Diskuse
PRÁVO: Nátlak na ministra spravedlnosti
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J82i78ř72í 66S23l41á16d19e86č28e51k
Považujete Libora Vávru za slušného?
V29l61a78d20i44m15í61r 35Č51e20r41m96á33k
Doufám, že Pavel Blažek, nejschopnější ministr Signálovy Neumětelské vlády tu nátlakovou skupinu pyšných a zpovykaných soudců pošle kam patří, tedy do pr de le. Tento schopný člověk je bohužel ale současně i architektem 5koly, která škodí a škodí...
P17a90v34e87l 25M94o18l48í98k
Soudcovská moc by měla být jednou ze tří základních mocí demokratického systému vedle moci výkonné a zákonodárné, tedy by si soudci neměli uzurpovat práva nadpozemských karatelů, zejména když se v jejich rozhodnutích křiklavě objevuje jasný střet zájmů - třeba v podobě prosazení vlastních zájmů za účelem maximalizace hmotného zisku a dalších zavrženíhodných pohnutek. Některým soudcům až příliš moc narostl hřebínek. Pokora vůči imperativům morálky by měla u soudů dominovat.
A82l82e63x50a71n34d14e97r 80K23o70u39k97o57l10í28k
Pro samé právo a spravedlnost a demokracii, mají zločinci dneska větší práva, než soudy, o vyšetřujících kriminalistech ani nemluvím. Zatím žijeme v demokracii a až na vyjímečné případy jsou lidé žalováni oprávněně. A ti, kteří jsou nevinni, mají být za neoprávněné stíhání odškodněni.Ale policie, kriminalisté, vyšetřovatelé a soudci musí mít základní právo. Usvědčit pachatele prokazatelnými důkazy. Včetně údajně nepovolených odposlechů a dalších právních kliček, které hojně využívají ti nejvyšší darebáci, protože jednoduše na ty právníky mají prachy. Kauzy Rath, nebo Janoušek to snad ukazují jasně.
P42a73v31e57l 36M62o35l26í18k
Domnělí zločinci mají právo se bránit zákonnými prostředky, Milada Horáková, Heliodor Píka a další oběti justičních vražd byli vystaveni na pranýř opovržení a bez milosti jako škodná fyzicky zlikvidováni. Pokud budeme zase psát petice a brojit proti právům obviněného, pak riskujeme návrat do počátku padesátých let minulého století.
J27a62n 39U35r10b57a61n
Dobry clanek. Pan ministr Blazek si u mne opet o neco polepsil (ja vim, ze si za to nic nekoupi). Protoze co si nekteri nedotknutelni soudci dovoli, je skoro neuveritelne. Tenhle Alesek k nim nejspis patri. A jeste by chtel za to povysit, a jeste se za nej mafie stavi.
V30l77a95d55i92m43í36r 30Č52e38r27m35á92k
No on Pavel Blažek je velmi schopný člověk, nejschopnější ministr této vaší vlády 5koly, které je současně architektem.
D18u43š34a69n 81P31o85l89a71n30s57k47ý
Dobře napsáno. Právní stát, ač to zní přesvědčivě a vyvolává to v každém z nás pocit bezpečí, přesto je to s ním podobné jako s ohněm: Je to dobrý sluha, ale zlý pán. A bohužel, zdá se, že se stal neomezeným pánem.
F42r71a17n51t68i54š22e23k 77Ž77ů78r13e71k
NENÁVIST panuje i mezi soudci. Kde to jsme? (Peníze nadevšechno!)
I83v15a22n 25D40v63o30ř96á42k
Nechrání tím pan ministr také tak trochu sebe?? V Brně jej mají prověřovat a proto mít ve vedení soudu člověka "zapojeného", by bylo terno.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
