Diskuse
PRÁVO: Hon na Václava Klause
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ferda
klaus
Klausovi je potřeba určit diagnozu aby pomatencům co v něj věří nepoškodil lidské vnímání -jak může někdo kombinovat obhajobu klause s antikomunismem-když klaus k nim vždy na kolenou přilezl a škemral a byl schopen podrazit své nejbližší spojence jen aby se vyškrábal po jejich zádech jak ta veš. A ted vytahl kartu za kterou by se nestyděl ani karadžič
Vladimir
Je třeba podporovat V. KLause
Budou demonstrace na podporu V.Klause, budou jiné, které ho chtějí tlačit k podpisu LS -je třeba se zúčastnit a podpořit prezidenta.
Prezident je hlava státu. Kdo kašle na svou hlavu, nezaslouží si respekt okolí. Tohle jistě chtějí mocnější státy v EU, aby Češi zostudili svou vlastní HLAVU ! Pak budou za blbečky unie ...
Jenik
je to tu
koukali jste na zprávy?
Sudetoněmecké krajnskí sdružení ostře protestuje, aby ČR dostalo jakoukoli vyjimku!
Proč asi ????
Petr
KONEČNĚ ROZUMNÝ PŘÍSPĚVEK. DĚKUJI.
Deziluze o LS - to je to nejpotřebnější !.
stop 09
Každý občan EU bude moci po ratifikaci požádat o vydání svého vlastnictví
Žalobu může podat v kterékoliv členské zemi,součástí jejíž právního řádu dekrety prezidenta nejsou. Tedy všude mimo ČS a SR. Rozsudky budou konstatovat současný stav a nebudou přihlížet k tomu, že podle cizího práva je tvrzené vlastnictví žalobce, na příkald dědice z některé vedlejší větve v jiném státu ( v ČR ) neplatné neboť předně nebylo co dědit a i kdyby bylo , pak bez uznané závěti české právo tyto dědice nezná.
Rozhodne se tedy podle práva Německého, rakouzského, Španělského nebo jiného, kde bude žaloba podána. O žádnou retroaktivitu nepůjde. Bude se soudit podle současného stavu a současných právních názorů příslušného soudce.U nás pak je dost kolaborantů, kteří odpřísahnou jako svědci cokoliv, pokud bude míra rizika převážena hmotnou odměnou.
Proto se mnozí budoucí kolaborabt na ratifikaci tak třesou.
Bizon
Ano, topolánek je bez prominutí postbolševické ultrahowado prvního řádu! Drzý, sprostý a hlavně nebetyčně hloupý !!
ferda
Re: Ano, topolánek je bez prominutí postbolševické ultrahowado prvního řádu! Drzý, sprostý a hlavně nebetyčně hloupý !!
A co teprve klaus bizone ten tě požádá o pomoc a pak tě ze zadu skopne a s usměvem
Rano pak vyjde před lid a řekne že je to v jeho zájmu a na obranu Benešových dekretů a že ho napadla nezvladatelná sebranka z ODS
Jejikož se svou partou s Ods tlustým Schwippelem kuberou a komunisty zatím vždy vše uhrál
PRASI DENT
A JE TO TADY
že má být hon kulový, to je poplach jalový.... Nimrodi s nemýlí, krysy se přec nestřílí, chce to jinou satifakci - deratizatéra přinutit k akci.....
janoryna
k největším odpůrcům lisabonské smlouvy
patří komunisti a upozorňují na sudetoněmecké nebezpečí.
jasan
Re: k největším odpůrcům lisabonské smlouvy
no a? pomalu lepsi nez EUrohujeri, co furt kecaji ze se nic, ale opravdu nic nemuze stat.
Ale zarucit se za to nehodlaji.. jak signifikantni...
darny
JO
Havel a jeho lidé mohou za to, že jsme na rozdíl od Poláků nevyužili šance definitivně v roce 1990 při opětovném sjednocení Německa znovu pojistit ve smyslu mezinárodního práva status quo, zejména v otázkách, které protiprávně a za přispění našich servilních diletantů považuje německá strana za sporné a otevřené. Totéž se opakovalo při sjednánání česko-německé deklarace, kde byl vyjednavačem Havlův muž Vondra. Češi přistoupili dokonce na to, že místo „státní hranice" je v německé verzi uvedena „stávající hranice". Signifikantní!
Místo hájení českých zájmů Havel v roli kajícníka svými omluvami otevřel Pandořinu skříňku sudetských nároků. Není náhodou, že doteď mají ve stanovách, že se své vlasti a majetku nikdy nevzdají. Přitom sudetské Němce mělo odškodnit Německo místo reparací, které nám byly upřeny.
A to je to o co Klausovi jde, nikoli aby nás odřízl od EU, ale aby konečně byly Sudety vyřešeny.
XY
Zajímavá diskuse
Úmluva o ochraně lidských práv a svobod nehovoří pouze o majetku, ale hned na svém začátku hovoří o tom, že nikdo nesmí být zbaven života. Ale jestli platí Úmluva pro všechny, tak dobře, vráti se jim majetek, ale jak budou Němci křísit miliony mrtvých. Oni vyčíslili vězně z koncetráku na pár korun, měli z jeho mrtvoly užitek, že z kostí vyrobili mýdlo. To by nám za umučené lidí dávali mýdlo? V jaké formě? Tekuté nebo kostky?
Zbavili se člověk života, tak sorry, to nelze vrátit a už se nedá nic dělat, je to ok. Ale majetek lze vrátit, takže nám vzkazují navalte ho zpět! Mají to dobře vymyšlené! Takže kde se stala chyba? Z toho mi vychází, že bylo chybou sudeťáky vyhnat, měli byt zbaveni života, ale zdůrazňuji naprosto humanním způsobem! Stejně jako volal Havel po hamanitárním bombardování!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz