Diskuse
PRÁVO: Soudný rok české privatizace II.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J. Rázl
O co autorovi článku šlo...
Myslím si, že autorovi článku nešlo o to, hlásat, jaká forma vlastnictví je lepší. Konstatování daného stavu v článku vnímán jako doprovodné, popisující okolnosti, za jakých došlo k nějakým událostem. Napíšete-li: Autor nemá pravdu (čili ho nařknete ze lži nebo omylu), musíte říci, v čem nemá pravdu. Ve svých konstatováních, nebo v otázkách, které nám klade a které považuji za podstatu článku? Nemít pravdu v otázkách nelze, ale lze se mýlit, nebo lhát v odpovědích na ně. Odpovídáme-li na tyto otázky sami sobě - znamenalo by to lhát si do vlastní kapsy. Zkuste na jeho otázky odpovědět a pak vyslovte rozhodnutí kdo má, či nemá pravdu.
J. Kratochvíl
Autor nemá pravdu.
o správnosti ideologie co je státní je špatné a co je soukromé je dobré, jsme měli si za posledních 20let možnost se ověřit, že je nesmyslná, lživá a škodlivá. Veškerý hmotný majetek se musí hlídat státní nebo soukromý. Soukromníci si pohlídají ten svůj a stát tady má své politiky, zaměstnance, kteří musí pohlídat ten státní, mají to v popisu práce. Důležité pro stát jsou obě formy vlastnictví. A že státní podnik může prosperovat nebo nebýt rozkraden je příklad v poslední kause Budějovického pivovaru, který tady prosperuje již 20let i když je to národní podnik. A to mnohem lépe než zprivatizované plzeňské pivovary, jak se dozvídáme
V. Braun
Velmi rychle utvořený názor
Zaujalo mne, jak si právník rychle udělal právní názor na ''''jednání dotčených'''', když skupina dotčených je zatím velmi nejasně definovaná a ani není jasné z jakých jednání a zda budou obviněni. Že by malé PR pro dobu až budou potřebovat obhájce?
J. Schwarz
Tohle
tvrdím už léta. Proč lidi volí politiky, kteří jim slibují jak se o ně "postarají" za cizí peníze a pak se diví, že se poslarali především o sebe? Vždyť jeden každý takový "volič" je především zloděj a srab v jedné osobě a volí si politiky, který je ochoten krást v jeho prospěch.
Š. Hašek
Re: Tohle
Asi tak.
Představuji si, že by státní rozpočet (vlastně peníze politiků) klesl o jednu třetinu. A ty peníze by zůstaly občanům. Logicky ale - takto nepřemýšlí paroubkovec, ten se opravdu utěšuje tím, že vždy nějaké peníze "od souseda" dostane, i když si politik desetinu nechá.
V. Němec
Pravda
Pěkně napsáno stát zde vlastně řídí nevolení novináři někteří z nich ještě nedávno velebili vše co udelala strana a vláda tak není divu že tíhnou k levici . Také nyní když nic nehrozí chtějí ukázat svou odvahu . Ti již noví se těm starým často přizpůsobili a tak společně vládnou a určují co je dobře a co naopak zářným příkladem je pan Moravec a obecně Čt snad se dočkáme že noví ředitel udělá pořádek a vysvětlí redaktorům že mají informovat a ne ovlivňovat
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz