18.10.2019 | Svátek má Lukáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Císař 6.4.2010 19:05

Nemám rád.

Já tyhle rozeštvávací články nemám rád! Oni nepřinášejí nic pozitivního. Šíří špatné pocity a nedůvěru. Navíc já sám nemám možnost hodnotit, zda má autor absolutní a jedinou pravdu, jak se tváří, zda podává skutečně objektivní fakta. Tak mi jen vrtá hlavou, zda u tak složitého a zašmodrchaného případu, jaký autor popisuje, je vůbec možné v rozsahu článku přinášet objektivní a komplexní posouzení věci i s označením viníků?

P. Hejl 6.4.2010 18:39

Dříve a nyní

Dříve se tunelovaly banky a firmy. Teďka už není v té oblasti co tunelovat. Tak se tunelují sociální služby a zdravotnictví.

PS:

Výjimkou jsou státní zakázky. Tu se tunelovaly a tunelují pořád.

J. Peřina 6.4.2010 17:59

pane Urban,

pokud jsou takové jasné důkyzy,tak proč nejednají soudy?těch otázek je spousta,ale mně by stačilo,aby jste odpověděl jen na tuto.Vždyť novináři by měli být hlídací psi demokracie,ale to co tady předvádíte posledních 15 let je jen ubohost.Jakže se to o vás vyjádřil pan Zeman?To se vůbec nezastávám pana Šnajdra,ale trěch novináři načatých kauz a nedotažených do konce jsou desítky.Co takhle Grippeny,Pandury,Unipetrol a další?

h. buddemeyer 6.4.2010 16:22

No to jsou prave ty spicky ledovce podnikani nasich stranickych pratel!

Az se ty penizky prevedou za pomoci stranickych samozvolenych kamaradu, pak se jich par octne ve spravni rade, chvili tam posedi a pak prodaji sve podily za miliony a je to! Kdyby se nekdo opravdu z blizka podival na privatizace ruznych Holdinku a mamutich firem jako jsou zelezarny nebo vetsi vyrobci pocitacove techniky, to by se nam panenky protocily! No ale to by se nesmely stracet dokumenty nenapadne ze slozek.A tak nam vznikaji ti novi milionari! Nikdo mi nevymluvi ze lide co po revoluci meli jen prazdne kapsy{ vsichni jsme na tom po komunistech byli relativne stejne] a mozna nejakou myslenku v hlave, se vlastni PRACI dostali po 5-6-7 letech poctive k milionu vydelanemu! I v Americe ve zlatych casech prosperity to trvalo nejmene lednu generac,i nez ten kdo mel napad, poctive vydelal milion.A tech s temi dobrymi napady bylo malo.U nas nemusis mit dobry napad. Staci vlest do strany, a to je to umeni, ktera vyhraje volby! Tam trochu s kolegy poflamujes a pokecas a brzy najdes stejne jako ty, tak zvane zlatokopy. Pak se spojite a najdete mezeru v zakone,nebo spravne pozice ve vlade,pri trose usili je brzy obsadite, a pak se kolotoc roztoci a vypadne z nej milionar Nekdy to nevyjde, protoze ti blbi novinari taky do vseho musi vrtat. Kdyz to vyjde no tak to stat zaplati a je to. Ojednu nebo 2 miliardy vetsi statni zadluzenost, to nic neni, hlavne ze ja a ma rodina jsme v suchu Proto taky nejsem clenem zadne strany a zasadne nechodim k volbam. Nechodil jsem za komunistu a ted taky nechodim, protoze s tim bincem nesouhlasim..

R. John 6.4.2010 12:00

Dobrýý pane kolego.

loni jsem tu vzpomínal na moji cestu na kole z Prahy do Bíliny před třiceti lety, na tu moji poslední hrušku máslovku, lahvice se snad jmenovala,kousek před Bílinou na okresce. Jinak jsem koukal na Vaše kolo, máte vzádu převodovku ? Podle silnější náby. Já mám Rohloffa, dokonalost, hlavně se nic furt nerovná a nešteluje. Tak  nám to začlo, počasí přeje, tak to zase budem mastit po krajích českých i nečeských. Tak ať Vám to šlape vostropéro.

 

V. Liehne 6.4.2010 11:24

nezapomeňme

Na na poslední chvíli objednanou a na poslední chvíli zaraženou objednávku očkovacích dávek proti prasečí chřipce. Jistý náměstek z MZ prosadil bez výběrového řízení a tři dny před koncem Topolánkovi vlády nákup 20 milionů (za 6miliard) dávek. naštěstí to Fišer zarazil. O tom ovšem naše média nepíší. Lze nalézt na úřadu vlády.  

D. Streit 6.4.2010 10:54

No

Nárok Diag Human je podle mě vykonstruovaný. A s krví získanou od dobrovolnývh dárců se nemělo takto nakládat a kšeftovat. Ostudou pak je role býv. místopředsedy vlády Kalvody.

To nemění nic na tom, jaký výlupek je Šnajdr:

http://streit.blog.idnes.cz/c/121319/Marek-Snajdr-by-nemel-vyskakovat.html

K. Kužel 6.4.2010 9:05

Re: Již dávno se divím, že takový člověk,

Vypadá to na pěkný horor.

http://karelkuzel.blog.idnes.cz

R. John 6.4.2010 9:04

Mohu se Vás pane Urbane optat,

jak to bylo v prvopočátku  této kauzy ? Víte o tom, že fy. Bering měla v té době  s námi uzavřenou smlouvu na zpracování krevních derivátů , za něž nám dodávala léky, o nichž se nám do té doby ani nesnilo ? Protože naše výroba byla technologicky zastaralá a hlavně končila vyjímka na zpracování krve u nás. proto ta smlouva s "cizím " zpracovatelem. Vše fungovalo ke spokojenosti všech, až najednou se začali objevovat v novinách titulky, "Česká krev do českých těl" a podobně. A pic ho, po této zástřelné kampani byla jednostraně vypovězena smlouva min. zdrav.  s fy. Bering, ti koukali jako puci, nechápali racionalitu tohoto rozhodnutí. Krev se začala hromadit v transfuzních stanicích, plazma v porodnicích, sklady přetékaly, nebylo kam ten materiál dávat. Jen si najděte tisk a zpravodajství  tehdejší doby.  A samozřejmě jsme začali fy. Bering platit za léky v "tvrdém".  Najednou se na scéně objevuje pan Šťáva, který ze Švajcu jezdí k nám v té době přes Rakousko, neb byl na něj vydán v Německu zatykač pro podezření z nelegálního obchodování s krví. Dokonce se objevují zprávy o tom, že pan Šťáva již čile obchodoval s bolševikem, což se později potvrdilo. Potom následuje  pravdivá informace v dopise ministra Bojara, v němž označuje pana Šťá za osobu nedůvěryhodnou. nebo si myslíte pane Urbane, že osoba , na níž je v demokratickém státě vydán zatykač je osobou důvěryhodnou ? Další pokračování tohoto sporu je již i ve Vaší "režii", takže nemá cenu pokračovat.

J. Matlas 6.4.2010 1:47

Již dávno se divím, že takový člověk,

jako je Šnajdr již dávno není v base. No divím, v našem státě asi ne, ale v normálním státě ano.