29.2.2020 | Svátek má HorymírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: Policie zablokovala webŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 88, poslední: 14.3.2008 17:49, přehled diskusí

bylo by naivni ocekavat:
Autor: mik Datum: 13.3.2008 23:32

ze Langstapo bude lepsi nez Grosstapo kdyz az na vyrazeneho Kubiceho je to stejna banda gangsteru.

Re: bylo by naivni ocekavat:
Autor: Jirka Datum: 14.3.2008 17:05

Miku, jsi úplně všude. Skoro profesionální diskutér. Dám tu informaci Fialovi, tam jsi prudil nejvíc a taky.

blb Jan Urban:
Autor: Mojmír Datum: 13.3.2008 21:05

Urbane, když člověk čte to, co blijete na téma srbské provincie Kosovo, tak vás má za blba, hovado a debila. A čekal bych, že idiot vašeho formátu bude na straně podvodníka Štávy z Human Diag. Tentokrát jste mile překvapil.

Re: blb Jan Urban:
Autor: SelskyRozum Datum: 13.3.2008 21:31

Koukam, ze vase vzdelani a umeni konverzace zacina a konci seznamem urazek a nadavek. Usetrete nas priste svych vyblitku!(Y)

Re: blb Jan Urban:
Autor: PetrH Datum: 13.3.2008 21:38

Zato vy nepřekvapíte. A mile už vůbec ne.Rv

Proč se divíte?:
Autor: františek Datum: 13.3.2008 19:07

Přijíždíte-li z Rakouska, stojí za povšimnutí, jak každý po vjezdu k nám zvýší rychlost výrazně nad povolené maximum. Důvodem není nic jiného než lemplovství našich policistů, případně jejich šéfů. Nechápu, proč by lemplové měli být jen dopravní policisté. Duševní lemplovství provází šéfy policie desítky let

Pane Urban:
Autor: doktor Datum: 13.3.2008 17:36

Jakože vaše články fakt nemusím, ale blokování internetových stránek českou policií je ubohost, která volá do nebe. V tomto bodu za vámi jednoznačně stojím. Navrhuji, zda je to možné, použít americký server, který nemůže být blokován kvůli americké ústavě, zajišťující svobodu slova. V úvahu by připadal i jakýkoli mimoevropský server, kam čeští Flanderkové nedosáhnou. Rád bych si dokumenty přečetl a bohužel jsem o vašem serveru nevěděl.

Re: Pane Urban:
Autor: mihulka Datum: 14.3.2008 17:49

prosim,kde bych si nasla neco o tech zakrvavenejch rukach Topolanka ?

zahraniční freewebhosting:
Autor: těchňik Datum: 13.3.2008 17:01

Mraky zahraničního freewebhostingu - jen se tím probrat a vybrat ten nejvhodnější:

free-webhosts

Jak to, že si ještě nikdo nestěžuje ministru vnitra?:
Autor: Šnek Datum: 13.3.2008 16:33

vzkaz autorovi článku:
Autor: těchňik Datum: 13.3.2008 16:13

Vzkaz autorovi: zabalte tu celou stránku (serverovou formu převedenou do HTML - pokud je v PHP) nějakým pakovačem (třeba do formátu zip) a ukládejte ji na datová úložiště jak u nás ( letecká pošta , e-disk ), tak v zahranicčí ( rapidshare , megaupload , a další). Odkazy na stáhnutí pak opakovaně vkládejte na diskuze Neviditelného psa. My si to postahujem a rozšíříme dál mezi lidi (emailem, dalšími uploady na datová úložiště aj. způsoby).

To by bylo aby tady parchantíci něco vypínali a cenzurovali! Horší jak za bolševika, ale vlastně proč jak..., že jo! Bolshevik never stops!!!

Re: vzkaz autorovi článku:
Autor: Šnek Datum: 13.3.2008 16:29

To bych také uvítal.

Re: vzkaz autorovi článku:
Autor: PetrH Datum: 13.3.2008 16:42

Šmarjá, vy jedete jak za samizdatu! Stačí to hodit na zahraniční server normálně jako webovou stránku, tohle bylo policejně zablokováno podle našeho zákona, v zahraničí na to kašlou. Ale pokud je tam opravdu nějaký tajný dokument, tak bych byl opatrnej. To už je o soud...

Re: Re: vzkaz autorovi článku:
Autor: těchňik Datum: 13.3.2008 16:54

S tím zahraničním serverem to není zas tak jednoduché - ty zdarma mají velmi malý traffic (měsíční objem přenesených dat), takže by se dost pravděpodobně stalo, že by stránka byla brzy nedostupná z důvodu vypnutí kvůli přečerpání limitu. Vím dobře o co jde, mám s tím vlastní zkušenosti.

Pokud by měl být placený, zase musíte řešit jiné věci.

Jinak - jeden známý říká: „samizdat a underground bude třeba vždy, protože nikdy nebude svoboda" - a má asi pravdu.

Re: Re: Re: vzkaz autorovi článku:
Autor: FREEMAN Datum: 13.3.2008 23:04

Pod to se rád podepíšu.

Re: Re: Re: Re: vzkaz autorovi článku:
Autor: mik Datum: 13.3.2008 23:35

Ja sice nerad ale podepisu to taky. Boj s papalasi je nekonecny.

Nedivme se:
Autor: Ivo R. Datum: 13.3.2008 15:52

Nikdy jsem se nedozvěděl, jestli někdo řešil předmět zveřejnění, ale vždy se ptali, jako za komančů, kdo to řekl a jak je možné, že se to dozvěděli plebejové. Je mnoho ututlaných případů a všem by to bylo jedno, jen kdyby nějakého "šťouru" nenapadlo na to upozornit. Na odvádění pozornosti máme dost pořadů v televizi. Vedou jistě Otázky V. Moravce. O webu pana Urbana jsem ani nevěděl a tak děkuji za to "Soudru.. demokratické" zablokování. Byl to úžasný tah. Doufám, že proto nezruší internet. A proč se nedivit? Poslanec lže do očí, že s nikým nespolupracoval a proč taky, když jsou tam i další?

http://www.kosmas.cz/knihy/134998/tunel-plny-krve-aneb-kauza-diag-human-trochu-jinak/:
Autor: Honza Datum: 13.3.2008 15:21

http://www.kosmas.cz/knihy/134998/tunel-plny-krve-aneb-kauza-diag-human-trochu-jinak/

neexistuje někde záloha těchto stránek ????:
Autor: Honza Datum: 13.3.2008 15:18

Rád bych si potvrdil své dřívější přesvědčení, že řada politiků bere své funkce jenom jako způsob sebeobohacení !!!!   ;-€

Jeste by meli zablokovat Google:
Autor: Jenda Datum: 13.3.2008 14:09

http://www.google.com/search?q=site%3Awww.tunelplnykrve.cz&rls=com.microsoft:en-US&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1

Zatim je to vsechno v cache.

Re: dal jsi jim návod, už se tak stalo !!:
Autor: Honza Datum: 13.3.2008 15:19

;-D

Re: Jeste by meli zablokovat Google:
Autor: těchňik Datum: 13.3.2008 15:30

Bohužel keš neukládá další soubory, takže tam v podstatě nic není.

doplňuji:
Autor: těchňik Datum: 13.3.2008 15:57

Doplňuji - myslel jsem soubory, které jsou součástí stránky - tedy obrázky apod. Na té stránce asi bylo hodně dokumentů skenovaných a ty bohužel z toho Googlu neuvidíme.

Jako v Číně:
Autor: Shabatnikoff Datum: 13.3.2008 13:23

Když to čtu, chce se mi zvracet.

Zřejmě nejvíce výtisků zmiňované knihy:
Autor: Henry Datum: 13.3.2008 11:48

nakoupí paní Součková.

Pro pana Starého...!:
Autor: darny Datum: 13.3.2008 11:40

Vážený pane Starý, měl jsem možnost několikrát shlédnout návrh zákona, který měl jít do parlamentu a z profesního hlediska jej připomínkovat. Připomínky, jakožto profese, které se to týkalo jsme dali - byly logické a hlavně nebyly v rozporu s dalšímy zákony. Jak myslíte, že to dopadlo? Přišel blb z magistrátu hl. m. Prahy, začal lobovat za jejich novelu zákona a páni posranci schválili tu jejich.

Ono totiž, kdyby naši mocipáni využívaly peníze, které dostávají řádným způsobem, to zn.. že mají nárok na odborného poradce, tak by se nemohlo stát, že schválí kdejakou <l>, protože finance, které mají používat právě na TY "OBBORNÉ" poradce končí v kapsách rodinných příslušníků, kteří jsou u našich milých posranců zaměstnáváni jako asistenti, poradci a pod.

A v poslední řadě, o jakých 15ti právnících to hovoříte? To máte na mysli tu chátru, co sedí v právní kanceláři parlamentu a co kdysi byli podnikovými právníky? To jsou lidé, kteří o zákonech a demokracii nemají ani potuchy. Snad někdy v minulosti a při studiích za minulého režimu při studiích se s právem potkali, ale to je tak všechno.

Re: Pro pana Starého...!:
Autor: Starý J. Datum: 13.3.2008 11:58

K poslednímu odstavci - byla řeč o Ústavním soudu, asi jste přehlédl. Jinak pokud jste nepřehlédl a myslíte to tak jak jste to napsal, je vždy kvalita soudu posuzována různě stranou, která vyhrála a jinak tou, která prohrála.

To, co píšete v prvním odstavci - nemohu Vám odporovat. Tak je to vždy. Ne vždy se prosadí nerozumnější připomínky (mám své dlouholeté zkušenosti s technickými materiály), existují vlivové osoby, různé zájmy , které se prosazují nad názory sebelepšího posuzovatele. Pokaždé někdo vyhraje, někdo prohraje, ne vždy vítězí nejlepší. S tím ovšem těžko něco uděláte, tak je to za každé vlády a každého režimu.

Já reaguji pouze na nesmyslné paušalizace v některých příspěvcích, motivované zcela evidentně politickým přesvědčením. Objevují-li se zde při komentování tohoto článku zlostné a nesmyslné výkřiky o cenzuře, aniž si dotyčný evidentně uvědomuje, o čem vlastně píše, a ve stejném případě z tábora politického protivníka volá jaká je to hrůza hodná kriminálu, zvedá mě to ze židle!

Re: Re: Pro pana Starého...!:
Autor: darny Datum: 13.3.2008 12:06

Za to přehlédnutí se omlouvám, nevšiml jsem si, že se jednalo o Ústavní soud. Domníval jsem se, že hovoříte o právním odd. parlamentu. Z toho jsem vycházel.

A reaguji na Váš třetí odstavec: Máte pravdu, někde jsou doopravdy nesmyslné paušalizace a výkřiky o cenzuře. Co hlava, to jiný názor a co je horší, on je to de facto politický názor, jen ti lidé, co to prezentují, nejsou schopni připustit a nedej bože, když Váš názor je jiný, než jejich. Tak to jste v tu chvíli komouš, nebo nácek a nebo modrý dutohlav.

Hezký den.

nesmíte tento, ani jiný utajovaný dokument vyzradit, neboť by jste se tím mohl dopustit trestného činu ohrožování utajované informace….“:
Autor: Schumacher Datum: 13.3.2008 11:31

Ano, podle zákona je to tak. Pokud jde o trestnost, záleží na zhodnocení materiální stránky  - míry ohrožení jakého zájmu a následků, které nastaly či by mohly nastat. V uvedeném případě jde o dokument obsahující informaci starou několik let a o tom, co se nakonec neuskutečnilo. Obecně platí, že co vyjde v obecnou známost, pozbývá materiální způsobilosti být utajovanou skutečností. 

Re: nesmíte tento, ani jiný utajovaný dokument vyzradit, neboť by jste se tím mohl dopustit trestného činu ohrožování utajované informace….“:
Autor: Starý J. Datum: 13.3.2008 11:45

To máte jistě pravdu, ovšem než dojde ve známost, někdo ho vynese.

Jinak u každého spisu je určena doba utajení, nebo doba, po které se znovu utajení posuzuje.

Pochybuji, že by policie v tomto případě dala příkaz k zákroku, nebo případně k obvinění, pokud by to neměla podložené!