Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Olomoucké zarputilosti

Poté, co si odbyl měsíční trest Roman Týc, máme tu další díl seriálu dojemného rozhořčení nad nespravedlivou justicí, stíhající pouze malé ryby a pomíjející velké darebáky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VV

V. Váňa

29. 3. 2012 8:06
To je všechno hezké,

ale bez takových Smetanů a následnému bouření příznivců "zdravého rozumu" nedojde ke změně legislativy, kterou to ovšem rozhodně chce.

Vy přirovnáváte malování po politických plakátech ke sprejerům. Jenže podle mého názoru pan Smetana neničí cizí majetek, protože odmítá vlastnictví. On se jen brání tomu šílenému přívalu politické agitace před volbami. A ten je masívní, ohavný a naprosto bezskrupulózní.

Můžete mi říci, jak se kterýkoli člověk může legálně bránit proti tomu, aby mu politické strany všeho druhu lezly do schránek, nečuměly na něj z každého sloupu, nemusel na ně koukat při každé jízdě MHD?

Nemůže, že?! Oni se chovají podle toho, co jim zákony dovolí. Zajímavé ovšem je, že my žádnou možnost bránit se nemáme. Také kdo by takovou zákonodárnou iniciativu z politiků podpořil, že?!

Zaplať Pán Bůh za takové Smetany. A z tohoto hlediska je zcela jedno, zda se odvolal nebo ne, zda riskuje léta vězení za to, že neodpracoval hodiny obecně prospěšných prací, nechce nastoupit na 3 měsíce do vězení. Myslím, že se v dané věci zabýváte něčím, co není podstatné. (Mimochodem, pokud se nemýlím, v průběhu řízení o své podjatosti soudkyně Langerová rozhodovala, a výslovně rozhodla o tom, že se nevyloučí!!!)

0 0
možnosti
OU

29. 3. 2012 9:21
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
JH

J. Hejna

29. 3. 2012 8:04
Politolog

Trapné a hloupé plácání.

Zajímavý je pouze příklad kluka, který, byv zmlácen silnějšími, se už raději nebrání - aby nebyl zmlácen ještě víc.

0 0
možnosti
IM

I. Malypetr

29. 3. 2012 1:47
Politolog..

Pane Balíku.Já kupříkladu s panem Smetanou simpatizuji.Já také nemám rád politické strany,či spíše jejich představitele.Nevěřil by jste jak mne přivádí k zoufalství když jedu na chatu a každých 100m se na mne směje politik.A nyní se vžjite do pocitu prostého řidiče autobusu který přijede na konečnou,vyndá sváču a ztuhne.Do huby mu čumí 10 politiků.Za mladých let byla též má oblíbená zábava přimalovávat na fotky brýle,vousy atd.Já bych neudělal nic jiného nežli zmíněný řidič.A to jsem si troufl i na čelní představitele státu.I když bylo kolem dost sviní,nějak mi to prošlo.Ale i kdyby ne,tak by to neskončilo u soudu,to mi věřte.No a nyní k podstatě.Jako vedoucí katedry politologie jste zřejmě odtržen od reality.To co nazýváte trucováním malého chlapce,není nic jiného než důkaz vysokého morálního kreditu pana Smetany.Tím že mu navadí podjatost soudkyně,nežadá opravných prostředků dává jasně najevo že neuznává autoritu soudu,je si plně vědom svého činu a ponese za něj následky.Prostě morální příklad.A nyní k vašemu dílu.Já prostý příslušník dělného lidu bych předpokládal že vzdělanci vašeho tipu se spojí,sepíší nějaký traktát na obranu zdravého rozumu a bude.Ne.Vy tady v podstatě dávate za pravdu tomu šílenému systému.Ach jo.

0 0
možnosti
DP

D. Procházka

29. 3. 2012 10:06
Re: Politolog..

"...dává jasně najevo že neuznává autoritu soudu,je si plně vědom svého činu a ponese za něj následky." Tady jste trochu ujel. Nechce nést následky, resp. chce nést následky co nejhorší, záměrně je eskaluje. V čem spočívá vysoký morální kredit pana Smetany? že všicni politici jsou hajzli a tykadla jim patří? Autor to hodnotí naprosto správně. Základní sdělení článku je, že VŠICHNI reagují nepřiměřeně, bohužel pan Smetana si to odnese nejvíce.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz