Středa 10. prosince 2025, svátek má Julie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Larus ridibundus

19. 2. 2009 7:22
Nejjednodušší řešení.

A co takhle toho Kurda vzít mezi dva policajty, a posadit ho do letadla rovnou do Istanbulu ???

Bude by klid, a stálo by to jen tu letenku.

Asyl je jedna věc, a jeho zneužívání druhá.

Zneužils, milý Uzonuglu?? Peníze chceš  na téhle zemi vydojit ?? Fajn, tak šupem k Turkům, ať si příště vážíš naší dobroty.

Pravda, novináři by neměli o čem psát, stát by ušetřil a lidoprávové pravdoláskové už nikoho nezajímají, i když by řvali jak tuři.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz