23.10.2019 | Svátek má Teodor, Theodor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
15.5.2007 13:22

Re: Re: To je nějaká sranda?

Ta úprava reality ale byla opravdu hodně tvůrčí.

15.5.2007 13:43

Re: Re: Re: To je nějaká sranda?

to je síla co si dovolí někteří lidé publikovat :-)))

Duckspeak = Kachní mluva

říká vám to něco?? jak řečník dokáže během projevu popřít svojí vlastní větu bez mrknutí oka defakto to vyblil jedním dechem

15.5.2007 15:01

Re: To je nějaká sranda?

ony ty tvoje pojmy se velice mísí s dojmy

15.5.2007 15:11

Re: Re: To je nějaká sranda?

Tak přeci jenom sranda. Marek přispěchal s dalším žertem ;-D

15.5.2007 12:54

Ivan Nový říká

Provokujte korekčníky nekorektností - beru vás za slovo, pane Ivane:

Považuji vznik Izraele za největší neštěstí světových poválečných dějin. To bude překonáno až jeho zánikem, který se stane ještě větším neštěstím pro všechny přímo zúčastněné. Ale patrně k němu dojde a velmi k tomu přispěl Bush mladší demolicí pozic USA na Středním východě a ve světě obecně. Musím říci, že osobně ho nebudu jako fakt samotný nijak prožívat, pokud se ho dožiju - svůj filosionismus jsem si odbyl v době svého mládí a malin nezralých.

Po přibližně dvou příštích prezidentských obdobích se podpora Izraele pro USA stane příliš velkým soustem, ke kterému se uvázaly v období své absolutní sebejistoty. Do té doby se také definitivně opotřebuje pojem holokaustu (o kterém nepochybuji) jako politického nástroje izraelské politiky.

15.5.2007 12:57

Re: Ivan Nový říká

Takže existence jediné civilizované země na Blízkém východě je neštěstí?

15.5.2007 13:05

Takže vzkaz pro Židy - vodíková bomba bude v budoucnu naprosto nedostatečná,

pro vaši obranu, koukejte vymyslet něco ještě silnějšího.

15.5.2007 13:18

Re: Ivan Nový říká

Po likvidaci Izraele bude na rade Evropa.

15.5.2007 13:21

Minorito,

prosím, je to váš názor, já s ním ale nesouhlasím. Ne kvůli vzniku Izraele, ten je mi lhostejný, ale proto, že by se našlo jiné jablko sváru. Izrael je ještě dobrý, protože Izraelci o svá práva chtějí bojovat. Představte si na jejich místě Čechy, kteří by ani nebojovali. Západní židovsko-křesťanská civilizace by dávno vyklidila pole.

15.5.2007 17:47

Re: Ivan Nový říká

Vím o MNOHEM větším světovém neštěstí - ZMATENÍ JAZYKŮ při stavbě Babylónské věže!!

15.5.2007 19:03

Re: Ivan Nový říká

Ale jděte. Vznik státu Izrael považuji za nejvýznamnější událost dějin 20. století. Země Izrael se navrátila jeho lidu (Izraeli).Žádný jiný národ nemá větší nárok na Zemi Izrael než Izraelci. Byli to Židé, kteří přišli o mnoho set let dříve, vytvořili zde státní formu, zde vznikla hebrejská literatura i hebrejská kultura.

Co zde měli muslimové? Muslimové zde ucelenou státní formu nikdy nevytvořili. V Bibli (Starém zákoně) je přes 700 zmínek o Jeruzalému, Sionu, Izraeli, v Novém zákoně 155 zmínek, v Koránu ani jednou. Takže o nějakém duchovním spojení muslimů s Zemí Izrael nemůže být řeč. Dále Židé odkoupili velkou část půdy, vysušili malárické bažiny, zúrodnili neúrodnou poušť. Přinutili Zemi Izrael kvést. Opakuji, nikdo nemá větší nárok na Zemi Izrael než Izraelci.

15.5.2007 12:01

Legendy

Zlí jazykové tvrdí, že úspěch pana William Gate by hlavně založen na jeho tetě, v té době akcionářce IBM a znamé mnoha IBM pohlavárů, která svému synovci pomohla svými styky prodat licenci na DOS firmě IBM. Zkusil někdo z těch maličkých prodat něco IBM, a hlavně na tom léta vydělávat?

Tato legenda je součástí mnohem obecnějši legendy o bájné zemi za oceánem, kde jsou si všichni rovni a svobodni, kde se každý může stát s chudého umývače nádobí anebo poslíčka milionářem.

Dále doporučuji vřele si prostudovat údaje na internetové stránce Jewish Virual Library (společné akci USA a Israele) a srovnat údaje s jinými internetovými židovskými stránkami. Udělal jsem to, a začal jsem velmi pochybovat  o legendě moderního státu Israel. Ti co si nechtějí bourat své legendy o Israel tak ať to raději nedělají.

Dovoluji si tvrdit, že na světě je plno legend, keré se nesmí bourat, totiž dochází k rozpadu JÁ u těch, kteři těmto legendám na slovo věří. A tito se potom ze všech sil brání. Ale stači ustoupit krok zpátky a podívat se za roh, a mnoho z toho čemu člověk doposud věřil se zjeví v úplně jiném světle. Ale potom musí člověk přiznat, a to hlávně sám sobě, že se myĺil a musí připustit mnoho korektur ve svém pohledu na sebe a své okolí.

 

15.5.2007 12:10

Hledající,

no on ten Bill Gates není jediný, tak, či onak. V Německu třeba SAP.

15.5.2007 11:14

Každá hůl má dva konce,

bijte korektčíky nekorektností, smějte se jim do očí.

15.5.2007 10:08

z autora politická korektnost čiší

slyšeli jsme účelovou manipulaci. Prý korektnost byla na straně Srbska. Nebyla. Naopak, bez ohledu na mezinárodní právo a spravedlnost, byly účelově protěžovány jiné strany konfliktu.

Samozřejmě autor mlží. O Srebrenici víme jen to, že počty mrtvých a oficiální verzi naservírovala muslimská strana. Nikdo se neobtěžoval nic dokazovat. Učelově nemluví o tom, jak je možné, že Srebrenicu, hájenou 10 000ci dobře ozbrojenými bojovníky, i islámskými profesionály z Afghánistánu, obsadilo necelých 4 000 ozbrojenců druhé strany. Účelově se nezmiňuje, že místní posádky vyvraždila srské obyvatelstvo města hned na začátku konfliktu, ani v Haagu zdokumentovaným bestiálním vražděním srbských civilistů z okolních vesnic (téměř 4000 obětí). Používá Srebrenicu jako všichni manipulátoři. Jako politicky korektní symbol, dnes již značně vyčpělý.

Samozřejmě jsme neslyšeli nic o etnických čistkách v Bosně, kde muslimové se zahraniční pomocí (zde Usámova al kaida a USA byli ještě spojenci) vyčistili rozsáhlé oblasti. Ani slovo o etnickém čištění v Chorvatsku a Kosovu. Autor nějak zapoměl zdůvodnit fakt, že v Srbsku žijící Chorvaty nikdo nevyháněl. Nikdo nevyháněl ani Albánce, žije jich tam přes 200 000. Nějak jsme neslyšeli nepříjemný faktík, že Srbsko je v současnosti nejmultikulturnějším státem v oblasti. Nezapadá to do jeho propagandy.

15.5.2007 10:08

Re: z autora politická korektnost čiší

Co je to politická korektnost? Politická korektnost vždy protěžuje tu stranu, kterou protěžují nahoře. POLITICKÁ KOREKTNOST JE SERVILNÍ K OFICIÁLNÍ MOCI. Politická korektnost omlouvá činy "správné" strany, protěžuje jen jednu stranu. Na Balkáně jsou to muslimové. Autor je tedy politicky korektní. e

Chápe sice nebezpečí islamizace Evropy, ale balkánské předmostí podporuje. Protože je to politika USA.

Pokud si pamatujeme jeho názory zde, tak jsme měli možnost v diskuzi číst perličky, že všichni Rusové jsou špinaví, že Rusové v Estonsku nevědí, že se rozpadl SSSR, že jsou řízeni z Moskvy.:-)) Spiknutí, paušalizace, zjednodušování. Nic z toho autor samozřejmě nedoložil.

Autor, student, cítí hrozby světa, a přimyká se k USA, jako dítě ke svým rodičům. Ony vše správně vyřeší. Na tom nic není, ale musí si uvědomit, že za nás (něj) nic nevyřeší ani USA. Evropské problémy si budeme muset vyřešit sami. A i ty USA se mohou mýlit, a podporovat, díky krátkodobým zájmům nějaké skupiny u moci, nesprávnou stranu. Třeba islamizaci Balkánu.

Žádná strana v jakémkoli konfliktu není absolutně dobrá a absolutně špatná. Jak nás političtí korektníci denodenně přesvědčovali o situaci na Balkáně.

15.5.2007 10:08

Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Žádná země na světě nezaujímá jedině správný vyvážený postoj, a nemyslí jen a pouze na dobro jiných. Jak autor věří. Je to jen potřeba berličky, paprsku světla, daná jeho neschopností se orientovat v tomto složitém, pro něj nepřátelském a nepochopitelném, světě...

Shrnuto: Co je to politická korektnost? Politická korektnost vždy protěžuje tu stranu, kterou protěžují nahoře. POLITICKÁ KOREKTNOST JE SERVILNÍ K OFICIÁLNÍ MOCI. Politická korektnost omlouvá činy "správné" strany, protěžuje jen jednu stranu. Na Balkáně jsou to muslimové.

Vyčpělou politickou korektnost trochu okořenil starými reminiscencemi k Rusku (potažmo SSSR), a několika špetkami xenofobie, protože ví, že za toto koření ho někteří čtenáři ocení. Ale to už tu bylo. Jinak to byla dnes zase o ničem. :-/

15.5.2007 11:10

Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Ale kdepak... copak tvrdím, že USA myslí na dobro jiných? USA myslí na dobro své, a toto dobro pro USA je jen v souladu s tím, co za dobré považuji já. Kromě toho systém, který representují USA Vám umožňuje, abyste tady, když se Vám něco nelíbí, mohl kritisovat co chcete - což byste nemohl ani v systému ruském, čínském, arabském či jakémkoliv jiném.

Politická korektnost není servilnost k oficiální moci, politická korektnost je servilnost k postmodernistickým levicovým teoriím, za pomocí nichž je cílem právě oficiální moc svrhnout.

15.5.2007 11:23

Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

15.5.2007 12:03

to je síla:-)

USA myslí na dobro své, a toto dobro pro USA je jen v souladu s tím, co za dobré považuji já. //

takže neomylný zářný vzor, berlička v nejistém světě? 100% ní souhlas ve všem?

co když se jejich zájmy budou rozcházet s našimi? laskavý hegemon nás ušetří? kvůli našim krásným očím ? :-)

Felagund byl moudrý král. Autor se mu chce podobat. Možná proto, že se bojí sám myslet, a nevěří si, chce být králem. Jako děti, co si hrají na krále a královny.

Bohužel, xenofobie, předsudky, šíření nenávisti, obhajování oficiální propagandy hegemona, sluší spíš zlému kouzelníkovi a jeho skřetům ;-D

15.5.2007 11:28

Vaše charakteriska je naprosto přesná

R^R^R^

15.5.2007 11:52

Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Kromě toho systém, který representují USA Vám umožňuje, abyste tady, když se Vám něco nelíbí, mohl kritisovat co chcete .////

Tento systém nereprezentují jen USA. Je to i evropský systém. Pokud vím, Rusko je dnes demokratická země, na tom historické reminiscence z r 68 nic nezmění.Přesně takhle, kvůli komu tu jsme a tak dále, argumentovali svého času komunisté, je to byla otázka osvobození. Navíc, co USA reprezentují v rozvojovém světě? Kdo se protiví těžařským firmám, výprodeji surovin za babku, je zlikvidován. Co reprezentují v Iráku? Je tam možné oficiálně kritizovat USA?

Pokud si myslíte, že politická korektnost se týká výhradně levicových teorií, jste na omylu. To by byla ideologie.

POLITICKÁ KOREKTNOST JE SERVILNOST K MOCI. K jakékoliv. Platí to i obráceně. Ti, co jsou u moci, vyhlásí doktrínu, třeba usmiřování muslimů, a korektníci se mohou přetrhnout.

Mimochodem, válka v Jugoslávii byla LEVIČÁCKÁ válka. Clinton není pravičák. Neřídila se mezinárodním právem, padni, komu padni, nestranností, důkazy. Byla zdůvodňována idejemi, budováním lepšího světa. Jedna strana byla označena za špatnou, druhá za dobrou. A korektníci novináři se mohli přetrhnout. Kdo nešel s proudem, letěl. Přivandrovalci byli podporováni na úkor hostitelského státu. Muslimské vraždění a etnické čistky (které dělali ti správní) se ukázalo přijatelné.

15.5.2007 11:52

Re: Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Výsledek není jen nové rozdělení Balkánu, ale díky výměně personálu v novinách média podporující muslimy. Po ukončení balkánské kauzy se přeorientovaly na omluvy a podporu Hezbollahu a palestinských teroristů. Média očerňující Izrael. A evropskou veřejnost, která to, po letech mediální masáže, má za přijatelné, která si zvykla. Právě povzbuzení mezinárodního džihádu dostalo na Balkáně nový impuls a vedlo k 11 září. Právě tehdy se vyprofilovala generace politiků, podporující Palestince. Právě tehdy se změnila bezpečnostní situace Izraele. A Evropy. Když se to povedlo vyhnat statisíce nemuslimů v Bosně a Kosovu ...

Politická korektnost JE servilnost k oficiální moci. V době jugoslávské kauzy vládla levice. Přece nebude chtít svrhnout sama sebe. :-))) Každá moc se snaží zneužívat. Ať je jakákoliv. A v tom jí političtí korektníci podporují; každý tak nese svůj podíl viny. !

PS: zase jste mi na konkrétní věci neodpověděl. Vaše řeči a názory z diskuze, vyvolávající nenávist, můžeme poslouchat u piva všude ;-D

15.5.2007 12:11

Re: Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Rusko je demokratická země? Se svobodným tiskem a nezávislým soudnictvím?

15.5.2007 11:54

Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Myslím, že zrovna v USA už svoboda slova není, co možná kdysy bývala!

Jedna studentka si tam údajně chtěla půjčit knihu o islámu. Dopadlo to tak, že skončila na policii, kde dostala několik letáků o tom, jak USA bojují za světový mír a knihu nakonec pochopitelně nedostala.

Tuto příhodu nám sdělil jeden vysokošlolský profesor politologie.

15.5.2007 12:01

Re: Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

zkuste si pujcit v knihovne neco od (napriklad) Emanuela Moravce

15.5.2007 13:20

Re: Re: Re: Re: Re: z autora politická korektnost čiší

Mám dojem, že v USA, pokud by se o to vzala, by tu knihu nakonec dostala.

V Evropě by ji ale za nevhodnou knihu mohli i zavřít.

15.5.2007 13:26

Připomínám povyk u nás kolem Hitlerovy knihy Mein Kampf, včetně

soudu s vydavatelem. Ta kniha by podle mě měla být povinná, ukazuje se, že mnozí by tu historii zase chtěli zfalšovat.

Je znát třeba Hitlerův názor na Slovany, sionismus apod.

15.5.2007 10:02

Nestbechmutzer

Korektníci jsou posedlí „sra ním do vlastního hnízda“. Německy se jím říká „Nestbeschmutzer“. Politická korektnost je perversní duševní úchylka, znak maximální degenerace, a musí se likvidovat při každé příležitosti. Nejlepší je koretníky zesměšňovat. To my Češi umíme velice dobře, a tito degeneráti nám k tomu dávají mnoho dobrých příležitostí.

15.5.2007 9:44

Jsem asi ten, koho autor nazývá korektčník

A musím říct, že bych našel spoustu a spoustu argumentů, proč označit tento článek za snůšku blábolů. Nemám čas na to, abych je zde uváděl, což je jistě voda na mlýn zdejším fanatikům. Nicméně za zajímavý považuji fakt, že něco tak dlouhého lze shrnout do poměrně krátkého označení "shit", abych použil výraz proslavený jistým nepochybně zdejšími fanatiky oslavovaným "nekorektčníkem".