20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

POLEMIKA: Soudní a nesoudní

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kučer 3.12.2021 20:46

Dávka monoklonálních látek stojí pojišťovnu padesát tisíc. Kolik odmítačů očkování jí odmítne?

M. Malovec 3.12.2021 18:30

Tricolory. Škoda, že anticovidi s sebou stáhly pod 5% i živnostníky.

L. David 3.12.2021 16:20

Další Janek dřevojánek, který neví, že současná injektáž neodzkoušených a nikým neručených svinstev není žádné "očkování".

JDE O ZÁKEŘNÉ HRÁTKY S GENOVOU MANIPULACE U VŠECH OSOB, KTERÉ NA TU HRU O NEJVĚTŠÍ DEBILY PŘISTOUPÍ!!!!!!

Š. Hašek 3.12.2021 18:14

Ano, je to Janek. Vyjukanec.

P. Sura 3.12.2021 14:32

Pane Dřevojánku, Vám připadají "vaxeři" podle Jaklovy definice normální??

T. Volf 3.12.2021 12:35

Tak nevím, kdo je sofistik. Ladislav Jakl nazývá vaxery pouze ty, kteří trvají na tom, že očkovaní musejí být všichni a to třeba donucením. Dřevojánku, nedělejte z nás blbce.

Š. Hašek 3.12.2021 18:58

R^

M. Hoblík 3.12.2021 10:19

Autor je buď hloupý, nebo zaplacený! Babiš v takovém kšeftě penězi nešetří...

J. Kraus 3.12.2021 9:55

Neměli bychom to vidět černobíle. Mezi neočkovanci jsou lidé, kteří dodržují všechna pravidla, tedy nosí respirátory, nechodí kam nemusí, dodržují odstupy a nikdy by je nenapadlo jít na nějakou bezrouškovou demonstraci. Jen tu experimentální vakcinu, za kterou nikdo neručí a není odpovědný, si nechtějí nechat píchnout. Na druhou stranu mezi očkovanci jsou i takoví, kteří mají dodatečné pochyby co to s nimi v budoucnu udělá, a toho trauma. Zatím jsou to všechno dohady, čas ukáže.

F. Svoboda 3.12.2021 9:38

R^R^R^VVV

J. Nevrkla 3.12.2021 8:53

Jakl napsal zcela logicky článek, na rozdíl od tohoto blábolu. Nemocnost očkovaných s neockovanymi se rychle vyrovnává, v říjnu v Británii 81% zemřelých na covid bylo očkovaných, 19% neočkovaných. Vaxeri diskriminují a vydírají neockovane, antivaxeri pouze hájí své vlastní právo na svobodnou volbu a brání se diskriminaci.

J. Pavelka 3.12.2021 9:53

A zase..O té británii je to z jakého zdroje...A kromě toho, i kdyby to byla pravda, je třeba pro vyhodnocení zároveň vědět, z jakého proceta čkovaných a neočkovanýchto bylo (pravidlo2x2) , sami o sobě tato data nemají vypovídací hodnotu...

J. Nevrkla 3.12.2021 10:12

Každopádně jsou v zásadním rozporu s dnešní propagandou a demagogii. Data je třeba sledovat, zveřejňovat a pravdive analyzovat. To se neděje. Z jakého asi důvodu? Mně to smrdí. Takhle se problémy nemají řešit.

J. Vintr 3.12.2021 11:28

Můžete se utěšovat tím, že jsou tyhle zprávy "hoax". Jenže v reálu si tím škodíte hlavně sám sobě. Pokud budete věřit těm xindlům, kteří vám tvrdí, že vás ta "vakcína" nějak chrání, tak si ten sajrajt necháte do sebe píchat podle jejich přání pořád dokola. Zatím není vyzkoušené, kolik těch dávek člověk snese, ale dá se čekat, že to bude horší a horší.

J. Lukavsky 3.12.2021 7:35

"takové věci že opravdu odpůrci očkování nedělávají" ale dělají, zeptejte se sester a doktorů na JIP. Občas na ně poštěkává i ten komu právě zavádí plicní ventilaci která mu z cca 50% zachrání život. Nemluvě už o výhrůžkách a demonstracích před domem. Dřív když do města přišel mor tak domům kde se vyskytl zatloukli okna a dveře a nechali osazenstvo vymřít. Odpírači prostě spoléhají na to, že i kdyby to na ně přišlo tak přece doktoři jsou POVINNI jim ten kejhák zachránit. Z pohledu pojišťovny je to celkem jasné, očkování = 3 x 500 Kč. Týden na JIP = 500 000 Kč. Monoklonální šmakuláda = X x 50 000 Kč. Vtírá se otázka, zda pro ty zločinecké farmaceutické firmy není větší vejvar ty monoklonály? J.L. end

R. Langer 3.12.2021 7:42

Co zase lžeš, že někdo poštěkává na doktory, když mu skoro v bezvědomí zavádějí plicní ventilaci, a že je to ještě zrovna někdo neočkovaný, prolhanče jeden? Co ještě za další nesmysly si vymyslíš, ty jedno totalitní bolševické hovado? Ještě nezapomeň tu lež o tom, jak je očkování na chřipku stejně účinné jako povinné očkování proti smrtelným chorobám, ty odpade lidstva. :-P

P. Kavan 3.12.2021 7:52

Mám nejasnou obavu že vám povolily nervy.

R. Langer 3.12.2021 7:53

Ano, na totalitní bolševické zrůdy reaguji tímto způsobem, nic jiného si ten prolhaný dobytek totiž nezaslouží. ;-€

J. Lukavsky 3.12.2021 16:13

Vy jste přímo ukázka toho, jak příznivci očkování (jako já) jsou lumpové a sprosťáci a násilníci, kdežto Vy jste velmi inteligentní a slušný diskutér. Uvidíme do roka a do dne! J.L. end

J. Vintr 3.12.2021 11:32

Už jenom z toho, že lidi očkují a chtějí očkovat ještě víc, uprostřed "řádící epidemie" je zcela jasné, že tady vůbec o nějaké zdraví nejde. To jste ještě nikdy neslyšel, že používat vakcínu má smysl jen předtím, než vypukne epidemie?

R. Langer 3.12.2021 7:30

A co je tak dělit na věřící a nevěřící, ty jedno totalitní bolševické hovado, Svědku kovidův? ;-€

B. Rudolf 3.12.2021 7:20

Dělit lidi na soudné a nesoudné podle jediného atributu (příznivci nebo odpůrci nátlaku na očkování proti covidu) mi nepřipadá soudné.

Já osobně za lidi, kteří se projevili tak, jakoby nebyli soudní, považuji ty, kteří prosazují plošné očkování dětí proti covidu. Dále všechny ty, kdo před časem tvrdili, že očkování proti covidu přináší podstatně vyšší ochranu než prodělání nemoci. Dále všechny ty, kdo prosazovali, aby se očkovaní považovali za bezinfekční a netestovali se. Dále všechny ty, koho nezajímala proočkovanost zdravotně rizikových skupin, ale zajímala je pouze celková proočkovanost dospělé populace. Dále všechny ty, kteří se podíleli na manipulativní a nátlakové propagandě očkování spojené s umlčováním jeho kritiků, která zákonitě musela mnoha seniorům (nejohroženější skupině) připomínat lživou bolševickou propagandu.

Za nesoudné a vysoce škodlivé považuji zanedbání přednemocniční péče (důkazem je dlouhodobá ignorance existence monoklonálních protilátek ze strany MZ), za neinformování obyvatelstva o důležitosti přiměřené konzumace vitamínů D, C a zinku ze strany MZ, dále vzhledem k riziku předávkování vitamínem D a zinkem za absenci rad ze strany MZ, jak se mu vyhnout.

S rozhodnutím lidí se zdravotními riziky k tomu, aby se nenechali očkovat nesouhlasím a nerozumím mu (kromě odporu proti bolševismus připomínající propagandě). Za sebe (jsem ale jen laik) jim i v této podivné době očkování doporučuji.

J. Pavelka 3.12.2021 9:56

To samozřejmě....Psychologický mechanismus, že se člověk jednoduše zařadí mezi "odpovědné" nebo naopak mezi ty co "nejsou ovce" a pak si myslí, že je něco lepšího...nato pozor...

J. Vintr 3.12.2021 10:58

Právě lidé se zdravotními riziky by se v žádném případě očkovat neměli. Ta "vakcína" evidentně ničemu nepomáhá, ale naopak lidi ohrožuje.

B. Rudolf 3.12.2021 11:40

Uznávám, že jsem slyšel o jedné paní s vysokým zdravotním rizikem, která pár dnů po druhé dávce zemřela. Navíc jsem slyšel, že přivolaný lékař nepřipustil možnou souvislost její smrti s nedávným očkováním. To je na pováženou.

Na druhé straně, sleduji i disentní lékaře, imunology a vakcinology a i ti většinou lidem se zdravotními riziky doporučují, aby se očkovali. A mnozí z nich jim to doporučují zcela jednoznačně.

Určitou míru důvěry bychom podle mého názoru mít měli. Považuji za možné, že se leccos odfláklo a že je ekonomický tlak na snahy o rychlé ukončení epidemie. Ale nevěřím tomu, že oficiální čísla jsou podstatně zfalšovaná. Pravda, jejich interpretace občas bývá poněkud slabomyslná.

J. Vintr 3.12.2021 12:08

Ti lékaři o té "vakcíně" nemůžou vědět nic víc, než o ní sdělí její výrobci. A ti samozřejmě o žádných negativech psát nebudou. Jinak jsou lékaři, stejně jako všichni ostatní, odkázáni jen "konspirace", pokud se vůbec o takové informace zajímají. Věřím tomu, že velká část z nich se "konspiracím" vyhýbá jako čert kříži, aby se náhodou nenakazili. Takže doporučení doktorů má většinou nulovou hodnotu.

J. Vintr 3.12.2021 12:14

A hrozně se pletete s tím, že páni mají nějaký zájem na rychlém ukončení "pandémi". Ti by naopak byli nejradši, kdyby trvala věčně. Dá se na ní krásně vydělávat a určitě není k zahození ten slastný moci nad lidmi, kteří slepě poslouchají sebenesmyslnější nařízení.

K. Nový 3.12.2021 5:35

Autor by měl lidi spojovat, a nikoliv rozdělovat.

;-)

J. Vintr 3.12.2021 1:48

Autorovi bych doporučil, aby si ráčil vytáhnout hlavu z análu a trochu se porozhlédl po světě okolo. Třeba by mu mohlo dojít, že ty jeho bajky nemají vůbec nic společného s realitou.

P. Hatina 3.12.2021 1:30

Tedy, a jako že by se dalo říct, že ti soudní mají pravdu, dlužno připomenout, mnohokrát už tu hru na soudné a nes(t)oudné hrajeme?

Napřed že ti soudní nosí roušky, pak že respirátory, pak že ti soudní se raději nestýkají, pak že taky přes noc nevycházejí z domu (bo byl i zákaz), nechodí nakupovat, nechodí do práce, nechodí do hospod na fotbal, radši už nikam, taky že neposílali děti do školy, pak sice že posílají ale bez jakého si nespolehlivého testu,.atd--

Ono by toho bylo tolik, že už si soudný člověk ani všechny ty paragrafy věčně měněných vyhlášek nepamatuje. A pro dobrou paměť už za porušení těchto pravidel se vymáhaly poměrně vysoké pokuty. Takže vlastně žádná změna, jen si pečlivě hlídat aktuálně vydávané vyhlášky, co se vyhlásí ještě a vedle toho očkování..