Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Případ exprimátora Thomy nekončí

Když jsem koncem března letošního roku (2018) psal komentář k opětovnému osvobozujícímu rozsudku pražského vrchního soudu nad bývalým českobudějovickým primátorem Jurajem Thomou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PP

27. 4. 2018 10:43

Hlavně by si měli státní zástupci uvědomit, že nemají patent na rozum, což si stále myslí (viz Istvan, pad vlady kvuli Nagyove a jejím kabelkam, lezeni Babisovi do zadku, aby je udelal neodvolatelnymi a dalsi).

.

0 0
možnosti
ČB

Č. Berka

27. 4. 2018 12:10
nelžete o kabelkách

vláda nepadla kvůli Nagyové a kabelkám! "Jsem si plně vědom toho, jak peripetie mého osobního života v současné době zatěžují politickou scénu i ODS. Já jsem velmi pozorně vnímal celý vývoj politické situace, který tady nastal počínaje středou. A jsem si vědom toho, jaké to pro mne má konsekvence. Chci zdůraznit, že jsem si vědom své politické odpovědnosti a vyvozuji z ní tyto důsledky," řekl Nečas. Premiérův osud zpečetila kauza šéfky jeho kabinetu Jany Nagyové, která byla ve čtvrtek zadržena v souvislosti s údajným zneužitím vojenské rozvědky a v kauze údajného uplácení bývalých poslanců ODS.

0 0
možnosti
PL

27. 4. 2018 10:05
Začínáme být

republikou neodvolatelných prokurátorů, kteří asi mají za vzor sovětského Vyšinského neblahé paměti.Jejich řádění začíná ohrožovat chod nejen některých regionů.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz