21.1.2022 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

POLITIKA: Stupidní nápady

Myslel jsem si, že stupidní nápady bývalé ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové-Tominové nejdou překonat. Mýlil jsem se.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Anděl 2.2.2019 10:55

Re: Platové třídy?

Šlo by, ale nejspíš zpřehledňují administrativu a obor HR, nebo tak něco.

F. Navrátil 2.2.2019 11:14

Re: Platové třídy?

Máme přece zákon o minimální mzdě. Ten od minimální mzdy odvozuje platové tarify prací podle fyzické námahy, složitostí, požadavku kvalifikace a odpovědnosti od pomocného dělníka po ředitele vědecké instituce.

J. Fridrich 2.2.2019 6:53

Socani s Maláčovou a Valachovou v čele tu konjukturu nyní u

Socani s Maláčovou a Valachovou v čele tu konjukturu nyní u nás probíhající úspěšně zničí - jejich neustálé přidávání a navyšování bez rozumu nemůže jinak dopadnout.

" ČSSD promýšlí dluhovou amnestii do sto tisíc korun " - tato socdemačka úspěšně likvidovala naše školství a nyní chce zlikvidovat celou zemi - vždyt' to je pobídka k dělání beztrestných DLUHŮ bez povinnosti dluhy zaplatit. Výzva k anarchii v společnosti. Kdo to za ně věřitelům zaplatí,ONA ?

Plošné zavádění obědů zdarma není dobré - vlastně ani není správné dávat obědy zcela zdarma. A děckám,co do školy nechtějí chodit, budou poslanci nosit obědy před herny,hospody,sběrny i jiné lokality - a děti poslanců,senátorů, soudců by mohly chodit i na snídaně a večeře, když se jim nepodařilo zvýšit si platy o 20%, tak aby nestrádaly – že s. Maláčová.

J. Kanioková 2.2.2019 19:26

Chichichi :)

A. Hrbek 2.2.2019 6:17

Nejlepším řešením by bylo

aby podniky za každého zahraničního pracovníka odváděli speciální daň. Je třeba vyloučit všechny "zprostředkovatele" práce a trvat na řádných zaměstnavatelských smlouvách. Byť i krátkodobých. A u všech cizinců důsledně kontrolovat má povolení k práci a zda a jak je zaměstnán.

V. Kotas 2.2.2019 8:07

Re: Nejlepším řešením by bylo

Tak jest.

F. Navrátil 2.2.2019 11:16

Re: Nejlepším řešením by bylo

Máte naprostou pravdu. Zaměstnavatelem by měl být za všech okolností ten, u koho a pro koho je práce vykonávána. Zaměstnávání v podvodnických personálních agenturách, které zhusta ovládají zločinecké mafie, je tím hlavním problémem. Je to vlastně obchod s otroky!

F. Žůrek 2.2.2019 6:13

Všichni pracovníci v EU by měli mít stejné platy!

Proč nemá dělník v Německu stejný plat jako dělník v České republice? Proč nemáme stejné důchody u nás a v Německu, v Rakousku... a pod. Zařiďte to, pane vážený poslanče! Vy máte určitě v Bruselu pěkný plat, pokud se nemýlím. Tak to se Vám mluví!

Z. Čábelka 2.2.2019 7:03

Re: Všichni pracovníci v EU by měli mít stejné platy!

To je otázka na soudružku Maláčovou, aby se svojí logikou zaujala své voliče?! :o))

Tato socany nominovaná a motivovaná defraudantka peněz ze státního rozpočtu se jistě vašeho zadání ráda chopí. :o) Važte slova, ty vložené peníze vás nepotkají. :o)))

D. Polanský 2.2.2019 10:42

On nemá plat

ale pohádkově vysoký úplatek, aby držel EU v chodu. A také vzorně drží.

J. Kanioková 2.2.2019 19:29

Bože..... ta finanční gramotnost :(

M. Jandáková 2.2.2019 1:20

Žluťáci, čongové, bambusáci,

n.gři, mexikáni i za.raní taliáni, pánbíčkáři, ranaři. Spratkové s partou v zádech, specializovaní na neozbrojené a na ženské.

Namísto povinné četby - multi-kulti perla s Clint Eastwoodem v hlavní roli.

https://www.bombuj.eu/online-film-gran-torino

(Při prvních cca 3-4 kliknutích na okno s (nadabovaným) filmem se otevírají reklamní okna, stačí je zavřít)

M. Jandáková 2.2.2019 1:37

Stejný typ.

Skutečný. Lovený (myšlenkovými předsudky) zmatenými levičáky:

https://www.youtube.com/watch?v=8ybqowiQI00

J. Berger 3.2.2019 13:16

Re: Stejný typ.

Podíval jsem se na to, a p.Jordan má sakramentskou pravdu.

M. Jandáková 3.2.2019 15:09

Re: Stejný typ.

..."Na scénu vstoupili postmodernisté, ale všechno to byli marxisté. Ale nemohli už dál být marxisty, protože už jste nemohl být marxistou a zároveň věrohodně tvrdit, že jste lidská bytost, koncem těch 60. let. A tak použili trik. A místo, aby stavěli proletariát, pracující třídu, proti buržoazii, postavili utlačované proti utlačovatelům. A toto jim otevřelo cestu, aby vydávali libovolné množství skupin za utlačované a utlačovatele a pokračovali ve stejném narativu, jen pod jiným názvem."...

Jorda Peterson, https://www.youtube.com/watch?v=p25LS7dtQoI

.

"Protlačují kolektivismus až do takového stupně, že je jim úplně jedno, kdo jste, starají se jen o to, jaká je Vaše skupinová identita." J. Peterson, https://www.youtube.com/watch?v=CVLqGBN-RGU