Diskuse
PRÁVO: Krátkonohá policejní finta
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
K29a87r64e55l 48V23y25š47a82t66a
Taky souhlasím s autorem,
doufám spolu s ním, že voliči nezapomenou vyřvávání Kalouska že mu jeho vyjímečnost nadčlověka policie neuznala. Taky že nezapomenou, proč se ta partička tzv. demonstrantů snažila dostat na dohled ke státní návštěvě. Po urážlivém a agresivním výstupu podobných individují, kteří házeli vajíčka a pod nechutnosti na prezidenty sousedních zemí, se policii nedivím. Vždyť vždy hrozí nebezpečí, že nějaký pošuk z touhy se zviditelnit provede neco víc nebezpečného. A bude to vydávat za umělecké dílo, že?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz