Diskuse
PRÁVO: Šmejdy poražme jako Belgičané
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V. Kříž 191
každé auto dostává při prodeji...
...servisní knížku. bez ní bych auto nekoupil
V. Čermák 913
Byrokracie a buzerace
a zase od lidovce.
Co se stáčení tachometru týče, tak je to zcela normální podvod, na který už zákony máme, speciálního netřeba.
A obecně, auto je třeba kupovat podle jeho stavu a ne podle nějakých čísílek na palubní desce. Ono taky je něco jiného 100tis km provedených na německých dálnicích managerkou vážící 40kg i s postelí a 100tis km odježděných 120kg těžkým, věčně zpoceným prodejcem působícím čistě v Praze.
Re: Byrokracie a buzerace
Tak nějak to vidím i já. Na ten tachometr (bez plomby a principiálně s žádnou další garancí, co pořád melou ti "tachometráři"???) možno kouknout. Nebude zakázáno. Možná tam ale dají 8 plomb a bude z toho letecká černá skříňka, malý problémek - cena toho tyátru bude potom 0.45 ceny automobilu.
Ale ruku na srdce, nezdá se Vám jaksi to "naše" řešení polovičaté, nedokonalé, těch skulinek, k lumpárnám vyzývající, úředníky propouštějící, málo papíru, málo tiskáren k počítačům, Nora168 by přišla ročně o 7 kecohodin, Střepiny, výbor pro legislativu (to už jsem psal) .......
Konečně!!!!!
Tak on zákon, nazvěme ho pracovně "podvod" nestačí.
Teď budu klidně spát, bdělý pan Perlín, brusel, legislativní sešlost parlamentu, Ištvan - nespí, nejí, nemají volno. Ti, co mají podvody konkrétně na starosti - od policie až po nějakou dámu v "péči o spotřebitele" dělají CO????? Kulové ..... ! Ještě prosím domů překlad té tachometrové iniciativy ve všech eurojazycích. Já vím, už mlčím, ty nervy tam kolem Atomia!!! Zas nejde klimaanlage a kafomat sezasekl ....... Sranda to nebude.
Já fakt myslel, že stupnice bélbosti má konec už definitivně u Biĺaka. A pak festovou zarážku.
Re: Konečně!!!!!
Pardon, omlouvám se.
Jméno Perlín prosím nahradit jménem Zdechovský! Polepším se.
M74a93r34e20k 52J94a72r55a52u69s31c77h
Naivita nezná mezí
Připomněl jste mě slova mého bývalého spolužáka, který do roku 2011 "tahal" auta z EU. "STÁČEJÍ VŠICHNI BEZ VÝJIMKY", nikomu nevěřím, veškerou dokumentaci lze zfalšovat.
Pročtením příspěvků zjistíte, že dolních 10 miliónů má normálně zdravé a praktické názory. Proč např. ani jeden soudce dosud neměl odvahu odsoudit za podvod a vytvořit precedens?...další proč mohou následovat.
Souhlas s autorem
Jelikoz ziji a pracuji jiz 10 let v Belgii (nejsem v EU institucich), potvrzuji, ze carpass je prozatim vyborne reseni pri nakupu ojetiny. Samozrejme si muzete jet koupit auto na nedelni trh do Antwerp, kde se to stocenymi kilometry, polstinou, rumunstinou, ukrajinstinou i cestinou jen hemzi (osobni zkusenost, kamarad tam jezdi kazdy vikend), pokud ale hledate seriozni nabidku prodeje auta, carpass je perfektni reseni. Jiz 2 ojetiny jsem takto kupoval a vse fungovalo, jak melo.
A já si myslím,
že to není špatná myšlenka. Pokud by se EU zabývala bojem proti mezinárodním šejdířům namísto řízení počasí a sociálního inženýrství, klidně bych v ní žil.
Podvod je prostě podvod.
Proč na podvod s tachometrem dělat zvláštní zákon, těžko říci.
Mám-li podezření (on na autě není jen tachometr), prostě nekoupím.
Koupím-li hodně levně, má to nějaký důvod.
Re: Podvod je prostě podvod.
Já bych to vyřešil - na Tatranku zákon, na tachometr zákon, podvod menší než obvyklý, podraz střední, podraz "sám od sebe s divením se" ...........
Ale co když tam bude ve VW techničáku napsáno rychlostiukazatel/Geschwindigkeitsanzeiger? Houby tachometr! Ha! Co pak pane Zdechovský?
Potvrzujete moji teorii, že otevření východoevropských
a v té době zcela prázdných trhů, umožnilo západu, aby tady prodával své šmejdy, které už nemohl prodat vlastním a tím si také prodloužil ten blahobyt, který mu i dnes leze na mozek a vymýšlí si multikulturalismus apod. V r. 2008 nebyla žádná krize, ale prostě se jen východoevropské trhy naplnily. Takže žádný růst, ale prostá obnova. I proto se vyvrbily problémy s tachometry apod.
J. Kopeček 533
Tento černopr........ má ale záběr.
A pak, že jsou poslanci v EP přeplaceni. Zdechovský dnem i nocí dře jako kůň a od odebraných dětí v Norsku už mudruje i do tachometrů. Sám nic neumí, nic nedokázal ani v podnikání ani v rodině, ale chytrý je jako rádio. Už, aby se ten paskvil jménem EU rozpadl jsem zvědav, s čím přijde tento mudrlant příště. Dobré téma je imise naftových motorů.
Ono se to časem rozpadne, jako každý systém, který
jde špatným směrem. To je zákon kybernetiky. Ale doufám, že to nebude za cenu války. To snad raději budeme dál ten bruselský cirkus financovat.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz