11.5.2021 | Svátek má Svatava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
bára 21.3.2008 7:21

husa

V tomto konkrétním případě se snad dané skutečnosti nedají nazvat jinak, než pravím jménem. A potrefená husa se ozvala. Jen doufám, že tato paní, která pracuje na politickou objednávku  ODSS skončí v propadlišti dějin, kam už dávno patří.

AGENT 20.3.2008 22:24

krycí alias

krycí ip

AGENT 20.3.2008 22:22

jsem agent

Vím jak to dějají.

clay 20.3.2008 20:34

estébák rozdává rozumy?

spolek šalamoun

Ludva 20.3.2008 14:53

Válka prokurátorů

A proč ne, když válčí celá společnost. Paroubek proti Topolánkovi, strany proti stranám, levice proti pravici, proradaroví a protiradaroví, chudí proti bohatým, slušní proti nepoctivým. Asi je to u nás normální. Jedině vnější nepřítel by nás mohl srovnat do latě, i když kdoví jestli.

Pavel 20.3.2008 12:47

Padouši a padoušky

Při čtení zábavného článku mně vyvstává ucelený obrázek o padouších a padouškách.Obviňování jeden druhého.Osobně bych obvinil toho,kdo pro tuto zem nejméně vydělává.Ztracený čas a energie žabomyšími válkami přispívá k vytváření "mafie" na český způsob.Co je doma,to se počítá pánové a paní!

Blaho>-

Pozorovatel 20.3.2008 12:18

Myslím si, že otevření této kauzy

Myslím si, že  otevření této kauzy je pro Čunka holým neštěstím, tak se těší na návrat do vlády a  už to zase začíná. A Vesecké se velice divím, že její schůzky s Kolářem, Andělovou a Němcem  jsou více než podivné je jasné i lidem, kteří o celé záležitosti  nikdy nic neslyšeli.  A jsem si jist, že při takovém soudu toho vyjde ještě tolik najevo, že nakonec  žalující budou  svého nápadu hořce litovat. a Čunek je bude proklínat.......

Jan Hus 20.3.2008 12:37

Re: Myslím si, že otevření této kauzy

Za pravdu se musí bojovat, především v prokuratuře. To číní Renata Vesecká. Vážený pane, nejde o Čunka, ale o pravdu. Za takovou se někdo pomstil i Miladě Horákové, ale taková doba již minula, takže pan Jiří Čunek to opravdu přežije, i když vláda se mu trochu vzdálila a komunisté si tleskají. A kolik ještě u nás mají pomáhačů !

Riki 20.3.2008 20:44

Re: Myslím si, že otevření této kauzy

 V y něco víte a nechcete to říct,  že jo ?  Asi patříte mezi ty loutkoherce, co mají víc informací než normální smrtelníci. Nebo si to všechno jen přejete, protože takový je svět vaší optikou ?

Xaver 20.3.2008 12:05

Špatný prokurátor může napáchat velké škody

Paní Vesecká, jste správný člověk na správném místě. Ať ostatní čerti řádí, vydržte !

jurist 20.3.2008 11:41

A co takhle, milý Jemelíku, něco o katarském princátku, kterému jak fandíte...

Co kdybyste třeba čtenáře seznámil s tím, jak v Kataru probíhá jeho trestní stíhání, jak celá věc již spěje ke svému konci, jak není pravdou, že se neděje vůbec nic, že dotyčný si vesele létá dál do Prahy, nyní již kryt diplomatickou imunitou ( a copak zde asi tak dělá?), že postup Pavla Němce, kterému tak fandíte, ve světle stavu řízení v Kataru, vůbec neodůvodňuje obavu, že šlo o jednu velkou korupci,atakdále, atakdále...;-€

Mejla 20.3.2008 11:25

Že by mě smazal ? Bývalá komunistická prokurátorka Rudá Máňa se nikdy ze svojí pozice

před r. 1989 ani potom neangažovala při postihu komunistických vrahů. Zajímavé je její působení na Kladně před r. 1989 v případech emigrantů. O to důraznější ale byl její postup proti Vladimíru Hučínovi atd. Ne nadarmo je kandidátkou komunistů na ministryni "spravedlnosti".

vládík 20.3.2008 10:40

Bezvýznamná????

Opravdu je paní M. Benešová bezvýznamnou advokátkou?  Tou nikdy bývalá  NSZ nebude. Už jen manipulace čtenářů o bezvýznamnosti Benešové (mj. stínové ministrini spravedlnosti největší opoziční strany) něco vypovídá o tendenčnosti blogu.

Paní Benešová byla tuším pět či šest let v čele NSZ. Tedy šest let ovlivňovala jeho struktury i struktury nižších SZ. Když byla odvolána (navýsost uražena, frustrována), okamžitě začala NSZ kritizovat (pomlouvat). Dříve, než vůbec mohlo dojít k jakýmkoliv změnám. Zcela očividně uražená ješitnost.

Uražená ješitnost - to je něco, po čem pase Paroubek. Tak se okamžitě stala stínovou ministriní a vedle Dr Ratha významnou plivatelkou na cokoliv, co nevymyslel Paroubek.

Tímto nechci obhajovat jednání kohokoliv v kauze Čunek. To totiž nelze - kdokoliv kdo není v systému nemá dost informací. Ovšem pí. Benešové by slušelo několik "Mackovských" pohlavků.

vládík 20.3.2008 10:26

Vážně

K@rel 20.3.2008 10:17

Jemelíku!

Proč předěláváš úsloví?? Dvacet bez dvou je osmnáct a ne devatenáct jak píšete!!

Schumacher. 20.3.2008 9:51

Perou se tedy mezi sebou bývalé opory kolaborantského režimu, spojené ideologicky ovlivněným vzděláním a dlouholetou politickou indoktrinací ?

Jste-li Zdeněk Jemelík, nar. 7.7. 1935, agent, důvěrník, tajný spolupracovník, krycí jméno Jan a Zdena, čísla svazků 6468,21538,21901,926, 190106,153806, máte svérázný smysl pro humor.

Karel 22 20.3.2008 8:54

Je to celé podivné

Benešová byla nejvyšší SZ od r. 1999 do r. 2005. Pokud existuje mafie, pak je nepochybně spolupachatelkou. A nejen ona, ale i socani, kteří tady šéfovali 8 let. Těžko někdo uvěří tomu, že se justice zvrhla až po posledních volbách. Jako právnička mohla vědět, že za výroky o mafii po ní vyjedou - před soudem bude muset doložit svá tvrzení. Proč to vlastně dělá? 8-o Je skutečně tak neuvěřitelně hloupá? 8-o Nebo načichla k velkohubým praktikám Paroubka coby stínová ministryně ČSSD? 8-o Ještě se pobavíme  - soud se nepochybně potáhne a něco  zajímavého se určitě dozvíme.  A soudužka Benešová si určitě pustí hubu na špacír. Díky své bývalé funkci toho hodně bude vědět. Jen jestli se to bude socanům líbit. ;-D;-D;-D

Veselý 20.3.2008 8:38

Šalamoun by se divil

jaké zde má nástupce. Ještě, že se nemůže bránit.

Pokud jsem to pochopil, autor naznačuje, že Čunek je gauner a státní zástupci, kteří rozhodli o jeho nevině, tak jsou darebáci také. Tento přístup mne štve, připomíná mi to odsouzení doktorky Horákové, kdy pracující ze závodů žádali její potrestání. Přece tady snad platí nějaké zákony a pokud se neprokáže vina, je člověk považován za nevinného. Pokud to vememe logicky, má Čunek podstatně více nepřátel než přátel. A jeho nepřátelé důkladně prověřili jeho minulost a nenašlo se nic, z čeho by jej šlo obvinit, aniž by se republika dostala do mezinárodní izolace (z důvodů politických procesů). Respektujme právo i těch lidí, kteří nám nejsou sympatičtí a bude se nám lépe žít v celé společnosti.

gerontusinza 20.3.2008 14:17

Pokud se neprokáže vina u soudu....... pletete si to Re: Šalamoun by se divil

;-D Jenže oni se (jak je u nich zvykem) soudu báli natolik že ani neobžalovali tu čunkovu "spolupracovnici".... Inu cpali to do autu, každý to vidí, jen paní Vesecká dělá bububu "proč pomlouváte poctivé pracovníky justice.." ;-D Vy tam na tom vrcholu ještě někoho poctivého vidíte.....     ? Já ovšem nikoli....;-P

clay 20.3.2008 20:36

Re: Šalamoun by se divil

věru, divil by se

čtenář 20.3.2008 8:15

Nevím, jak v jiných

kauzách, ale v kauze Čunek všechny protiargumenty blednou ve světle faktu, že žalobcem, kterému byla tato kauza odňata pí Veseckou byl p. st. zástupce jménem Obst. Tento člověk byl předtím hlavním žalobcem v kauze Hučín, která dopadla jak dopadla. Podrobnosti publikované právě o Hučínovi jasně ukazují na to, že JUDr. Obst namá v řadách naší justice co dělat, pouhým odnětím případu Čunek vykonala JUDr. Vesecká naprosté minimum toho, co měla udělat. A to zcela nezávisle na tom, jestli Čunek, což je zřejmě jen balík okresního fomátu, který se shopdou okolností octl ve vysoké politice, něco vyvedl či nevyvedl. Divím se knížeti Schwrzenbergovi, že s ním vůbec ztrácí čas.

opticky klam 20.3.2008 9:54

Re: Nevím, jak v jiných

Kauzu Hucin rozjela jista JUDr. Sromova Lenka, po jejim povyseni na Vrchni zastupitelstvi to vzala nejaka jina prokuratorka, a po ni pak jeste ten Obst. Ale koryto kauzy vymerila ta Sromova, a ti dva dalsi uz v tom jeli setrvacnosti. Tohle si myslim se tomu Obstovi vytykat moc neda.

ja 20.3.2008 7:05

To je ale blábol!

Prostě JUDři si nadávají, pak se soudí, lid se kouká, má zábavu. Nic víc zajímavého na tom není.  Nebo snad má justice rozhodovat podle toho, co zrovna vyřvává dav? (Ten dav je samozřejmě zcela nezávislý, nikým nezmanipulovaný).

nezaujatý 20.3.2008 14:30

Re: To je ale blábol!- spornýchch situací je i mezi právníky více (a co historici ?) r.1960

Tvůrci dějin z Žáčkova pamětního ústavu mohou zneužívat své monopolní, konjukturální postavení.

Byli a jsme členský stát OSN.

Dnešní plivání na prácí a život před rokem 1989 rozděluje společnost obdobně jeko zavrženíhodné chování v padesátých letech. 

PS  v roce 1960 byla propuštěna (a částečně rehabilitována) drtivá většina politických vězňů)

slava 20.3.2008 2:09

Opatrnost matka moudrosti, že

S věcným obsahem článku lze jen souhlasit, ovšem nikoli s jeho stylem. Nebudu opakovat, co napsali komentující přede mnou, napadlo mě totéž. Benešová řekla to, co si myslí většina lidí a co je příliš evidentní, aby se to dalo zamést pod koberec, ale pokleslým výrokem ani plácáním bych to nenazval. Mafie je celkem přiléhavý výraz a autor to svým opatrným formulováním a narážkami na loutkoherectví potvrzuje. Ani já ovšem nechápu, proč to Vesecká dělá, navíc když přitom víří kauzu Mlynář. Asi se toho teď na soudružku prokurátorku nahrnulo moc.

Riki 20.3.2008 20:37

Re: Jen kecy, nic víc

1) Co si myslí "většina lidí" by bylo podstatné, pokud by tito lidé měli úplné a objektivní informace. Mají je ?   2) Co si představujete pod pojmem "zamést pod koberec" ?  Důvody zastavení, které uvedl Salichov na stránkách KSZ Brno, a musel tak učinit touto formou, protože mu je "objektivní" média odmítla otisknout, ačkoli si je sama vyžádala ?  Četl jste jeho odůvodnění ? 3) Jak souvisejí sezení Kučery a spol. s jeho rozhodnutím ? Vy o tom něco víte ? Povězte nám o tom ! 

 

20 bez 2 20.3.2008 0:14

Jemelikovo autocenzura

Sigmund Freud by jiste uvital tento priklad z praxe. Spravne se rika za osmnact a za dvacet bez dvou. Nicmene kdyz Jemelik mluvi o tak vysoke vrchnosti jako Vesecke, tak se jeho podvedomi ulekne, aby nenarazilo, a radsi krypticky mluvi o devatenacti a dvaceti bez jedne, kdyby ho nahodou chteli taky zalovat, aby se moh nejak branit. Holt zijeme v pravda-laska-samet nepravnim state.

Komik 20.3.2008 1:13

Schválně - uivdíme,

až bude autor článku příště kritizovat někoho ještě výš postaveného, kam až to dožene (jeden za dvadvacet a druhý za dvacet se dvěma?). Nebo že by to byl prostě jen důsledek inflace?