27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

POLEMIKA: Pan Vlk a Milion chvilek

Milion chvilek má transparentní účet, na kterém jsou vidět dary přispěvatelů, stejně tak vykazuje náklady na jednotlivé akce. S tím se autor vůbec neobtěžoval, spekuluje, kdože to platí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kratochvíl 25.7.2019 22:39

Přesně to vystihl pan Jiří Hanák

"Celá ta Letná byla ukázka stavu ́prudkého napadení společnosti virem antibabišismu ́. Ale rozumu tam nebylo ani za mák"

A to samé přesně platí o panu Ševčíkovi a zdejších antibabišovských diskutérech,jsou napadení virem a rozumu nemají ani za mák.

D. Mach 26.7.2019 7:17

Re: Nepřesně to vystihl pan Jiří Hanák

No vy, Babišovci, jste napadeni virem zvaným Koblížek, tak nevím, proč se tady povyšujete.

D. Mach 25.7.2019 21:43

Pan Vlk je smutná postava, nic víc

Myslím, že článek pana Vlka byla tak velká snůšna naprostých hovadin, že se jím zabývat jako vážně míněnou diskusí je naprosto zbytečné. Pan Vlk ve svém věku už prostě blbne a neumí rozlišit fakta od propagandy.

D. Stirský 25.7.2019 18:21

Já totiž řadím slovo “transparentní” do podobné kategorie, jako projekt, je to o tom, že.., mějte hezký den atd. Politici a různé celebrity z něj učinili floskuli. Ale pokud vím, MCH už zveřejnily výroční zprávu. A tam se lze o jejich hospodaření dočíst. Když dá 100 000 lidí padesatikorunu, je to 5 milionů. A co má Minář na sobě, je jeho věc. Ta hnědá mu sedí k vlasům. Ještě nikoho (dokonce ani přisprostlého Vlka) ale nenapadlo, že by M. mohl být třeba koprofil a že by proto měl rád průjmovou hněď. I takové pády jsou. :-)

P. Zinga 25.7.2019 18:07

Když čtu o táhnutí do Ruska,

vzpomenu si na Wehrmacht. Vy ne, autore? Kam nás táhnete Vy? Do Berlína, samozřejmě...

O. Mayer 25.7.2019 17:54

na diskutovaném článku ...

.. mě nejvíce pobavili vývody ohledně barvy oblečení p. Mináře, dokonce dokumentované dobovými malůvkami různých náckovských uniforem. Sice neodpovídal ani odstín ani střih, ale co si budeme povídat a kdo si oblekne něco takového na sebe...

Ono vůbec není jednoduché se na takovou akci oháknout: černá implikuje že se hlásíte k SS, Mussolinimu, Vatikánu nebo anarchistům, zelená k islamistům nebo ekoteroristům, modrá že jste eurohujer nebo odeesák, oranžová socan nebo oranžista, červená bolševik event. neomarxista, bílá je v Asii barva smrti či doktorské mafie. A teď pan Vlk explicitně dokázal, že žlutá a všechny odvozené barvy znamená, že jste činitelem velkoněmecké myšlenky. Holt asi už zbývá jen osmá barva (tj. oktarína, ale tu vidí jen mágové a kočky)

Ony bývávaly doby kdy se p Vlka dali číst, i když jste s nimi nesouhlasil, ale holt nikdo nemládneme a od určitého bodu paranoia začne převládat nad rozumem...

P. Štěpánek 25.7.2019 23:55

Re: na diskutovaném článku ...

Vlk není normální, ten článek je rovnou na internaci. Ale co tak růžová košilka, už vidím co by Vlk psal za magoriny potom ;)

J. Prikner 25.7.2019 16:44

Milion chvíle je organizace typem ordnerská. Má samozřejmě transparentní účet, ale je řízena třemi nedostudovaný mi ( kněží ?, Čím ?) , ale je zřejmé, že tito jsou zpozadí řízení ( kým ? kdo to ví? BIS?, je to demagogickým blok? kdo z nich?) a na každou akci dostávají zřejmě detailní scénář, takže akce není jistojistě samovolná, jj šou distribuována hesla, řízený pokřiky a pod. Bojím se, aby nebyly distribuovàny i jiné předměty (zbraně .apo) k vyvolání majdanu. Doufám, že BIS má přehled o jejich činnosti. Nemá-li, pak musí občané sami zskročit a pacifikovat je.

P. Pavel 25.7.2019 17:55

Měl by ses rozmyslet, jestli lezeš do

řitě puťkovi nebo burešovi. Vlézt do dvou prdeIí najednou určitě nezvládneš.

P. Zinga 25.7.2019 18:09

Re: Měl by ses rozmyslet, jestli lezeš do

Tak mu to předvěď, máš zkušenosti.

P. Pavel 25.7.2019 22:39

Na rozdíl od tebe se burešovu zadku obloukem vyhýbám.

J. Kanioková 25.7.2019 21:01

Vrchol zdvořilosti, fuj.

P. Pavel 25.7.2019 22:42

Tady nejsi v tanečních pro důchodce, kaňoková.

D. Mach 25.7.2019 21:41

Re:

A kým jste řízený vy?

J. Kočí 25.7.2019 15:36

Opět: Zničte Babiše

Zajímavé, jak lidé typu autora, se snaží obhájit, že je Bbiš prostě se.. Např. "už mají dost trestně stíhaného premiéra, který si z republiky udělal pobočku svého holdingu" Jak si mohl udělat pobočku z něčeho, co převedl do svěřeneckých fondů? Proč je pořád ještě stíhán. Co když je stíhán neoprávněně? Otázka víry, buď věříte Babišovi nebo ne.

Nebo "Byli tam lidé, kteří chtějí demokracii a prozápadní orientaci". Zcela účelově bez důkazů se dovozuje, že Babiš brání demokracii a že není prozápadní. To je fakt fór. Člověk, který je přisát bytostně na dotace z EU prý není prozápadní

Jestliže to byl pokus o státní převrat, pak fuj. Navíc zfušovaný jako Bitva na Bílé hoře. Otázka financování mi také není jasná, jako panu Vlkovi. Také si myslím, že tam někdo nalil pár miliónků. Zbývá najít nějaký smysl této akce.

Mám jedno vysvětlení: Politický boj. Na Letné se ve skutečnosti hrálo o to, kdo bude druhou nejsilnější stranou. Díky jejich šikovnosti je už dnes jasné, že vítězi jsou Piráti, kterým mnoho lidí nadává, že jsou to levičáci. Já bych byl trošku opatrnější, spíš bych řekl, že se rýsuje něco jako Demokratická strana v USA. Babiš je jasně konzervativec, přes současnou levicovou politiku. Proto také pravičáci (kteří si tak říkají), mu nemohou přijít na jméno, a chodí na demonstrace. Protože jim vysává elektorát. Klasičtí levičáci jsou taky nervní, protože jim vykrádá levicovou politiku. Díky nenávisti centrálně ovlivňovaných medií (stajná situace jao v USA), mi postavení Babiše připomíná Trumpa. Kdyby bylo výsledkem projasnění politické scény na dvě hlavní strany, budu velmi spokojen. Ještě mi schází heslo "Make Czech republic great again". Ale třeba se ho zmocní ten z dredama.

J. Svoboda 25.7.2019 15:42

Re: Opět: Zničte Babiše

Ty milióny jsem tam nalil já se Sorošem a aby se to neobjevilo na transparentním účtu, tak jsem jim to na Letnou donesl v igelitce, vy šiřiteli konspiračních teorií :o)

Pěkný den.

J. Jurax 25.7.2019 19:21

Heslo "Make Czech republic great again" pro toho s dredama není. Ten je schopen tak akorát úslužně doručit Českou republiku v balíčku převázaném růžovou stužkou do brusele, aby bylo ještě víc EU.

P. Pavel 25.7.2019 22:37

Zjisti si alespoň co svého času bez sebemenšího protestu odkýval v bruselu ovar a jak vehementně leze do bruselského zadku bureš, abys nebyl za úplného bIbce.

K. Loucký 25.7.2019 14:43

Velmi trefné

Přesný článek.

Jak ale ukazuje návazná diskuse, pro leckoho těžký k pochopení. Protože není ani o neziskovkách, ani o Babišovi, ani o úspěšnosti vlády, ani o Milionu chvilek. Je to jen výčet komunikačních faulů pana Vlka. Ověřitelný a doložitelný.

I když máme mezi sebou rozdílné názory, snaha o korektní komunikaci by nám měla být společná - tedy pokud stojíme o to, dobrat se výměnou názorů k čemukoli pozitivnímu, a ne jen se vzájemně napadat.

J. Kulheim 25.7.2019 16:11

Re: Velmi trefné

Bylo by užitečné, kdybyste "komunikační pan Vlka" popsal a uvedl svůj názor. Já stojím o to dobrat se něčeho konkretního. Pan Vlk šel se svými názory "na trh. Napište něco smysluplného vy. Pokud možno takovým způsobem, aby by to bylo pro většinu diskutujících pochopitelné. Všichni nejsme stejně vzdělaní a nemáme stejné žebříčky lidských hodnot.

Hnutí obdrželo hlasy od 30% voličů, kteří přišli k volbám. Všechno to o čem se na demonstraci mluví se vědělo. Nepochopil jsem proč zrovna teď, proč na tak závažné prohřešky neupozornit před vobami, jeho voliče. Proč teď dva roky po volbách. Vláda zatím nedělá nic smysluplného a rok před volbami bude dávat balíčky.

Souhlasím s vámi. " Snaha o korektní komunikaci by nám měla být společná - tedy pokud stojíme o to, dobrat se výměnou názorů k čemukoli pozitivnímu, a ne jen se vzájemně napadat".

D. Polanský 25.7.2019 14:03

Berte to tak, vládě se vcelku daří,

no a vám se nelíbí, že se daří. Tak si počkejte na novou vládu, bude snad hůře a vy budete snad spokojen.

J. Svoboda 25.7.2019 15:46

Re: Berte to tak, vládě se vcelku daří,

"Člověk z toho má pocit, že čím víc peněz pumpujeme, tím víc jsou lidé nespokojeni." - Andy Bureš, premiér úspěšné vlády :o)

Pěkný den.

J. Kulheim 25.7.2019 16:16

Re: Berte to tak, vládě se vcelku daří,

Co se vládě podařilo. Na tom, že zatím celosvětová i naše ekonomika je na dobré úrovni nemá sebemeší podíl. Pod jejím vedením rostou pouze rozpočtové deficity, zvyšují mandatorní výdaje a rostou dluhy. S tím žádná vláda nic neudělá. Pokud se zhorší ekonomika bude sim muset vypůjčit i na důchody.

Ś. Svobodová 25.7.2019 12:30

Autora nechápu.

Proč tedy zveřejňuje svůj článek na NP, když k němu má takové výhrady? Může to zkusit na cenzorovaných serverech, kde by Vlkův článek nikdy nikdo neotisknul.

D. Stirský 25.7.2019 11:53

K tranparentním účtům:

Jsou to ofocené výpisy, nic víc. Poznáte, od koho peníze došly, komu byly vyplaceny, což je nějaká informace, ale jsou i hotovostní toky (pokladna). A k + a - položkám je třeba prvotní doklad, jinak je to poloviční informace. Zvláště u výdajů.

J. Svoboda 25.7.2019 12:02

Re: K tranparentním účtům:

To za Langera se nosily peníze v igelitkách, jste nějak pozadu :o)

Pěkný den.

O. Uživatel 25.7.2019 12:45

Uživatel požádal o vymazání
J. Svoboda 25.7.2019 13:24

Re: K tranparentním účtům:

Smajlík používám pro méně chápavé, že to beru s odstupem a ne nějak smrtelně vážně :o)

Pěkný den

O. Uživatel 25.7.2019 14:14

Uživatel požádal o vymazání
P. Götze 25.7.2019 11:17

RE

Joo transparentni uscty, to je stejne zabavne jako stret zajmu, to jsou zaklinadla. hezke na papire, ale v realu naprosty nesmysl. Ted nevim, zda je pan autor opravdu tak naivni, nebo tu hloupost jen predstira, aby my to pasovalo.