16.7.2020 | Svátek má LubošDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: Policajti na baterkyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 3, poslední: 22.5.2014 11:06, přehled diskusí

Padni komu padni?:
Autor: B. Rybák Datum: 22.5.2014 11:06

Výběrová kriminalizace politiky dopadala dosud téměř vždy na politiky ODS. Mohlo by se tedy zdát, že obvinění J. Lajtocha je krok směrem k politicky "slepé" spravedlnosti.

Soudcokracie je ale sama o sobě větším nebezpečím, než hospodářská korupce nemluvě o tom, že není jisté, že pan Lajtoch bude "popraven" ne za své "korupční?" jednání, ale spíše za to, že v senátu nepodpořil ústavní žalobu na pana prezidenta V. Klause a pak se dokonce nepostavil zřetelně proti panu prezidentovi Zemanovi!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Lajtoch-Vaclav-Klaus-se-choval-v-mnoha-ohledech-jako-monarcha-266233

Je patrné:
Autor: P. Papež Datum: 21.5.2014 15:10

Je patrné, že autor je velkým milovníkem "spravedlivého" Lessyho, a nemá rád "zloducha" Červíčka. Další z tendečně hloupých článků, i když ukazuje skutečnou činnost policajtů při pátrání po lumpech. Jen bych upozornil, že za Lessyho mně bylo vykradeno auto 3x, stejně jak za Červíčka. Každý z nastupujících ředitelů policie tvrdil, že s lumpy zatočí. Autor to věřil jen Lessymu, ostatní podle něj lhali. Jen je zajímavé, kdo Lessyho dosadil do funkce (VV - trapný John na příkaz Bárty).

nikdo mi neverí:
Autor: F. Matousek Datum: 21.5.2014 8:44

nekdo mi odrel zaparkované auto. Jeste lezel na míste kus rozbitého svetla. Toho viníka ! Zavolal jsem policii. Vzali si ty úlomky a pátrali. Podle úlomkú jistili o jaký druh auta se jedná. Prý na to mají speciální oddelení !? A také si dali práci s vyhledáním, kdo podobný typ automibilu v okolí vlastní. Viníka nehody takto nasli, me byla oprava auta zaplacena z jeho pojistky, on byl potrestán.

Ze jsem si to vymyslel ?! Nevymyslel. Stalo se to pred 3 lety a vsechno je presne tak jak jsem to popsal a pravda.

Jen se to nestalo v Ceské Republice, ale v SRN.