4.10.2022 | Svátek má František


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Lída 16.5.2008 13:46

Re: Re: Re: Re: Re: Záhada

Přesně tak, hlučné akce typu Open Air festival se jen ohlašují a obec nemá prý právo je zakázat. Takže stěžovat si můžete leda na lampárně. Právo na hluk je nezpochybnitelné.

techňák 16.5.2008 8:38

Re: Záhada

psilone napiš kde bydlíš a příští technoparty  ti zorganizujeme za barákem

Jenda 16.5.2008 16:30

Re: Záhada

Oficialni festivaly maji predem zname datum. Mimo jine. Kdyz budu vedet, ze bude prespristi vikend tady v parku cimbalovkaparty tak si neco naplanuju a nebudu tu. Kdyz se mi v sedm vecer utabori pod okny a pojedou krz noc furt, tak jim nejpozdejc kolem sedmy rano rozsekam cimbal i s prilehlym ksichtem.

AndyO 16.5.2008 0:40

nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

než je Národní garda proti jen o pár let starším dětem než jsou ty, ke kterým vstávají ty maminky a o pár let mladším než jsou ti, co chodí spořádaně do práce. Například na špunty do uší pro nervozní lidi.

S.T.K. 16.5.2008 0:55

Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Je snadné být liberálem, pokud se mě to netýká. Tuším, že jste se nikdy neocitla poblíž takové merendy - s nemožností někam odejít. Ano, jsou lidé nepřející i přející, nervózní i klidní. Ale klasik praví, že svoboda jednoho končí přesně tam, kde začíná svoboda druhého.

To, co zaráží mě, je fakt, že technařům někdo z vesnice, soused, s vidinou svého zisku takový pozemek pronajme. Myslím, že právě tomu čolobrdíčkovi  v pozadí by měli ostatní postižení přiměřeným způsobem "poděkovat".

P.S.: A kde jsou naši čačtí zelení? Proč nechrání noční klid zajíčkům, srnkám a ježečkům? Tak na takový čin  odvahu neseberou,,,,  :-/

Věra 16.5.2008 1:19

Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Taky se divím, že nědo z vesnice dokáže pronajmout pozemek technařům (možná má barák o pár kilometrů dál). Svoboda každného jednotlivce končí tam, kde začíná svoboda druhého. A na to dneska hodně lidí zapomíná, pletou si svobodu s anarchií a náš stát tomu jen vlídně přihlíží, popř. se dohaduje, jestli má zakročit nebo ne. Bordeláři a zpovykanci prostě mají zelenou. Naštěstí nebydlím v takto postižené vesnici, vynahradí mi to řvoucí opilci, kteří se v noci potulují po sídlišti. Taky pěkný!

AndyO 16.5.2008 6:07

Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

víte, to s těmi vesničany je zajímavé. Jelikož znám osobně lidi, co poblíž takových merend bydlí a i tyto akce bývají předmětem našich debat, tak to vypadá, že nejméně nervozních lidí se rekrutuje právě z nich. Většinou s překvapením přichází na to, že aktéři oněch merend nejsou z převážné většiny agresivní zhulenci, ale jen podivně vymustrovaní mládežníci, kteří jim vykoupí v koloniále staré paštiky, bordel dělají menší než místní parta traktoristů v pátek večer nebo cyklistická výprava z Prahy a kravál je sice děsnej, ale furt menší než jekot Petra Novotného v tývý.

Zkrátka a dobře, nejvíc ječí o Národních gardách lidi, kteří jsou od těch merend sto kilometrů daleko někde v paneláku.

MLOK1 16.5.2008 10:11

Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Přiznejte se AndyO - bez mučení! Že Vy jste také "technařka":-):-):-).

       Ten "jekot Petra Novotného v tývý" se Vám povedl. U Vaší TV nefunguje ovládání hlasitosti při vystoupeních Petra N? Dovolím si Vám ještě důvěrně sdělit, že na většině dálkových ovladačů existuje i tlačítko "MUTE", po jehož stisknutí je úplné ticho.

       Přeji Vám hezký den, jakož i příjemně strávený týdnekonec.

AndyO 16.5.2008 11:21

Re: Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

díky za radu. Nemáte ještě nějakou, například jak se vplížit k sousedům a to tlačítko MUTE jim na jejich ovladači stisknout?

Ujišťuji vás, že z MÉ televize Novotný nikdy neječí.

Technařka nejsem, samozřejmě, ale Národní gardy povolané do zbraně kvůli technoparty fakt nemusím...obzvlášť potom, co prováděli policajti za Bublana.

MLOK1 16.5.2008 14:30

Re: Re: Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Milá AndyO. Byvše Vámi vyzván k radění (to já rád - zvláště když tomu nerozumím:-)), pokusím se zhostiti tohoto úkolu se ctí.

       Záleží na tom, ve kterém patře bydlíte a kde bydlí Vaši sousedé. Pokud v přízemí - pak máte vyhráno a se nabízí elegantní (byť ne zrovna nejlevnější) řešení.  1.) Kupte si stejnou TV, jako mají Vaši sousedé. 2.) Až budou poslouchat Vám nepopulárního zpěváka/herce/politika - vpližte se jim pod okno a stiskněte na VAŠEM ovladači ono výše zmiňované tlačítko (miřte přitom ovladačem na JEJICH TV)! Nyní už bude záležet pouze na inteligenci sousedů, za jak dlouho přijdou na to, že jejich TV byla manipulována cizím zloduchem/yní:-). Podmínkou toho všeho ale je, aby sousedé nebyli staromilci a neměli starou TV bez dálkového ovládání. Pak by ovšem byla veškerá snaha marná. Zrovna tak neuspějete, bydlíte-li v paneláku/vile atd. ve 2 a vyšším podlaží a nejste-li horolezkyně.

       Kdybyste se k sousedům plížila do bytu Vy osobně, mohla byste mít opletačky s polécajtama a pod., proto toto řešení nedoporučuji.

       P.S. Vyzkoušeno prakticky. Kdysi jsem takto přepnul přes sklo výkladní skříně tam běžící TV, na které zrovna šel hokej na druhý program=koncert filharmonie. I když jsem hned zase přepnul zpátky, nebylo to považováno chumlem diváků za zrovna povedený žert. Tímto se jim po letech dodatečně omlouvám:-).

      

harry 16.5.2008 13:35

Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Vážená Andy,jelikož jsem bohužel měl jednou!!! možnost zažít u nás Technopárty,tak Vám mohu říci,že nemáte pravdu.Těch zhulenců byla převážná většina,opilí byli všichni,nadrogovaných polovina.Těch co chtěli koupit lysohlávky tak třetina.Jak se chovali ve vesnici byla hrůza.To,že spali na silnici mezi auty,dělali potřebu kde se dalo a obtěžovali okolí je Vám snad jasné.Něco jiného je ,že nemohou být bráni k odpovědnosti nájemci prostor pro Technopárty.Vůbec co asi pořadatelé neberou v úvahu je stav po jejich akcích vůči přírodě.To co po Technopárty zůstane se vymyká veškerému normálnímu myšlení lidí,kteří s takovými akcemi nemají nic společného akorát,že platí ze svých daní Polici,aby se uspokojila malá část obyvatel ČR,kteří si myslí,že mohou prostě v demokracii všechno co chtějí.

Smoker 16.5.2008 15:34

Re: Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

technař kupující lysohlávky.... vtipálku....

harry 16.5.2008 0:56

Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Nemáte pravdu..Autor má stoprocentní pravdu.Pokud chceme žít ve spořádaném státě,tak se musí nejen dodržovat zákony,ale i nutit nepřízpusobivé občany je dodržovat.;-O

AndyO 16.5.2008 6:16

Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

nemám pravdu, když vyjadřuji SVŮJ názor? Teda vy máte odvahu, nejste nějaký nepřizpůsobivý?

loula 16.5.2008 6:27

Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

AndyO, pozor. Vyjádřit svůj názor samozřejmě můžete, v tom vám nikdo bránit nemůže. Ale to, zda máte nebo nemáte pravdu, s tím vůbec nesouvisí. Ostatně u těchto diskuzí je vůbec komplikované říci, co je nebo není pravda, pokud vůbec nějaká pravda - v této oblasti -  existuje

AndyO 16.5.2008 6:51

Re: Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

loulo, pokud napíšu, že já něčemu dám přednost a naprosto cizí člověk odepíše, že nemám pravdu, vyjadřuje tím dotyčný názor, že přednost něčemu nedám... řekla bych, že v této oblasti o pravdu vůbec nejde- jedině že by mne ten pán podezíral, že ve skutečnosti chci platit daně na Národní gardu.

Ypsilon 16.5.2008 8:09

Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Aha, takže na open air fesťácích organizuje  kravál komerčně veeelmi "přizpůsobivá" agentura a tancují tam tučným vstupným "přizpůsobiví" návštěvníci. Jo, nezaplacené decibely jsou na rozdíl  od těch zaplacených "nepřizpůsobivé" Grrrr

O. M. 16.5.2008 10:00

Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Agenturami organizované fesťáky mají nějaký schválený program, který musí dodržet, aby je někdo nepopotahoval. Takže ten kravál v noci skončí, sice třeba kolem půlnoci nebo jedné v noci, ale skončí. Ohluchlí technaři jedou "na šichty" skrz. A je podstatný rozdíl, jestli tři-čtyři noci za sebou spíte (jen)5 - 6 hodin nebo vůbec.

Jenda 16.5.2008 16:21

Re: Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

Ostatne poradani agenturou organizovaneho festaku je dost dlouho predem oznamene. Takze mistni maji sanci naplanovat si dovolenou, nakoupit spunty do usi a podobne. Pokud jim najednou padne do poli hejno urvanych kobylek tak muzou tak maximalne vrazit hlavu pod duchnu a doufat, ze to barak prezije.

JW 16.5.2008 1:07

Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

To, co píšete, jsou jenom kecy někoho, kdo je hodně kilometrů od takového techna. Až se tři dny o sobě nevyspíte, budete mluvit jinak.

Připomínáte mi obhájce našich "nepřizpůsobivých" spoluobčanů, kteří ovšem všichni bydlí pro jistotu od takového nepřizpůsobivého bordeláře v uctivé vzdálenosti. Až s ním budete bydlet pár měsíců v jednom baráku, budete mluvit jinak. Pokud Vám ovšem nerupnou nervy a nebudete popotahováni policií za ublížení na těle. 

Kanuk 16.5.2008 1:22

Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

S tím ublížením na těle bych byl opatrnej. Asi by s ním skončil ten, kdo by měl námitky.

jiří 16.5.2008 4:50

Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

S "ublížením" to musí být dokonalé - odstěhoval se do Kanady, prostě odjel a na "uschování" nepřizpůsobivého je mnoho možností.Kolik lidí jenom zmizí ročně v tomto státě....:-D

jirka.s. 16.5.2008 8:58

Re: Re: Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

No, myslím, že s tou Kanadou byste si moc nepomohl! Vsadím se, že byste tam potkal nemlich ty samé "nepřizpůsobivé"! :-(

carevic 16.5.2008 11:25

Re: nu, já dám přednost placení daní na jiné věci

A to budeš běhat po lese a špuntovat uši srnkám a zajícům ?