26.1.2021 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

PRÁVO: Jak jsem se stal výtržníkem

Mohlo to být takové veselé odpoledne. Skupinka bláznů zahrnující jak mladé obdivovatele, tak válečné vysloužilce by se postavila před budovu Říšského sněmu, rozbalili by prapory s hákovými kříži a portréty Vůdce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mach 24.2.2015 9:33

Re: A čemu se divíte?

Móóóc dobrý nápad! Jen bych se přikláněl k řešení poněkud pozměněnému: proč jim obětovat tuto část Země České? Já bych je vystěhoval na nějaký ostrov pokud možno hodně daleko od nejbližší pevniny, kde by si mohli ten svůj ráj na zemi nerušeně budovat. Nebo třeba do Severní Koreje.

Práce je totiž pro člověka-komunistu potřebou, tak nepochybuji, že by se jim to hodně brzy povedlo. Ale už by neotravovali poctivé lidi.

L. Ott 24.2.2015 9:33

Re: Pane ministře Chovanče,

Buďte klidný, on přece nemůže reagovat. Vždyť k nim taky patří, přestože to teď přetřel na oranžovo.

F. Matousek 24.2.2015 9:25

Re: doufejme

kazdej má svého nadrízeneého. Strázník mestskej úrad, policajt vnitro. Reagovat musí a bylo by potom neco "v ruce".

T. Kočí 24.2.2015 9:24

Re: A čemu se divíte?

A co takhle vytvořit Severočeskou socialistickou republiku? Sestěhovat tam ta rudá prasata, odrátovat to jak v roce 1989 a nepouštět ven!

P. Kmoníček 24.2.2015 9:13

Pane ministře Chovanče,

chování Vašich podřízených bylo nepřípustné a žádám o jejich potrestání.Děkuji.

J. Slanina 24.2.2015 9:08

Re: Pamatuji si mnoho vtípků o blbosti bolševických policajtů.

Omyl. Dnes to není o blbosti policajtů. Dnes to je o jejich indoktrinaci tím rudým svinstvem, které se tady rozlézá čím dál tím víc. A uniforma je k té indoktrinaci nejvíce náchylná.

J. Slanina 24.2.2015 9:04

Re: doufejme

A komupak asi? Nejspíš hajzlbábě na hlaváči.

F. Matousek 24.2.2015 8:56

doufejme

ze si autor napsal sluzební císla tech blbú a ze podá na jejich "výkon" stíznost.

J. Lepka 24.2.2015 8:53

A ti hoši ještě slouží ???

Co interpelace ministra vnitra ? Nebo se zase máme smířit s tím, že některá prasata jsou si prostě rovnější?

P. Lenc 24.2.2015 8:51

Re: A čemu se divíte?

Ano, ale říkejte to minimálně třetině národa.

J. Mach 24.2.2015 8:43

Re: A čemu se divíte?

Ano. Nejsme jako oni. Vznešená myšlenka. Ale ve vztahu k rudému katu je tento přístup naivní. Na hrubý pytel hrubá záplata. Bolševik se nezmění a apelovat na jeho lidskost je totéž, jako přemlouvat v pralese vyhladovělou dvanáctimetrovou anakondu, aby vás nesežrala.

J. Mach 24.2.2015 8:38

Může mi někdo vysvětlit...

... jak je možné, že zákony ČR zakazují propagaci hnutí směřujících k propagaci zločinných režimů, jakými bezpochyby byly jak fašismus tak i komunismus, a přitom se obrací zády k akcím, které tyto zákony evidentně porušují??? Kde to proboha žijeme??? Jak si má obyčejný člověk tohle vysvětlit a jak má mít k zákonům úctu a ctít je???

Ale jak vidno, všechno je možné. Nemám právnické vzdělání. Patrně musí existovat nějaký zákon umožňující podobné chování státních mocenských orgánů. Budu vděčný komukoliv, kdo mi sdělí, o jaký zákon se v tomto případě jedná.

A pokud takový zákon neexistuje, pak tvrzení, že žijeme v právním státu, bude zřejmě patřit do oblasti sci-fi.

P. Lenc 24.2.2015 8:31

A čemu se divíte?

Když tato pakáž může být jako "demokratická strana" legální součástí naší politické scény, když mohou v rozporu s ústavou používat zakázané symboly na veřejnosti, tak to chcete po nějakém policajtovi aby zasahoval?My přece "nejsme jako oni".Kdo to jenom řekl...

B. Volarik 24.2.2015 8:18

Pamatuji si mnoho vtípků o blbosti bolševických policajtů.

....a ejhle: Ty vtipy stále platí! Není nad tradice!

L. Křivan 24.2.2015 8:01

Viděl jsem krásný film na Youtube.

Paloši nesli mrtvého teroristu na krchov a on jim, obklopen davem, vybouch. Pořádně vybouch, byla spousta mrtvých. Nádhera ! 

Kdyby tak vylít do vzduchu i Gottwald, ausgerechnet při téhle slezině ! I spousta mrtvých by při tom mohla být !  Že by se nenašel šikula,.... ?  

P.S. Pro BIS: Až mě hrůza obchází při tom pomyšlení !

S. Rehulka 24.2.2015 5:03

Jenom doufám......

....že účasníci naší, protikomunistické demonstrace, měli duchapřítomnost si vyfotit ksichty těch "ochránců zákona", pravděpodobně potomků bývalých SNBáků !

J. Bruner 24.2.2015 3:54

spíše se Marx trefil přesně

na nadhodnotě je založen celý stávající systém. Vezměte pana Babiše. On koncentruje nadhodnotu, kterou vytvořili jiní do svých rukou.

S. Kalužík 24.2.2015 1:59

Re: Občas jsem

Ano, mám podobnou zkušenost. Několikrát jsem se bavil s docela sympatickým starým pánem. Teprve později z ně "vylezlo", že nemalou část svého života učil politickou ekonomii na VŠE v Praze. Když jsem se zmínil, že Marx to se svou teorií nadhodnoty nějak "netrefil", byl oheň na střeše - že to teprve poznáme, jak je to správné. Po údivu, že tomu může ještě někdo věřit jsem však - tolerantně - naznal - co takovým lidem zbývá jiného - smířit se s tím, že celý život "prošustrovali" ? V podstatě je mi jich líto. Jen, kdyby nebyli tak agresivní!

B. Hamáček 24.2.2015 0:29

Občas jsem

Omlouvám se , že je to dvakrát. Nějak se to nechtělo zobrazit, tak jsem to opakoval.

B. Hamáček 24.2.2015 0:28

Občas jsem

Občas jsem v kontaktu s bývalými lampasáky. Nejsou nikterak staří , většinou v hodnostech pplk. a plk . Bolševismus z nich přímo sálá. prostě hrůza !

B. Hamáček 24.2.2015 0:25

Občas jsem

Občas jsem v kontaktu s bývalými lampasáky , a nejsou zase tak staří a v hodnostech pplk. a plk. . Při různých debatách z nich bolševismus přímo sálá. Je to vážně hrůza.