2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bokonon 15.3.2007 14:20

Re: Jane Beneši

;-D;-D;-D kristepane to není možný ;-D;-D;-D

Kubeš 15.3.2007 14:18

Jane Beneši

docela Vám fandím, povedlo se Vám trefit do hnízda drogově závislých. A nenechte od psaní odradit psy, stěkajícími na Měsíc.

Bokonon 15.3.2007 14:16

Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

Citováno z žádosti Komorouse do výběrové školy STB 1. správy pro rozvědčíky:

......Vyznamenaný svazák. V roce 1973-74 jsem zastával funkci např. praporečníka v PO SSM. V letech 1975-79 jsem zastával funkci revizora ZO SSM na gymnáziu Přípotoční, kde jsem byl v roce 1975 přijat také do SSM. Po nástupu na PF UK jsem byl zvolen např. pro ideologickou práci ZO SSM, dále jsem byl zvolen členem VSK FV SSM, v průběhu studia jsem byl dále vybrán do ideologické komise při CSV SSM UK, kde jsem také absolvoval večerní funkcionářskou školu MV SSM. V průběhu vojenské základní služby 1983-1984 jsem zastával funkci předsedy PV SSM. Po návratu v roce 1984 jsem nastoupil do řad SNB, kde jsem vykonával funkci předsedy ZO SSM při OS SNB Praha 9. Za tuto činnost jsem byl několikrát vyznamenán. 20. 6. 1984 jsem byl přijat za člena KSČ......

.....Rodiče jsou spolehliví. Postoje rodičů v průběhu let 1968-1969 byly pevné a zcela z pozic marxismu-leninismu. O postojích svědčí i to, že otec velel zásahovým jednotkám VB a jako jednomu z mála byla dána důvěra velitelství internacionálních vojsk.........

O dědečkovi bohužel nepíše nic pane Beneši. ;-D;-D;-D

Dag Badman 15.3.2007 14:15

Re: "...kteří jako mladí (možná naivní) komunisté celá šedesátá léta prosazovali tzv. demokratizaci systému",

Vám třeba Pithart příjde jako člen ČSSD?

Kubeš 15.3.2007 14:08

Re: Nejvetsi ztraty v boji proti nacismu meli Rusove,

Často se připomíná jaké měli Rusové v bojích velké ztráty, málokdy ale se k tomu dodá ten fakt, že tyto ztráty byly způsobeny hurá stylem a bezhlavými útoky. V roce 51 jsem se dozvěděl od přímého svědka bojů na Slovensku o jeden kopec, kde byli opevněni Němci s kulomety. Po dobití  se našlo 24 mrtvých Němců, na straně Rusů bylo 6000 padlých pěšáků, kteří útočili bez jakékoli podpory těžké techniky.

Pete Brich 15.3.2007 14:08

"...kteří jako mladí (možná naivní) komunisté celá šedesátá léta prosazovali tzv. demokratizaci systému",

která mj. spočívala v zákazu znovuobnovení činnosti sociální demokracie, aby po plyšáku, když zjistili, že jako OH neprojdou, se jí zmocnili a vytunelovali. Nejdříve obsahově, potom ideologicky a nakonec, jak se ukazuje, i materiálně. Od té doby tu mámě dvě komunistické strany. Jedna zůstává rudou a druhá se přelakovala na oranžovo.

PB

F.Vízek 15.3.2007 13:31

Pane Beneši,

Pane Beneši, kde a jak a jak moc jste se zastal těch, kteří jako mladí (možná naivní) komunisté celá šedesátá léta prosazovali tzv. demokratizaci systému a "lidskou tvář" socialismu  (víc bylo tehdy sotva možné) a následně po srpnu 1968 (po vpádu pěti  armád do Československa) prohlédli a  otevřeně a nebojácně se postavili proti normalizačnímu husákovskému režimu, stali se občany druhé kategorie a pronásledovanými na každém kroku (i s rodinami)? Podle mnohých je ani 20 let disidenství "neočistilo" (!?) .

V téže Husákově době (to jest v 70. a 80. letech a po okupaci ) vstupovali do KSČ další statisíce lidí,  z nichž mnozí   jsou nyní nejvlivnějšími "kapitalisty" a nejvíce křičícími antikomunisty a tím i "demokraty" .  A řada z nich má nejen funkce, ale i nemalý VLIV.  To všechno Vás nechává klidným?   Pan Komorous je jenom docela malý  "panáček".

Mirek F. 15.3.2007 13:22

Re: Re: Bože vy kreténe, vždyť vy neznáte ani dějiny národa ke kterému se snažíte přifařit.Re: Re: Re: Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pravdu.

Ano, Ike Pattona dál nepustil, neboť respektoval dohody se SSSR, který se na oplátku zavázal vstoupit do bje proti Japonsku.  

Mirek F. 15.3.2007 13:21

Re: Re: Re: Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pravdu.

Chceš tvrdit, že Rudá armáda tady rozpoutala stejný teror jako nacisté8-o8-o8-o? To by bylo něco na úrovni teorie ploché země....

Malý Aston 15.3.2007 13:15

Re: KGB řídila KSČ a KSČ řídla Stb!

To,že byl Filip předseda KSČM placeným agentem naší rozvědky snad nebudete popírat.I on to sám přiznal a soudní rozsudek to potvrdil.Jenom se vykroutil z toho,že nebyl řízen Stb.Ale naše rozvědka byla řízena GRU,takže nemám pravdu?

třetí 15.3.2007 13:12

Re: Re: Zpravodajská hra.

Opět úspěch. Kdykoliv nahodím, chytím Jirku s. Už mě to přestává bavit, je to příliš jednoduché. Kromě nadávek a napadání jsem však argument neslyšel.

Andy 15.3.2007 13:08

Kdyby

zidobolsevici neexistovali, ty popleto, tak by Evropa nepoznala valecna jatka, pri kterych pochcipali nejvice slovansti gojimove.

oakman 15.3.2007 13:04

Re: To co píšete vás dobře usvědčuje. Benderovci co?.Re: Re: Ano pane ten hňup ani neví, že ve vsi byla tak maximálně 2 radia a ještě vykuchaná z doby okupace Němců. Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pra

Posílej mne kam chceš, ale hlavně mlč, když něco píšu. pokud nestojíš o můj názor, necpi mi můj, hajzle

oakman 15.3.2007 13:02

Re: Bože vy kreténe, vždyť vy neznáte ani dějiny národa ke kterému se snažíte přifařit.Re: Re: Re: Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pravdu.

On ho IKE nepustil se zeptat Smrkovského do Prahy? Jen Nejedlého nedouk může říci, že Beneš v Košicích v ruském vlaku usiloval o zkrácení válečného utrpení a nenechal v Praze na barikádách chcípnout tisíce lidí.  On zas jenom za něco nemohl, co? Banda ulhaných kriminálníků!! To jsi ty a tobě podobní, smrade!

oakman 15.3.2007 12:58

Známé firmy

Zase nás navštívil hubatý lumpenproletariát s oholenou hlavou a pan Jánikdynic Prorodinu. Vulgaritou mne opravdu nezastrašíš, ty zmetku. Je vidět, že Nejedlého pojetí historické lži, trochu nakřížené s Psohlavci Dana Landy si dokáže najít fanoušky v nejširších masách. Normalizační anální vibrátor mkomunismu a upocený nácíček nám tu budou kázat morálku a nadávat do židobolševiků.... kdyby židobolševik vymřel, tato země bude pustá, protože ta menšina, která se nechová jako bolševik, kšeftuje s touhle zemí jako lichvářze Stadtlu.

Bokonon 15.3.2007 12:49

Tak mě napadá

že bývalý bachař Vondruška byl také jen poctivým profesionálem vždyť dokonce zabránil útěku dvou recidivistů co se chtěli prostřílet na hranice a dnes poctivě slouží lidu v poslanecké sněmovně. Stejná logika pane Beneši.

Ale je pravda že ten v ORDO LUMEN TEMPLI není. ;-D;-D;-D

Andy 15.3.2007 12:39

Bohuzel pane Geronte, to s zidobolsevismem

ma velmi mnoho spolecneho.To co delali s Rusy chcete-li Zide za Stalinem, to je prapuvodni pricina tohoto stavu.Ti sami se totiz chopili moci v povalecnem Ceskoslovensku nebo Madarsku.Metody likvidace nepohodlnych odpurcu jsou totiz uplne stejne, sibenice a gulagy.

StandaT 15.3.2007 12:33

Re: Re: Zpravodajská hra.

Tak jsem si říkal, že ten třetí je dneska nějaký normální...a on si to své nechal na poslední dvě věty.

Psí vrah Čumil 15.3.2007 12:31

Mno, je moc pěkné, pane autore, ale má to pro mne jeden háček:

Pan Komorous takto zřetelně dává najevo, že pro svou kariéru byl s to napsat ledasco. Problém je, v JAKÉM spolku tu kariéru chtěl dělat. Nic víc, nic méně.

gerontusinza 15.3.2007 12:30

nejen společensky.Re: Autor se vyjadřuje ke společenským poměrům, které nezažil.

Je nebezpečný.....

gerontusinza 15.3.2007 12:29

Bože vy kreténe, vždyť vy neznáte ani dějiny národa ke kterému se snažíte přifařit.Re: Re: Re: Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pravdu.

Patton seděl v Plzni  proto že musel. IKE ho totiož nepustil A Beneš za to mohl asi jako vy. Bože tolik blbců bez základních údajů a ještě si vymýšlejí. Vás a vaši rodinu měli vykopat už v tom 46, prolhannej troubo, a blbej, protože vědomosti jsou nulové. Proč já se musím nad blbci s omezeným mozkem a vědomostmi vždy tak rozčilovat. Nic totiž nerozčílí víc jak omezenost a nedostatek sebereflexe. takže ještě jednou běžte do (Y)

gerontusinza 15.3.2007 12:23

OK::::Re: Mnoho povyku pro blbost

R^

gerontusinza 15.3.2007 12:19

To co píšete vás dobře usvědčuje. Benderovci co?.Re: Re: Ano pane ten hňup ani neví, že ve vsi byla tak maximálně 2 radia a ještě vykuchaná z doby okupace Němců. Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pravdu.

Již jsem vám napsal, že vy jste jenom maĺá uřvaná hnida v kožichu, ani veš ne....... Takže se mnou nediskutujte, protože s náckama a s lidmi se  sníženým IQ je to na nervy. Vaše problémy a výklady jsou bezpředmětné. Vy mě nový pohled na věci  nepřinesete. Sbohem a neotravujte jinak vás budu muset posílat........ ale jo, řeknu to do(Y)

Rohožka 15.3.2007 12:16

Autor se vyjadřuje ke společenským poměrům, které nezažil.

To je namyšlenost, myslet si, že všemu rozumím. Mně ani nenapadá, abych se vyjadřoval k tomu, co bylo či nebylo morálně únosné v 80-tých letech v USA, když jsem tam nežil. Podlézavost vůči režimu, jakou se vyznačoval pan Komorous, byla  a zůstává vizitkou absence slušnosti a morálních zásad. A nic na tom nemění, kdo s tím dnes přišel. Bezcharakterní člověk v jeho postavení je potencionálně společensky nebezpečný.

gerontusinza 15.3.2007 12:13

Ale Andy. lež je lží ať ji vyplázne kdokoli. Re: Nejvetsi ztraty v boji proti nacismu meli Rusove,

S židobolševizmem nemá nic společného. Uklidněte hormony a ppřestaňte zvracet. Ne každý komisař byl židem (ani nemohl na věření si nikdo nehrál). Nebo zase někdo ukradl nick?

neuropan 15.3.2007 12:13

Re: Nejvetsi ztraty v boji proti nacismu meli Rusove,

Používání adjektiva "židobolševický" ve Vaší reakci svědčí o tom, že byste měl(a) co nejrychleji navštívit nejbližšího psychiatra.

oakman 15.3.2007 11:59

Re: Re: Re: Re: Zamýšlel jsem se, proč se na pana Beneše tak utrhujete, když říká pouhou pravdu.

Smrtihlavové prchali na PlzeŇ a vraždili vše po cestě, když jeli Rusáci, tak vraždili a okrádali vše co bylo v cestě, jen ti smrtihlavi byli už dva dny v americkym lágru pro zajatce. Nezapomeň, že na rozdíl od moravských kopanic čekala Praha díky komoušům a Benešovi na "osvobození" celý týden s Pattonem v Plzni. Kolik lodí umřelo v Praze za ten týden? Tisíce, to holt burani nezažili...

Andy 15.3.2007 11:57

Nejvetsi ztraty v boji proti nacismu meli Rusove,

to je pravda, ktera se*e kazdeho sudetaka a havlofilniho revansistu.Ano, titiz Rusove, kteri po milionech predtim chcipali a zivorili v zidobolsevickych gulazich.Titiz Rusove umirali ve valce, ve ktere opet meli jenom dve moznosti, jit do urra utoku a zabit germana nebo nejit do urra utoku a nechat se zabit rudym zidobolsevickym komisarem.Takze spojovat Rusa s bolsevikem je opet klasicka zidobolsevicka lez.

Zebra 15.3.2007 11:57

KGB řídila KSČ a KSČ řídla Stb!

1. Ještě více je úsměvné, jak se někteří snaží znovu nabílit očerněné.

2. Teda čumím, kam na ty informace chodíte (KSČM a dnešní ČSSD...jsou...řízeny KGB) a že s tím nic neděláte - aspoň byste je moh nabonzovat BISce, ne ?

valec 15.3.2007 11:56

pro mne je Komorous predevsim

fasoun - podobne typy pritahovala StB a kdyz to neslo, tak si nasel realizaci jinak. Mit moc nad lidma a zbrane. Sam to komentoval tim, ze v mladi je clovek levicak a ve strednim veku na pravici, ale v jeho kontextu to je drzost. On se proste prifari k rezimu, ktery momentalne vladne. On nebyl "jenom" na levici, on se tlacil do StB a asi by v ni byl dost aktivni...