20.4.2021 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

PRÁVO: Jak probíhá monstrproces (6)

Trestním řízením u Krajského soudu v Brně, veřejnosti známým jako proces s Alenou Vitáskovou, ač se jí z větší části vůbec netýká, se soustavně zabývám od jeho začátku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Skřivan 24.11.2014 21:17

Zbožňuji nářek právních expertů v tomto státě,

řekl bych, že málokterá profese je zde v tak dezolátním stavu. Kdyby stejně léčili doktoři, tak to má polovina z nás za sebou. :-)

Zajímavé, že falešné doktoráty MUDr. tu asi nehrozí. Falešné tituly Ing. asi také ne. Obojí by bylo přece jen trochu o hubu ... . :-)

... no možná ještě ekonomka ... . :-)

Jinak k tomu ale lze dodat jen to, že by si právníci měli trochu zamést před vlastním prahem a měli bychom si společně říci, že otřesná kvalita právní služby, kdy mi někdo ukradne 8000 a já se musím přes rok o to soudit, když jediný problém v řešení je rychlost a zejména kvalita soudu, to asi nebude to ono. Tak čemu se kurňa divit ?!

Jestli tu někoho zavřeli nevinně za vraždu ? Klidně tomu věřím, proč ne ... . Vždycky jsem se tu sice domohl práva, ale bylo tak složité a přestože všechny kauzy, kterých jsem se kdy účastnil, byly od začátku zcela jasné (vždy ta první analýza byla i v pravomocném rozsudku), tak ta námaha, to tápání, bylo zcela neuvěřitelné ... .