Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seŚ48á44r94k43a 45S22v89o84b80o74d34o92v39á
Mám ráda záhady a ctím chytré hlavy, které je objasní. Teď jsem viděla na vlastní oči jednu, kterou se zatím nepodařilo objasnit nikomu. Cart Ruts na Maltě. I v jejich archeologickém muzeu tomuto fenoménu věnují jednu místnost a místo vysvětlení mají na ceduli otazník...
K43a60r79e37l 64W47á46g28n25e28r
Kniha "Význam vyjetých kolejí ve starověké krajině " sepsaná maltskými archeology byla vydána roku 2008 a zůstává dosud nejkomplexnější studií fenoménu vyjetých kolejí, a to jak lokálně, tak i globálně. V této knize autoři publikovali soupis maltských vyjetých kolejí, z nichž většina již byla inventarizována za účelem ochrany. Diskutovali také všechny tehdy známé příklady podobných vyjetých kolejí po celém světě různého stáří, včetně jedné datovatelné do 19. století. Z tohoto důvodu ve svém závěru ponechali celkovou interpretaci tohoto kulturního prvku otevřenou, i když zdůraznili důležitý příklad maltských vyjetých kolejí po vozech v Ta' Dun Konz (u Rabatu), který poskytuje nezpochybnitelný důkaz o tom, že alespoň některé vyjeté koleje pocházely z klasického období nebo pozdějšího, protože jsou vyryty na dně lomu z klasického období. Spojení maltských vozových kolejí s lomy se dnes zabývá více archeologů. Zdokumentovali již mnoho lomů, které dle velikosti neoddělených bloků musely být používány v punské a římské době. Navíc se ve většině případů nacházely v těsné blízkosti vozových kolejí, které v nich často končily. Kromě toho byla tato souvislost s těžbou v kamenolomech zaznamenána i jinde, zejména v okolí středomořského pobřeží, od Libye po Švýcarsko, od Sardinie po Řecko. Výzkum v této oblasti stále probíhá a záměrem expertů je aplikovat nové technologie k dosažení přesvědčivého řešení této záhady.
P44e97t55r 27D21o60l57á26k
Tož metafyzické nadpřirozené a mimořádné jevy objektivně existují, takoví exorcisté by mohli vyprávět...
Taky v portugalské Fatimě i leckde jinde při zjeveních Slunce vyvádělo před zraky tisíců skeptiků takové kusy, že by svůj doktorát musel vrátit i ten neokatolický astrofyzik Jiří Grygar, spoluzakladatel Českého klubu skeptiků.
L48u86b54o50m34í66r 54Ž25a79l49o43u24d73e11k
Copak to, ale to bylo až na sedmém setkání těch dětí s "kýmsi". Scházeli se od května do října každého 13. dne v měsíci. Proto tam byly tisíce svědků ... Ti už ale neviděli pannu Mariii, ale jen skákajíci slunce.
F45r86a67n82t34i24š49e96k 28N83a33v26r60á45t89i93l
Příroda si dělá co chce a její projevy jsou tak různorodé, že je současná úroveň vědy nedokáže nejen definovat, ale také vysvětlit. Ale existují a dříve se jim říkalo zázraky a připisovaly se nadpřirozeným silám. Bohužel dnešní věda to, čemu nerozumí, ignoruje.
M78a34r33t57i84n 16P83e91c36i23n81a
Což ale není tento případ. Zde se jedná o zcela běžný jev, jen se dlouho hledal jeho zdroj a ten se také nakonec našel.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz