3.8.2020 | Svátek má Miluše


Diskuse k článku

PRÁVO: Dies irae

Dne 22. února 2016 se u Krajského soudu v Brně uzavře vyhlášením rozsudku prvostupňové hlavní líčení ve věci, oficiálně označené jako případ obž. Vladimíra Čimpery & spol. , zahájené 2. června 2014.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 17.2.2016 23:05

Re: Nečas: Proti agresivním solárním baronům

ČSSD tím spáchala těžký protistátní zločin, za který by určitě byla ve státu, který by nepřišel (i její vinou) o suverenitu, po zásluze potrestána!

Pomsta mafie státních zástupců... na paní Vitáskové je modernizovanou verzí komunistické "spravedlnosti" např. s generálem H. Pikou!

V. Lacina 17.2.2016 16:05

Dies Irae

https://www.youtube.com/watch?v=Dlr90NLDp-0

K. Hinz 17.2.2016 11:14

Nečas

byl proto odstraněn ! Ať dopadne soud s paní Vitáskovou jakkoliv, bude to hanba pro českou justici. Kdo bude ještě v Česku věřit na spravedlnost ?

J. Farda 17.2.2016 10:57

Copak

asi paní Vitásková provedla ministrovi přezdívanému již z dob minulých Velká kapsa, že po ní jde, lidově řečeno, jak slepice po flusu? Že by nezdravila u vrbiček?!

L. Novák 17.2.2016 6:02

Re: Nečas: Proti agresivním solárním baronům

Nečas chce kvůli miliardovému skandálu krotit vliv fotovoltaiky na ceny elektřiny

http://www.novinky.cz/ekonomika/292331-necas-chce-kvuli-miliardovemu-skandalu-krotit-vliv-fotovoltaiky-na-ceny-elektriny.html

Nečas vyhlásil boj „solárníkům“. Jsou agresivní a na nic nehledí, řekl

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/kritika-petra-necase-k-fotovoltaice-dbm-/ekonomika.aspx?c=A130217_134201_ekonomika_hro

"Je to velmi ostrý boj, jde v něm o desítky, stovky miliard, které z našich kapes - ať už jako spotřebitelů, nebo daňových poplatníků - mají skončit na účtech vybrané skupinky solárních baronů. Položím vám řečnickou otázku: co byste byl ochoten udělat pro to, abyste nepřišel o desítky miliard?" obrátil se Nečas na moderátora. ... A na adresu "solárních baronů" měl ještě tvrdší slova. "Je to nesmírně agresivní skupina, která doslova a do písmene nehledí nalevo ani napravo . My zřejmě budeme čelit pokusům o kriminalizaci vedení Energetického regulačního úřadu. Já bych se naopak podíval na to, nakolik věrohodné byly podklady ERÚ v letech 2005 až 2011," řekl.

L. Novák 17.2.2016 5:40

Re: Nečas: Proti agresivním solárním baronům

Původcem nesmyslných megalomanských dotací je Zák. 180/2005 Sb. o podpoře obnovitelných zdrojů energie (OZE), navržený koaliční vládou ČSSD a prosazený v poslanecké sněmovně hrubou silou sjednocené levice PROTI HLASŮM ODS.

Vzhledem k propočítaným přímým dopadům do rozpočtu ČR v průběhu závazku trvajícího 20 let ze zákona je jako synonymum tohoto zákona používán název "Bilionový tunel OZE".

Poděkovat za tuto ekonomickou katastrofu můžeme tedy ČSSD a jejím spojencům... i voličům.

( 1 bilion je 1000 miliard, 1 miliarda je 1000 milionů :)

L. Novák 17.2.2016 5:30

Nečas: Proti agresivním solárním baronům

Nečas: Proti agresivním solárním baronům jsem zasahoval i kvůli zprávám z BIS.

http://www.novinky.cz/ekonomika/293501-necas-proti-agresivnim-solarnim-baronum-jsem-zasahoval-i-kvuli-zpravam-z-bis.html

...prohlásil, že zásah proti lidem podnikajícím v solární energii udělal mimo jiné i na základě zpráv BIS. Odmítl sdělit jakých, protože jsou tajné. Zmínil, že jde o agresivní skupinu solárních baronů, kteří nebudou váhat kriminalizovat regulační úřady. ... ...Nečas dodal, že za boomem energie ze Slunce je agresivní skupina podnikatelů a že peníze, které získávají, končí na zahraničních kontech.

„Chci, aby se rozkrylo pozadí vlastníků, protože oni nepodnikají v tržním prostředí, ale v regulovaném odvětví,“ řekl Nečas. Elektřina z obnovitelných zdrojů je silně dotovaná. Podle Nečase natolik, že se žádné společnosti nevyplatí postavit novou elektrárnu, nejen jadernou, ale ani uhelnou nebo plynovou.