9.3.2021 | Svátek má Františka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 13.11.2010 23:35

Děkuji autorovi za tento článek a

doufám, že podnítí další diskusi, i o něco výš, než jen na stránkách NP. Začíná se vytrácet podstata. Kriminální čin zůstane kriminálním činem, zda má či nemá rasový podtext bych snad ani nezkoumal. Nebo "rasové důvody" jsou horší než třeba "třídní důvody"? Nebo "sociální"? Lžeme sami sobě do kapsy. Svastika se nesmí nikde objevit, ač ji nacisté nevynalezli, jen si ji přivlastnili. Rudých hvězd najdete ovšem nepočítaně - a je to zcela normální, ač režim komunistický má na svědomí obětí víc než fašismus - ovšem to se na školách neučí dodnes. Komunisté působí nejen jako učitelé, ale i jako ředitelé škol, soudci, o těch různých funkcí, do nichž jsou "voleni" ani nemluvě.

O. Kadlec 13.11.2010 18:08

Re: Nebýt určité skupiny lidí,

No a co? nebýt kapitalistů nemuseli by bolševici dělat revoluci. Nebýt židů, nemusel by se Hitler zprofanovat s těmi plynovými komorami, že?

O. Kadlec 13.11.2010 18:04

Re: Advokátka Klára Samková (dříve i Veselá)

Každý pachatel, který se nepřiznal, je "nevinný". Ve svých očích a často v očích svých známých a každopádně svého advokáta. Ale ještě je tady ta oběť.

Přece Kajínek je nejpopulárnější nevinný. Ne Pechanec.

J. Hajský 13.11.2010 10:04

Pravý opak fašistické samolepky

Na samolepkách bylo: "Svobodně-národně-sociálně, ODPOR! Odpor.org". To je je podle obžaloby propagace neonacismu kvalifikovaného jako podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka se sazbou 3-8 let vězení. Byl by trestný i pravý opak: "Otrocky-mezinárodně-asociálně, LOKAJSTVÍ! Lokajství.org?

K. Křivan 12.11.2010 23:40

Nebýt určité skupiny lidí,

s velice svérázným způsobem života, tak by Dělnická strana měla asi tolik přívrženců a sympatizantů, jako Spolek chovatelů  kamenožrouta zeleného.

K. Křivan 12.11.2010 23:37

Re: Advokátka Klára Samková (dříve i Veselá)

Když je nevinný, tak to neudělal. Tak ta "oběť" není jeho.

K. Křivan 12.11.2010 23:35

Re: Kdepak.

A proč by měli mít nárok ? Po tolika prohraných válkách ?

O. Kadlec 12.11.2010 19:50

Klidně chachá.

Náckové jsou třeba pasé, ale tento článek pana Petříka je o nich.

J. Schwarz 12.11.2010 19:05

Re: Velmi chabá

Cha chá, náckové jsou dávno passé! Dnes jejich místo zaujímají Kadlecové - stejná nenávist, předsudky, pomluvy, goebbelsovský styl propagandy vlastních "pravd".  Jsou to dnešní "politicky korektní" elity + Kadlecové /jejich užiteční idioti/ kdo pracuje nacistickými metodami.

J. Běle 12.11.2010 18:15

Hezký článek...

Jen pro upřesnění.Ta holčina se svými soukmenovci dávno sedí.Vodí je jak medvědy z vyšetřovací vazby.I když na ně nic nenajdou,snad jen ty nálepky,měsíce života v lochu jim nikdo nevrátí.A když už jste připomenul Vítkov.V době,kdy tito mlaďoši hnijou v base,tatík malé popálené běhá na svobodě,ač má dávno bručet,Bůh ví co dělá a spřádá se svoji družkou plány jak si k sociálním dávkám přilepšit další žalobou na odsouzené co je zapálili,byť tvrdili,že peníze nechtějí,že jim stačí maximální trest odnětí svobody pro pachatele.Myslím,že vyšší trest,než dostali, je už jen trest smrti.Ten asi chtěli,jinak by nepožadovali 10 milionů.

M. Prokop 12.11.2010 15:12

Re: Trestný má být čin.

Ne. V ruce může bouchnout jododusík nebo nitrák.

O. Kadlec 12.11.2010 14:46

Re: Advokátka Klára Samková (dříve i Veselá)

Od toho jsou advokáti, aby měli názor. Ale ještě tady máme jeho oběť.

O. Kadlec 12.11.2010 14:44

Re: Velmi chabá

Nazdar nácku!

V. Novák 12.11.2010 13:54

Kdepak.

Takhle se to říkat má.

Jo, kdybyste prohlásil, že i Palestinci mají nárok na stát bez židovských osad...

V. Novák 12.11.2010 13:52

Re: Trestný má být čin.

Nebouchlo by to už v ruce? Pokud vím, používá/al se éther na startování leteckých motorků a na Sibiři ho používali ve velých mrazech - odšroubovat svíčky, cáknout éther, nastartovat... Když svíčky nevyletěly, nastarovalo to.

Prej - znám jen z vyprávění.

S. Ševeček 12.11.2010 13:02

Re: Socialisté všeho druhu jsou extrémisté, tedy zločinci, a nejsou v kriminále všichni .

Trotla (Der Trottel po upřímnovlasteneckočesky) už nelze "zblbnout".

O. Vašek 12.11.2010 11:08

Re: Trestný má být čin.

A co flaška s éterem? Jsem zvědav, jak to dopadne.

K. Křivan 12.11.2010 11:08

Advokátka Klára Samková (dříve i Veselá)

je toho názoru, že Pechanec sedí nevinně.

S. Netzer 12.11.2010 11:07

Re: Socialisté všeho druhu jsou extrémisté, tedy zločinci, a nejsou v kriminále všichni .

Je zajímavé pozorovat, kolik lidí už tento člověk svou blbostí infikoval. A pak že blbost není nakažlivá!

K. Křivan 12.11.2010 11:05

A sakra !

Já také obdivuji Židy pro jejich vysokou inteligenci a pracovitost.  Obdivuji je i pro těch 167 (?) Nobelových cen . Kdo chce přesné číslo může si to zde:

http://www.israelnet.de/nobelpreis.htm

spočítat.

Naproti tomu mě Arabové nijak nepřesvědčili o svém přínosu dnešní civilizaci.  Pouhé dvě Nobelovy ceny(chemie a fyzika)   +  tři pro křesťanské Araby. Nobelovy ceny za mír a literaturu nepočítám.  To jsou politické ceny.

Moc se obávám, že kvůli tomu u mě zazvoní ve 4 ráno přepadové komando POKOPO. (politicky korektní policie)

S. Ševeček 12.11.2010 10:37

Re: Socialisté všeho druhu jsou extrémisté, tedy zločinci, a nejsou v kriminále všichni .

Ano, je to fanatik Svobody, Míru, Spravedlnosti Spontánního Řádu Lidské Interakce ...

Škoda, že takových fanatiků osobní odpovědnosti je tak málo ...

Zato ty houfy fanatiků New Brave Worldu mě sejou ...

J. Krásenský 12.11.2010 10:31

Mám fobii?

Viděl jsem Kocába v dokumentu České televize "EVOLUCE 4 Z REVOLUCE" zdravit na koncertu své příznivce (smutně pověstným) zdvižením pravice, několikrát. Ve včerejším utkání se Švédy měl dres s číslem 88  (Milan) Gulaš. Jsou to projevy přízně s nacizmem? Jestliže ne, tak proč? Jestliže u těchto ne, tak proč?  Kdo je ten povolaný určit co je projev sympatií s nacizmem? A co rovnost před zákonem? Za podobný skutek podobné tresty? Co v Broučcích Pán Bůh s námi a zlý pryč!, je to ještě přijatelné? Nikoho neomlouvám, nacismus je zrůdný ve všech podobách. Za žhářství byl vždy trest smrti. Oprávněně. To jen k případu ve Vítkově, aby nebyla mýlka.

V. Novák 12.11.2010 10:10

Trestný má být čin.

Možná vyzývání a napomáhání k němu, pokud je opravdu mimořádně hnusný a nebezpečný - třeba hodit flašky s benzínem do domu, kde právě spí lidé. Je jedno, jestli Romové, bezdomovci, opruzující soused, členové soupeřícího gangu nebo tchyně.

Ne vyslovení názoru - pokud není výzvou k dříve uvedenému činu - natož názor sám!

Jak jsem často kritický k USA, jejich první Dodatek je obdivuhodný. Kraťoučký, srozumitelný, přitom naprosto logický a bezesporný. Vše potřebné zahrnující. Kdo ho psal - to byl machr! Skoro bych ho podezříval z kladného vztahu k matematice...

F. Eliáš 12.11.2010 9:45

Souhlasím

Je to jak za bolševika. Novinářští pisálkové proti něčemu brojí, vyzývají občany k vyjádření názoru a vůbec jim nesdělí podrobnosti o problému. Neznám popěvky písniček, které si neonacisté pobrukují, nečetl jsem Mein Kampf, nevím, kde si lze přečíst program nějaké extrémistické strany a seznámit se s názory členů. Co když jsou neonacisté kluci sympatičtí, kteří uznávají židy pro jejich vyšší inteligenci a pracovitost?

J. Schwarz 12.11.2010 9:40

Re: Velmi chabá

Soudruhu, jestli je tu někdo vypatlanec, jste to vy.

S. Netzer 12.11.2010 9:30

Re: Socialisté všeho druhu jsou extrémisté, tedy zločinci, a nejsou v kriminále všichni .

Na těchto stránkách taky věčně opruzuje jeden fanatik.

K. Janyška 12.11.2010 9:09

Socialisté všeho druhu jsou extrémisté, tedy zločinci, a nejsou v kriminále všichni .

Jak to ? Vždyť je jedno, zda je to fašista, komunista nebo sociální demokrat ! Všichni usilují o omezení svobody jednotlivce ! A to nemluvím a náboženských fanaticích ! (Není řeč o věřících) Dzp.

O. Kadlec 12.11.2010 1:11

Velmi chabá

obrana násilníků a vrahů.

Až pan Petřík uvidí na vlastní oči, že někoho zavřeli za nějaký názor, ať mi řekne. Zatím se to neděje, a až dodnes mělo naše právo velké problémy dostat do basy i násilníky a vrahy, pokud se nedoupouštěli násilí jako jednotlivci. Pokd vím, zavřeli akorát Pechance, a to proto, že ten vypatlanec někoho napadl sám. Pak ještě stáli před soudem ti dva dutohlavci ze Strakonic, ale to asi ještě nedošlo právní moci. Nejhorší je, když někoho napadne skupina. Pak musí soud pracně dokazovat kdo co udělal. To je v pořádku - ale napadení žádná taková práva nemají. Pouze pachatelé.

A pan Petřík píše, že jsou před soudem za jakési názory....to je ale ignorance! Nepředpokládám že by s nimi sympatizoval.