29.9.2020 | Svátek má Michal


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Honza 19.6.2008 14:16

Re: Re: Re: Právní nevědomí

To je zase vaše zaujatost,i kdyby napsala sebevětší pravdu,tak budete proti ní.vám vůbec nejde o obsah článku (možná jste ho ani nečet),vám jde o to,že není tak modrá jako vy.:-D:-DRv

Poloněmec 19.6.2008 13:02

Osobní příklad táhne

Myslím, že všichni zastánci trestu smrti by měli jít osobním příkladem a vyzkoušet si ho na sobě. Jejich aktivity by byly mnohem přesvědčivější.

Jura Jurax 19.6.2008 13:06

Re: Osobní příklad táhne

A všichni odpůrci trestu smrti by si měli nechat brutálně umlátit aspoň jednoho rodiče či prarodiče, eventuálne praprarodiče nebo vlastní děcko, případně manželku či manžela, milenku či milence nebo kohokoliv jiného blízkého. Jejich aktivity by byly mnohem přesvědčivější.

JH 19.6.2008 13:30

Naprosto přesné, pane Jura Jurax !!!!!!!!!!!

Protože většina zákonodárců takovou zkušenost nemá, tak trest smrti nebude nikdy zaveden :-(

Ypsilon 19.6.2008 14:36

Re: Naprosto přesné, pane Jura Jurax !!!!!!!!!!!

Ale mají zkušenost, že jsou lidé omylní. A vědí jaký je stav justice. Trest smrti naštěstí nemá šanci :-)

gerontusinza 19.6.2008 15:26

Ano a proto to má u nás justice na doživotí.....Re: Re: Naprosto přesné, pane Jura Jurax !!!!!!!!!!!

inu není trest jako trest, co?;-D;-D my vlastně to těm soudcům dáváme za trest....;-).chlape to jsem ani netušil.... co za myšlenkové pochody lze z toho vyvodit....;-D

mnm 19.6.2008 14:41

Re: Osobní příklad táhne

Tím máte samozřejmě na mysli i tu brutální vraždu a např. znásilnění dítěte atp. předem? Můžete uvést adresu svých dětí a poslat ji na různé pedofilní inzeráty?

Poloněmec 19.6.2008 16:10

Re: Re: Osobní příklad táhne

Nemohu vyhovět, pedofilní inzeráty nesleduji.

Vedral 19.6.2008 12:46

a co s poslanci?

Bohužel spíše paní B. nepatří do demokratické, či spíše lidské společnosti . A už vůbec né do parlamentu, který by měl řídit evropskou unii.

Je to tragedie, že chceme trestat smrtí nemocné lidi, ale nejsme schopni ve volbách vybrat za své zástupce, alespoň slušné lidi. 

Jura Jurax 19.6.2008 12:58

Re: a co s poslanci?

trestat smrtí nemocné lidi - to jako myslíte lidi onemocnělé zločinem natolik brutálním, že by si zasloužili špagát? Není spíš tragédie, že tito "nemocní" zabíjejí lidi zdravé? Někteří opakovaně po odpykání přechozího trestu milosrdně krátkého?

gerontusinza 19.6.2008 15:07

Sakra, s vámi se můžu aspoň poštěkat ,ale Re: Re: a co s poslanci?

co s tím volem vaším předřečníkem........ tam bych musel dělat jen samé zadelové obrázky..... Je to možný, že to umí číst a psát, když to nestvoří ani kalou myšlenku.....?:-( To už není na nadávání, to je natichý úžas8-o8-o8-o8-o

Kolma Puši 19.6.2008 13:55

Re: a co s poslanci?

nechcete-li "trestat smrtí nemocné lidi", máte samozřejmě pravdu. V tom případě je ale třeba tyto nemocné lidi léčit a v první řadě před nimi chránit ty ostatní

Katr 19.6.2008 12:40

Trest smrti nejde obnovit

protože EU by se neshodla na vypracování jednotné směrnice na způsob exekuce, popravčí nástroj by jasně nesplňoval všechny normy co týká bezpečnosti práce, emisí, hygieny atd...

whaler 19.6.2008 12:39

Winston Churchill:

Nejlepším argumentem proti demokracii je pětiminutový rozhovor s voličem.

Jura Jurax 19.6.2008 13:07

Re: Winston Churchill:

Nebo politikem. Dodávám já ;-)

novaz 19.6.2008 12:13

Bobošice ví jak na pitomce

Europoslankyně posedlá nemocí šílených krav dobře ví, kdy se má ozvat a zviditelnit. Prvoci typu gerontusinza spolehlivě zaberou na první našlápnutí jako Jawa 250.. Disponujíc pouze první signální, dokáží zde ukájet jenom vyměšovací potřeby svého těla.

Budy 19.6.2008 12:28

Re: Bobošice ví jak na pitomce

Jaký je Váš věk a jaké máte vzdělání ? Najdete odvahu odpovědět ?

Ašek 19.6.2008 12:40

Re: Re: Bobošice ví jak na pitomce

Za novaz-jsem *1949 blbej servisak počitadel a s novavaz absolutní souhlas,se měj Budy.

gerontusinza 19.6.2008 14:11

No vidíte kvůli takovým idiotům jako jste vy a ten novaz, Re: Re: Re: Bobošice ví jak na pitomce

váš guru Topolánek nechce povolit v ničem referendum . On neví že takových pitomců jako jste vy a on je minimum....;-D tenhle národ s polevující slušností vůči idiotům časem zjistí, že je nelze umlčet nadávkami ale že bude lépe  zlomit jim vaz...... :-/

Ašek 19.6.2008 15:06

Re: No vidíte kvůli takovým idiotům jako jste vy a ten novaz, Re: Re: Re: Bobošice ví jak na pitomce

Nemam tušení či je Topolanek guru,ale jsem si jist že nemá na to aby zvratil bez ČSSD poptavku po referendu.Je to tak idiotku.

gerontusinza 19.6.2008 15:22

Ach bpže vy si pletete nabídku s poptávkou....... Re: Re: No vidíte kvůli takovým idiotům jako jste vy a ten novaz, Re: Re: Re: Bobošice ví jak na pitomce

vy jste ještě nepochopil že podle našich pitomých zákonů nám musí referendum dovolit?  Chlape vedle vás budu rád idiot, vy asi budete k nepřehlédnutí....;-D

Jura Jurax 19.6.2008 12:39

Re: Bobošice ví jak na pitomce

No a co jste tady předvedl Vy? Akorát ekvivalent ukojení  vyměšovací potřeby svého těla. (Y)

sumo 19.6.2008 14:07

Re: Bobošice ví jak na pitomce

novaz,novaz,

chtělo by to provaz.

Jak to Bobo řekla,

šoupnout vás do pekla.;-(

ireq 19.6.2008 12:07

pí Bobošíková

Když už sedíte v tom evropském parlamentu, zkuste udělat taky něco pro občany této republiky a ne jen pro své zviditelnění. Co tak přesvědčit Brity a Němce, že Češi noži neubližují a dotyčné státy ať změní zákon. My se mezitím naučíme kupovat krájený chleba. Zavedení trestu smrti by ám stejně neprošlo, tak o čem to melete? Ano vrazi jsou stále mezi námi. Za některé jste dokonce kandidovala na prezidenta republiky!

nepolitik 19.6.2008 11:52

Tento její traktát najdete také na:

http://www.bobosikova.cz/

http://www.bobosikova.cz/web/eu.nsf/001/CC38FEF11F132C10C125746B002D29CC

http://www.euparlament.com/web/eu.nsf/all_instinkt?ReadForm

http://bobosikova.blog.idnes.cz/c/39487/Zakladni-instinkt-Jany-Bobosikove-Trest-smrti-patri-k-demokracii.html

takže pro svoje zviditelnění je soudružka, bývalá kandidátka za KSČM na presidenta republiky, schopna udělat vše - i souhlasit s justiční vraždou!!!!RvRvRvRvRvRvRvRv(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

MLOK1 19.6.2008 12:06

Re: Tento její traktát najdete také na:

Nepolitiku, nemohl byste se vyjadřovat se k věci? Politiku do toho netahejte!

       Paní Bobošíkavá nepatří k mým oblíbenkycím, ale s tímto jejím článkem souhlasím. Asi byste mluvil / psal jinak, kdyby z vazby po 10 letech propuštěný vrah zavraždil někoho z Vaši rodiny.

    

Jura Jurax 19.6.2008 12:55

Re: Re: Tento její traktát najdete také na:

no jo, slepé kuře Bobo vyhmátlo zrno ... a pěkně populisticky se na něm zviditelňuje. 6e ji tahle moudra nenapadala dřív?

nepolitik 19.6.2008 14:09

Re: MLOK1

I kdyby z vazby po 10 letech propuštěný vrah zavraždil někoho z mé rodiny, tak bych nehoroval pro trest smrti, ale pro důsledné potrestání těch, kteří ho z této vazby propustili. Nemám nic proti trvdému režimu ve věznici pro lidi odsouzené na doživotí nebo k jinému mimořádnému trestu - třeba dvanáctihodinová tvrdá práce v lomu, ale vždy jsem byl a budu proti tresti smrti, protože je nevratný a může být zneužit. Neojotřesnější na textu soudružky Bobošíkové je, že by ji nevadila ani justiční vražda. To už hraničí se zvrhlostí a opravdu nízkými pudy autorky, která se neštítí zneužít pro své zviditelnění i tragické smrti dítěte. To je to co mi na ní vadí. Pokud s jejím článkem souhlasíte, potom jste politováníhodný hlupák bez jakéhokoli právního cítění. Doporučuji Vám k přečtení Gardnerovu knihu SOUD POSLEDNÍHO ODVOLÁNÍ, která není detektivkou, ale knihou zabývající se trestem smrti. Snad Vám to pomůže změnit názor na tento trest.

gerontusinza 19.6.2008 14:20

Krásné, báječné,......Re: Re: MLOK1

jen to kdyby vás znevěrohodňuje..... já bych naopak žádal jeho osvobození a pak bych ho střílel počínaje malíčky........ A to si pište že nějaké následky by mě nezajímali. A nepochybuji, že by u takových pitomců jako jste vy pro mě žádné polehčující okolnosti neexistovaly, i to chápu........:-/8-o

Bretislav Albert 19.6.2008 15:22

Re: Re: MLOK1

Vite Mloku1 ono doporucovat v teto situaci studium Gardnerova Soudu posledniho odvolani je trochu mimo misu. Tam sice jde o posledni pokusy o napravu selhani justicniho systemu a o spravedlnost pro ty, kteri se vrazdy nedopustili. Ale musite take rici, ze je rozdil mezi justicni politickou vrazdou komunisticke justice padesatych let, kdy se o rozsudku rozhodlo kdesi mimo soud a mezi americkym pravnim systemem padesatych let, v nemz o hrdelnich zlocinech rozhodovaly a dodnes rozhoduji porotni soudy slozene z laiku. Zde je vliv lidskeho faktoru a moznost omylu velmi vysoka. O ceskych vrazich typu Mrazka, Papeze, Hepnarove a Straky nebylo pochyb, ze to byli prave oni a ne nekdo jiny. Nikdo vykonani trestu nezpochybnil. Naopak u Straky (zavrazdil tri zeny) vyvolalo vseobecne poboureni jeho propusteni z vezeni. Jeste k te americke justici. Odsouzenec tam nejde na popravu druhy den. Od rozsudkuu do popravy zpravidla ubehne jeste minimalne pet nekdy az deset let. Za tuto dobu maji "vrahovi" pribuzni nebo ruzne aktivisticke skupiny moznost vyvolat ruzna opravna rizeni, hledat nova zasadni svedectvi a dukazy pro nevinu. Dost dobre si nedovedu predstavit preneseni americkeho systemu prava do nasich podminek. U nas se bezne ztraceji dukazy behem pripravneho rizeni a protoze nikdo nebyl chycen za ruku, stalo se to beznym jevem. V USA je manipulace s dukazy federalnim zlocinem a je nejtezsim zlocinem. Neni divu, na jejich zaklade se soudi a odsuzuje. A jeste Vam musim rici, ze me precteni Gardnerovy knihy nepresvedcilo o tom, ze by trest smrti mel byt (u nas) zrusen. Odehrava se v jine dobe, jine zemi a jinem pravnim systemu.