Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O90. 51M84.
Erár není firma a tudíž vykonává i některé ekonomicky neefektivní činnosti tak nějak z principu. Co se týče pokutovacích radarů, jejich provoz taky není zadarmo. Pokud by stát ten provoz i financoval, nemám s převedením pokut do SFDI problém, jinak ať zůstanou (nebo alespoň z 50 %) obcím. A pokud s tím má někdo problém, ať dodržuje zákon, a obce z něj nic nevytáhnou.
P10r95o19k58o73p 60P40r44o80p87e18s
Ze mně ještě nevytáhli a to jezdím a jezdil jsem vším možným.
Stejně se ale neubráním dojmu, že instaloval měření tam, kde nejvíc vybere, což znamená v úsecích, kde nebezpečí nehrozí a proto tam řidiči jedou rychleji, je sviňárna. I toho, že řidič by měl čumět víc na silnici či ulici, než na budík.
M41i64r28o69s56l63a55v 63K92o23c66i17á78n
Už to, že se tady mluví o "zisku", je děsné. Pokuta je (má být) trest a vydělávat na porušování zákonů je přinejmenším nemorální. Takže bych se bavil jen jestli ty peníze mají jít ministerstvu dopravy nebo financí.
Samozřejmě, 'na vdovy a sirotky' jako za starých časů by bylo ještě lepší.
J90i52ř64í 97H41o42u46s33a
Nu, na vdovy a sirotky po důlních neštěstích ve dvacátých letech té zlaté české svobodné emancipované kapitalistické republiky šly naprosté zlomky, procenta, leckdy desetiny procent, výtěžku všech daní, sbírek, proseb o pomoc. Stejně jako tomu jest dnes.
D68a63v20i19d 50K61r59a82j61í40č13e45k
Nechci být škarohlídem, ale když otočíme znaménko, tak tu máme kvetoucí propagandu Green Dealu, multikulty a LGBT. Že by o tom někdo natočil dokument a dostal plešouna?
D33a52v45i77d 48K12r20a14j76í51č67e30k
jéje - omlouvám se - špatná diskuse.
B10a83y88o 37X65x
Trestat a mlátit.....jinak tuhle pakáž na silnicích nenaučíte moresům!
B84a31y91o 18X93x
RADARY na každý sloup......pokuty zvýšit 1000 násobně.....za chlast a havárii pod vlivem trest 25 let žaláře. Nedodržení vzdálenosti a překročení rychlosti nucené práce 2 roky bez nároku na mzdu.
V72l11a17d60i15m12í94r 79Č40e81r62m70á54k
Jestliže výnosy z těchto Radarových pastí odebere obcím stát, raději to zruší, neboť by za Blbce byly zadarmo..
Sám mám zkušenosti z Vyškova a hlavně ze Znojemska..
R47o17b85i58n 38W32a41l55k27e94r
Stacionární radar bezpečnost moc nezvýší. Domácí vědí, kde jsou umístěny, tak jedou předpisově a přespolní jedou, jak dopravní situace dovolí. Někdo 50 jiný 60 a pak zaplatí. Je to snad výchovné, ale v daném místě, které často bývá i přehledné, bezpečnost to nijak nezvýší. To už je lepší upozornění, že se v místě měří a k tomu displej s naměřenou rychlostí a eventuálně i zobrazenou SPZ/RZ.
Pokuty bych po odečtení nákladů odváděl do státní kasy.
L88i18b66o72r 32D26a76v19i21d
Pouze se zde ukazuje stará známá věc: STÁT JE NEPŘÍTELEM OBČANA 

P36r39o79k43o69p 87P96r18o19p95e20s
Jedna drobná poznámka, je určitě lepší, když řidič čumí primárně na silnici či ulici a ne na "budík".
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz