4.2.2023 | Svátek má Jarmila


Diskuse k článku

PRÁVO: Robert Šlachta vs.Pavel Blažek

Pavel Blažek pojal bohulibý záměr malou novelou aspoň trochu zdokonalit pravidla vnitřního řízení státního zastupitelství. Je to nepatrné torzo z komplexních návrhů, na kterých se začalo pracovat v r.2010. Na velkou reformu si zřejmě netroufá, protože nezapomněl, že kdysi musel komplexní návrh zákona stáhnout ze Sněmovny.idla vnitřního řízení státního zastupitelství.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 19.11.2022 16:16

Dobre, pane Jemeliku, dekuji za clanek.R^

A. Koukolík 19.11.2022 14:11

Pravdivý článek. Tento puč předznamenal další tragický vývoj naší země. Kromně zřejmé nelegimity, množství lží a megalomanie policejních špiček, přivedl na scénu i Andreje Babiše. Z celé aféry zbyly tři nezdaněné kabelky. Kde jsou desítky kilogramů zlata, milióny korun, trafiky pro členy ODS? A to nemluvím o doslova šaškovské akci URNY na úřadu vlády. Už jenom za pololení této šílené akce, mají být potrstáni všichni odpovědní činitelé. Byly jsme světu pro smích.A pan Šlachta si klidně dovolí kandidovat do parlamentu. Neuvěřitelné.

V. Čermák 19.11.2022 15:54

Šlachta je vůl, takový slon v porcelánu. kde objeví, dělá škody, i kdyby to náhodou myslel dobře. Svým vstupem na politickou scénu odebral opozici hlasy tak šikovně, takže v počtu sice enormním, ale zůstala mimo parlament. V podstatě je to takový otec 5koly neodvolatelné...;-DRv

J. Urban 19.11.2022 16:17

Jo. I tak se to da brat. Prokazal Babisovi opravdu medvedi sluzbu. Ne ze by mne to nejak mrzelo.:-)

V. Čermák 19.11.2022 17:01

No hlavně že vás nemrzí, že jste pomohl navolit současnou 5Kolu Neodvolatelnou. Zřejmě Spokojený Platící.....;-D

J. Majzlík 19.11.2022 18:59

Opravdu prokázal DEMOKRACII medvědí službu.

J. Majzlík 19.11.2022 19:06

Nebo jí - demokracii - snad žádnou službu ani nechtěl prokázat. (Ách jó, to řazení záporů).

J. Sládeček 19.11.2022 17:39

Kabelky v ceně nového automobilu, spousta dalších darů v ceně miliónů, řízení a zneužívání tajné služby asistentkou premiéra, to je ok?

J. Sládeček 19.11.2022 17:39

Kabelky v ceně nového automobilu, spousta dalších darů v ceně miliónů, řízení a zneužívání tajné služby asistentkou premiéra, to je ok?

A. Koukolík 19.11.2022 19:44

Zneužívání tajné služby? Asistentka premiéra, není nadřízenou tajných služeb. Měli odmítnout a poslat ji do háje. Případně věc oznámit. To je stejné, jako kdybych požádal policistu na obchůzce, aby sledoval moji manželku. Taky mně pošle kamsi. Ale to je důvod pro ozbrojený vpád desítek ozbrojenců do sídla vlády?

C. Berka 19.11.2022 11:39

Každý se dívá svým pohledem. Profesionální deformace...

Nemohu souhlasit s tím, že pan Šlachta udělal nějaký puč! Známe pouhý zlomek toho, co policie zjistila a proč se rozhodla zasáhnout. Pučisté chtějí nejen svrhnout současnou moc, ale také převzít vládu, nebo dosadit svou. Do puče se zapojí armáda- pár policistů nemá sílu, ovládnout vedení. Pan Šlachta a ani nikdo jím DOSAZENÝ moc nepřevzal! Stovky policistů se nezapojily do zatýkání - na sledování jednoho člověka potřebujete víc, než jednoho policistu- jinak si sledování všimne. A sledovaní si byli vědomi toho, že se chovají kriminálně - chovali se konspiračně. Předseda vlády neodstoupil po výzvách- ale protože ztratil podporu vlastní strany a zbyla mu jen jeho dominantní milenka. S tím se vládnout nedá! pokud se nějaký důkaz nedá u soudu použít ( což je sporné- jeden soud použije, druhý ne- to policie neovlivní), neznamená to, že se události nestaly a věty nezazněly. To, jak chodila Nagyová k soudu už nemá na starosti policie, ale vězeňská služba. ... Nasazení zakuklených těžce ozbrojených policistů na nenásilnou trestnou činnost je v ČR ( a ještě více na Slovensku) standardem - nevymyslel si ho pan Šlachta. Do ČT si zakuklení policisté přišli pro videokazety... postup pana Šlachty byl posuzován a nebyl obviněn z žádné nezákonnosti, ačkoli nad ním nikdo nedrží ochranou ruku. Naopak- Nečas a Nagyová/Nečasová to stále nemají za sebou.