21.1.2022 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

PRÁVO: Pecunia non olet

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Richard III. 12.3.2008 23:15

Pochybnosti

Těžko hodnotit na malém prostoru a jen po rychlém přečtení, leč přesto lze vyvodit, že autor ve svých úvahách zachází s fakty dosti svévolně. Podobně svévolně s nimi - ke škodě věci - zacházejí i někteří členové ÚS a tím povzbuzují pochybnosti, které jsou sotva na místě.

Celý "batoh" vznikal za velmi nestandardních podmínek, což není omluva, jen konstatování. Napadený postup je nepochybně srovnatelný s postupy např. vlád ČSSD a jeho zpochybnění by muselo vést ke zpochybnění těchto předchozích postupů.

Jiří Chýla 13.3.2008 8:09

Milý Richarde III

rád si přečtu Vaše argumenty, proč já a "někteří členové ÚS" zacházíme s fakty "dosti svévolně". Myslím to upřímně, neboť jde o vážnou věc. Ostatně včera rozhodl ÚS ve věci Zákoníku práce (jenž sněmovnou protlačila naopak zase ČSSD+KSČM) do jisté míry obráceně a části námitek vládních poslanců na jeho zrušení vyhověl. Podle druhé části Vašeho tvrzení byste to měl odmítnout, ne? Na webu snadno najdete mou webovou stránku a tam i moji emailovou adresu, kam mi mužete poslat podrobnější zdůvodnění Vašich názorů. Velmi to uvítám.