25.1.2022 | Svátek má Miloš


Diskuse k článku

ROZHOVOR: To už obviňujeme i květiny?

Po sto letech se rozloha republiky scvrkla na polovinu a žije v ní o tři miliony lidí méně. V roce 1921 se osm milionů občanů hlásilo k římskokatolické církvi a půl milionu k husitské odnoži, kterou po válce založili reformní katolíci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 21.11.2018 18:24

Pane Šestáku,

na 90+% souhlasím, leč na rozdíl podotýkám následující: ad 1) "úloha našeho státu územně spojujícího"? tuším už Jan Masaryk říkal, že po mostech se šlape; ad 2) "hlavní práva přiznána menšině"? no hlavně že nenažrané ANO nenechalo kontrolní post předsedy Sněmovny ODSákům; ad 3) "obviňujeme i květiny"? no hlavně že Padrino nechal nějakému Radovi před několika lety spálit 300 hektarů potravinářské pšenice týden před sklizní! Pálit chleba je dle mého mínění horší chucpe než vyhodit - i když osobně takové gesto odmítám - kytku do koše. Oni ji ti pitomečci fyzicky, na rozdíl od té pšenice, nezničili! O věcech, kterým nerozumím, třeba z Vaší profese, zde pocho nemluvím. Takže dík Vám za povídání a mějte se ... :-)

P. Kmoníček 21.11.2018 9:43

Vzdělanče Šestáku,

v textu Postupimské dohody není ani slovo o současném pobytu vojsk USA na území Německa. Pobyt byl sjednán jinak. Zato tam jsou ujednání týkající se reparací, které si dnes Polsko i Rusko vysvětlují také poněkud jinak.

M. Valenta 21.11.2018 9:09

Zase jeden relativista,

a kuchtík boršče, co si nevšiml, že si putinovské Rusko nedávno v klídku zase utrhlo kus jiné sousední země a z další její části udělalo peklo.

K. Janyška 21.11.2018 9:02

Také o ní nic nevíte, jak koukám, autore.

Musíte ke kompozitivní teorii... Dzp.

V. Halašta 21.11.2018 8:25

Ano, ano, ne, ne.

Vaše slovo buď ‚ano, ano – ne, ne'; co je nad to, je ze zlého.

V. Kotas 21.11.2018 6:15

Novodobí svazáci demokratičtí, si žádné poučení

z historie Československa, při budování nového systému po 17.litopadu 1989 nevzali. Ani nenásledovali ty, kterých měli plnou hubu - TGM, Baťu, atd.. Takže zde máme i po 30letech parodii na demokracii i kapitalismus. To vše za podpory především veřejnoprávních médií a výsledkem je anarchie u pomníku na Národní třídě. Naštěstí policie zachovala chladnou hlavu, takže majdan nezačal.