1.10.2022 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

PRÁVO: Komu dát výpověď?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mejla 27.4.2006 8:04

LOJŘe, Vy jako mladý eurosvazák to ještě nechápete, ale zde nejde o kádrování.

Jde o to, že se utvořily komunistické rodinné klany či dynastie, které hladce transformují politickou moc v ekonomickou a naopak a hladce proplouvají všemi režimy. Vznikají tak paralelní mocenské struktury, což v jedné z mála světlých chvil připustila i bývalá st. zástupkyně a mediální hvězda Benešová. Proto také Jurečková uvedla věznění pana Beneše z politických důvodů fakticky jako přitěžující okolnost, neb prostě byla vychována v duchu boje s třídním nepřítelem. Ještě jsem zvědav, jak dopadne jednání kárného senátu s touto "soudkyní". Spíše ji přikryjí, vždyť ruka ruku myje.

LOJR 27.4.2006 9:49

Re: LOJŘe, Vy jako mladý eurosvazák to ještě nechápete, ale zde nejde o kádrování.

Mladý eurosvazák? Sákryš, Mejlo, kam na to chodíte? Ale jinak máte pravdu, to kádrování v každém JABově článku fakt nechápu, nechápu i další věci a právě proto chodím sem, kde je řada renesančních géniů vašeho ranku, kteří  dokážou cokoliv komukoliv vysvětlit. Jednání kárného senátu? Nechtěl byste to rozvést? Vy nás hlavně nikdy neopouštějte, bez vás, huhu, Viléma, Vízka nebo "liberálů"  typu Janečka či Vodníka by to tady bezesporu ztratilo ten pravý švih :-D.

LOJR 27.4.2006 13:03

Re: Re: LOJŘe, Vy jako mladý eurosvazák to ještě nechápete, ale zde nejde o kádrování.

Jenom bych doplnil slovy mého oblíbeného básníka Romana Knížete, že čtyřicet není mládí, nýbrž horečka :-D.

gerontusinza 27.4.2006 17:13

Re: Re: Re: LOJŘe, Vy jako mladý eurosvazák to ještě nechápete, ale zde nejde o kádrování.

R^R^R^R^R^R^Líbí, moc!!!!!!

Borek @Exil 27.4.2006 1:48

Sam si za to muzete...

Nemel jste na inkriminovanem psacim stroji psat podezrele stati....stranovlada Vam preci dala jasne smernice o tom, co se psat patri a co se psat nepatri. Sranovladu jste zbabele opustil a tak nechal na holickach, kdyz jste odpelasil na Zapad a zastavil se az u Pacifiku, nebot jit dal by znamenalo dostat se zase na Vychod. Veskere vydaje, ktere stranovlada utrpela na Vase prevychovani stranovladnim koncentraku prisly v nivec, jste totiz neprevychovatelny kverulant. Dejte se konecne na pokani, omluvte se verejne GHrebenickovi a spol. za vsechno, cim jste kdy rodnou stranu zneuctil, pomluvil a jinak poskodil.......pak Vam mozna bude odpusteno a stanete se radnym Kocourkovskym obcankem, clenem stada.

ticha@dohoda 27.4.2006 1:24

ted mi to pane JAB'e dochazi

vzdyt vy jste chlape "obycejny kriminalnik", jo kdyz se chce psa bit, to se vzdy neco najde.

:-((

mik 27.4.2006 0:58

jak dat statu vypoved

je otazka temer nerudovska. Kdo zna odpoved sem s ni.

LJG 27.4.2006 7:38

Re: jak dat statu vypoved

Emigrovat do Antarktidy či na Mars

Milan 27.4.2006 7:50

Re: Re: jak dat statu vypoved

Na Mars to už taky nejde - Marťani jsou s Paroubkem.

pefben 27.4.2006 10:34

Re: jak dat statu vypoved

Nevolit bolševíky a jejich spolupracovníky!!!!

BORG 27.4.2006 11:42

Re: Re: jak dat statu vypoved

To se snadno řekne NEVOLIT KOMUNISTY. Ale z které strany , když jsou ve všech.

Tomas 27.4.2006 10:41

Re: jak dat statu vypoved

Jsou tisíce spoluobčanů, kteří dali státu výpověď - každý z nás se totiž státu podřizuje víceméně dobrovolně. Kdo na stát s prominutím prdí a živí se nějakou tzv. "nelegální" činností - krádežemi počínaje a korupcí konče... Dobrý příklad člověka, který dal státu výpověď je Radovan Krejčíř. V jeho případě se sice nakonec stát jaksi pokusil uplatnit svou autoritu ale s výsledkem velmi nevalným. A takových lidí jako je Krejčíř jsou tisíce - snad jen nekradou v tak velkém měřítku...

Tedy, dát výpověď státu je zcela snadné - vykašlete se na zákony, začněte krást a podvádět a hlavně - založte si politickou stranu, to je myslím dobrý nápad jak se vyzout z případného (i když velmi nepravděpodobného) postihu.