež.

Všichni Židé si uchovali svébytnou kulturu, své náboženství, zvyky a tradice a ať byli vyhnáni kamkoliv, modlitba každého náboženského Žida zní "Příští rok v Jeruzalémě", píše se tak v Žalmech, ne v Paříži, NY, Berlíně, Londýně, ale v Jeruzalémě.

Nehledě na to, že je naprosto urážející plivat po vlastní bílé kultuře, co je na bílých lidech špatného? Obrácený rasismus.

J. Lancik 16.9.2020 4:00

Rad bych se zeptal pane Kovanici, na jistou udalost, nebo nejistou? Mam doma knizku "O Jerusalem" kterou spolecne napsali Larry Collins a Dominique Lapierre. Udala se kratce pred valkou za nezavislost Autori pisi, ze jordansky kral Abdalah slibil izraelcum, ze kdyz dojde k napadeni Izraele po vyhlaseni nezavislosti, Jordansko se nezucastni. Kdyz uz bylo jiste , ze k napadeni dojde chteli si Izraelci Abdalahuv slib overit. Kral si udajne oblibil Goldu Meier a mel ji jako osobu rad. Vyslali ji tedy k Allenby Bridge kde se setkala s jordanskym kralem. Na jeji otazku jestli dodrzi svuj slib mel odpovedet: " po tom co se stalo v Deir Yassin uz nemohu". Je tohle pravda?

Autori dale pisi, ze nejefektivnejsi arabske vojsko "Arabska Legie" vedli britsti dustojnici a, ze pote co odesli a veleni prevzali mistni dochazelo k masakrum zajatcu. Jeko priklad uvadi ze po bitve o Kfar Etsion pobliz Hebronu ze 150 obyvatel kibucu zbyli na zivu ctyri. Dva z nich vozili po Hebronu a ukazovali jako chycenou dravou zvar. Je to skutecna pravda?

F. Žůrek 16.9.2020 3:36

Všichni lidé jsou si rovni.

Bez rozdílu. Včetně barvy pleti atd.

Každý člověk má právo žít.

Atd. Zdař Bůh!

T. Kohout 16.9.2020 0:53

Všichni víme, že Bůh dal tuto zemi Abrahámovi a jeho dědicům (následníkům), národu vyvolenému.

To žádné "hlavy", ani "neomarxistické" nemohou popřít.