2.2.2023 | Svátek má Nela


Diskuse k článku

PROSTOPRAVDY: Kde žijeme

Začneš šetřit s vodou, a když ušetříš čtvrtinu předchozí spotřeby, tak se ti následně majitelem zvedne poplatek za vodné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Žůrek 17.11.2022 16:24

Tam spadly asi dvě rakety; ruská a ukrajinská, které se do sebe zaklínily a doletělo to až na Polsko. Lidé v tom místě slyšeli dva výbuchy. Asi dvou raket.

D. Hrubý 17.11.2022 16:33

Verze pro plebs. Aby se zamaskovala snaha zatáhnout Nato do války. Dnes už je to jen jedna raketa. Nevnucuji. Nabízím jiný úhel pohledu.

D. Hrubý 17.11.2022 16:55

Raketa je aerodynamicky velmi čisté těleso a je nemožné, že by se zaklínily. To by musela jedna druhou trefit jako Popelka šíp, co vystřelil princ. Raketa má čtyři části. Hlavici, naváděcí ústrojí, nádrž pro palivo a motor. Zásah do kterékoli části by minimálně jednu z raket umrtvil. Tah motoru je fakticky vektor. Ale postupně. Pokud by jedna raketa zasáhla druhou, exploduje. I kdyby se nějakým zázrakem stalo, že ne, součet vektorů tahu obou motorů, by sotva donesl ty rakety až na Polsko. Hele zkrátím to. Je to blbost. Raketa není dvojplošník z první světové. Buď rusům dvě rakety uletěly ( což Biden popřel ) nebo dvě rakety odpálila Ukrajina, za čož dal Biden čočku Zelenskýmu. Nic mezi tím prostě neexistuje.

M. Pivoda 17.11.2022 19:49

Vektor sem, vektor tam.

Existuje pouze jistota, že ze své prezidentské funkce, Zelenský se snaží vtáhnout NATO do války s Ruskem. Jenže v USA si dobře uvědomují, že jejich hlavním světovým protivníkem je kontinentální Čína.

D. Hrubý 17.11.2022 20:00

A ta jistota je málo? Jako absolvent katedry jistě nemáte k vektorům tak blízko jako já. Nicméně znalost vektorů a konstrukce mi dává možnost díky znalostem nečekat na závěry. Každej holt neabsolvoval na vojenské katedře. Mimochodem na jaké téma byla vaše práce? A bacha! Archivuje se to.